Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad ★★★★

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
1. helyezett Szilvás-
várad

3348 Szilvásvárad, Park utca 25/a.

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad a térképen

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad értékelése:

1. helyezett az 57 szilvásváradi szállás közül

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad bemutatkozása

A természeti szépségeiről ismert Szilvásváradon található a Szalajka Liget Wellness és Konferencia Hotel. A szálloda számos szolgáltatást nyújt, kisgyermekes családok részére megfelelő választás lehet. A szállodai szobákon túl önálló házakban is lehetséges az elhelyezés.

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad képei

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad vélemények

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás napokat töltöttük itt. Gyönyörű helyen van a szálloda. Kifogástalan tisztaság mindenhol. Renkívűl barátságos, közvetlen, segítőkész személyzet. Jól ki van találva a szálloda felépítése. A wellness tiszta rendezett. Jó, hogy a piciknek való medence el van kissé szeparálva. Az élményelemek gyakorlatilag egyfolytában működnek .

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
Fantasztikus 3 napot töltöttünk el a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, minden nagyon jó volt. A recepción kedvesen fogadtak, az étteremben a pincérek figyelmesek, kedvesek és mosolygósak. A wellnessben is megkaptunk minden segítséget és információt. Szóval le a kalappal a személyzet előtt! :)
A szállásunk kifogástalan volt, tiszta, rendes és kellemes.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifejezetten örültünk annak, hogy eljutottunk Önökhöz. Választásunk szúrópróbaszerű volt az internetes lehetőségek közül. Vonattal történő érkezesünkre az állomáshoz a szálloda ingyenes transzfert biztosított. Kezdettől fogva teljes mértékben elégedettek voltunk a személyzet minden egyes tagjának az öltözékével, magatartásával és a munkájuk iránti odaadásával.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 5.
Egy családi kirándulást sikerült összehozni Szilvásváradon. Igaz, hogy nagy ködben érkeztünk, de már szép, napos időben távoztunk, így lehetőség nyílt a táj szépségében is gyönyörködni. Az ellátás, a figyelmesség irányunkban tökéletes volt, a gyerek játszószoba a csúcs, volt boldogság, amikor az unokánk meglátta. Alig tudtuk elcsalogatni onnan.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Csodás őszi napokat töltöttünk férjemmel a hotelben. Maximálisan elégedettek vagyunk a hotel kínálta szolgáltatásokkal. Kiváló a konyhájuk. Jobbnál jobb falatokat ettünk. Nagyon elégedettek voltunk a személyzettel, kedvesek, segítőkészek voltak. Ja...és a hotelből elénk táruló panoráma pedig hihetetlenül szép. Még visszatérünk!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Nagyon jó élmény volt mindannyiunknak. A szállás (Kislak Apartman) tágas és kényelmes volt, bármit kértünk vagy jeleztünk, legkésőbb másnapra megoldották. (Pl. vízforraló, lámpakapcsoló javítása) Amikor utoljára jártunk ott, még készült a kinti szauna és jakuzzi, most kipróbáltuk, és elég ütős. . . :) A személyzet minden tagja kedves és készséges volt.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 27.
Mindennel meg voltunk elégedve. Az elhelyezés, az ételek és a kiszolgálás nagyon jó volt.A szobával és a tisztasággal meg voltunk elégedve.A vellness részleg minden igényt kielégített. A hotelt és az ellátást bátran ajánljuk mindenkinek. Köszönjük.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017 szeptemberében 6 napot töltöttünk párommal ebben a mesés hotelben. Már a szervezésnél feltűnt, hogy nagyon segítőkész személyzettel működik a szálloda. Mindenben segítségünkre voltak, minden igényünket maximálisan igyekeztek kielégíteni. Részben születésnapot ünnepeltünk, meg persze a nyári "hajtás" utáni pihenésünket, feltöltődésünket segítették elő a kedvességükkel.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Már másodjára voltam Szilvásváradon a Szalajka Liget Hotelben. Korábban csoportosan voltunk a munkatársakkal, most pedig a 30. éves házassági évfordulónkat ünnepeltük a férjemmel. Ismertem, hogy nagyon jó a szálloda, de az utóbbi években végrehajtott újításokkal még nagyobb lehetőséget nyújt az élvezetes pihenésre, különböző szolgáltatások igénybevételére.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
Igazi kényeztető környezetben telt a hétvége a szállodában. A gyönyörű kilátás, ragyogó tisztaság a lelkünkre is rányomta bélyegét. Az étkezési kínálat óriási volt, minden alkalommal volt valami egyedi, különleges az asztalon sorakozó fogások között. Örülünk, hogy itt lehettünk.

La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 20.433,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/ 2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs ágy használattal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Hegyi Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2019.03.31-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Páratlan Apartmanház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.875,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.05-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.10.31.
Katka Vendégház
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükkös Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.01.06-ig

Szállodák Szilvásvárad környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kikelet 2=3
Karácsony
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

SzilvásváradX