Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
1. helyezett Szilvás-
várad

3348 Szilvásvárad, Park utca 25/a.

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad a térképen

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad értékelése:

1. helyezett az 54 szilvásváradi szállás közül

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad bemutatkozása

A természeti szépségeiről ismert Szilvásváradon található a Szalajka Liget Wellness és Konferencia Hotel. A szálloda számos szolgáltatást nyújt, kisgyermekes családok részére megfelelő választás lehet. A szállodai szobákon túl önálló házakban is lehetséges az elhelyezés.

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad képei

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 5.
Egy családi kirándulást sikerült összehozni Szilvásváradon. Igaz, hogy nagy ködben érkeztünk, de már szép, napos időben távoztunk, így lehetőség nyílt a táj szépségében is gyönyörködni. Az ellátás, a figyelmesség irányunkban tökéletes volt, a gyerek játszószoba a csúcs, volt boldogság, amikor az unokánk meglátta. Alig tudtuk elcsalogatni onnan.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Csodás őszi napokat töltöttünk férjemmel a hotelben. Maximálisan elégedettek vagyunk a hotel kínálta szolgáltatásokkal. Kiváló a konyhájuk. Jobbnál jobb falatokat ettünk. Nagyon elégedettek voltunk a személyzettel, kedvesek, segítőkészek voltak. Ja...és a hotelből elénk táruló panoráma pedig hihetetlenül szép. Még visszatérünk!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Nagyon jó élmény volt mindannyiunknak. A szállás (Kislak Apartman) tágas és kényelmes volt, bármit kértünk vagy jeleztünk, legkésőbb másnapra megoldották. (Pl. vízforraló, lámpakapcsoló javítása) Amikor utoljára jártunk ott, még készült a kinti szauna és jakuzzi, most kipróbáltuk, és elég ütős. . . :) A személyzet minden tagja kedves és készséges volt.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 27.
Mindennel meg voltunk elégedve. Az elhelyezés, az ételek és a kiszolgálás nagyon jó volt.A szobával és a tisztasággal meg voltunk elégedve.A vellness részleg minden igényt kielégített. A hotelt és az ellátást bátran ajánljuk mindenkinek. Köszönjük.

vándormadár TOP szállásértékelő
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 5.
2017 szeptemberében 6 napot töltöttünk párommal ebben a mesés hotelben. Már a szervezésnél feltűnt, hogy nagyon segítőkész személyzettel működik a szálloda. Mindenben segítségünkre voltak, minden igényünket maximálisan igyekeztek kielégíteni. Részben születésnapot ünnepeltünk, meg persze a nyári "hajtás" utáni pihenésünket, feltöltődésünket segítették elő a kedvességükkel.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Már másodjára voltam Szilvásváradon a Szalajka Liget Hotelben. Korábban csoportosan voltunk a munkatársakkal, most pedig a 30. éves házassági évfordulónkat ünnepeltük a férjemmel. Ismertem, hogy nagyon jó a szálloda, de az utóbbi években végrehajtott újításokkal még nagyobb lehetőséget nyújt az élvezetes pihenésre, különböző szolgáltatások igénybevételére.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
Igazi kényeztető környezetben telt a hétvége a szállodában. A gyönyörű kilátás, ragyogó tisztaság a lelkünkre is rányomta bélyegét. Az étkezési kínálat óriási volt, minden alkalommal volt valami egyedi, különleges az asztalon sorakozó fogások között. Örülünk, hogy itt lehettünk.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Tökéletesen megvoltunk elégedve a szálloda elhelyezkedésével,nagyon szép volt a szobánk,kifogástalan volt a félpanziós ellátás.A személyzet nagy többsége figyelmes és kedves.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27.
Egy egész hetet töltöttünk e csodálatos Hotelben, mindennel maximálisan meg voltunk elégedve! Várakozáson felül sikerült ez évi nyaralásunk. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a természetet, a hegyeket, a wellness-t.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Nagyon kellemes három napot töltöttem két unokámmal a szállodában.A szobánk nagyon szép volt, személyzet kedves. Az étel kiváló volt, változatos és finom.
A pincérek udvariasak. A wellnes is nagyon kellemes volt. Nem beszélve a szálloda fekvéséről, ami gyönyörű helyen van.

La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ötórai teával, wellness-részleg használattal, parkolással
2018.01.02. - 2018.02.28.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, relax park használatával, masszázskuponnal, turisztikai kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
2018.01.08. - 2018.03.29.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.06.30.
Hegyi Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.12.04. - 2018.05.31.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpárbérléssel, kalandpark belépővel, dzsiptúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 gyertyafényes vacsorával, csoki és pezsgő bekészítéssel, wellness részleg használattal, masszázzsal, parkolással
2018.01.09. - 2018.12.31.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, ajándék borral, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.20.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 8.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, wellness belépőjeggyel, wellness kuponnal, szauna és pezsgőmedence, kerékpárok használatával, aquafitnessel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.
Invest Apartmanok
5 nap/4 éjszaka 17.00,- Ft/család/éj ártól: önellátással, ping-pong terem használattal, parkolással
2018.07.01. - 2018.08.31.
Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, infrakezeléssel, masszázs kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.31.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2017.01.10. - 2018.12.23.

Szállodák Szilvásvárad környékén
Szent István Hotel Eger
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Téli wellness (min. 2 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Pünkösdi kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

SzilvásváradX