Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
1. helyezett Szilvás-
várad

3348 Szilvásvárad, Park utca 25/a.

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad a térképen

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad értékelése:

1. helyezett az 54 szilvásváradi szállás közül

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad bemutatkozása

A természeti szépségeiről ismert Szilvásváradon található a Szalajka Liget Wellness és Konferencia Hotel. A szálloda számos szolgáltatást nyújt, kisgyermekes családok részére megfelelő választás lehet. A szállodai szobákon túl önálló házakban is lehetséges az elhelyezés.

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad képei

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 6.
A hotel részét nem ismertem meg, mert mi egy apartman házat béreltünk ki. Az apartman ház tiszta, igényes, az enteriőr kellemes és nyári melegben is hűvös. Kutyát be lehet vinni a házba. A szálloda étterme igényes, az ételek finomak, bőségesek. A wellness szolgáltatások is nagyon profik, igényesek és kellemesek.

Kyra TOP szállásértékelő
2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 4.
Május elején 3 éjszakát töltöttünk négyen a hotel egyik külön, két hálós, nappalis, konyhás házában. Nívós berendezés, tökéletes kényelem,nagy tv,éjjel-nappal csend, a teraszról szép kilátás jellemzi. Szabadban kell átjárni étkezni és a wellnessbe, talán télen nem ezt a formát választanánk, de most nagyon élveztük.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 28.
Csodás három napot töltöttünk Szilvásváradon, a Hotel Szalajka Liget Wellness & Conference szállodában, ahol nagyon jól éreztük magunkat. A szálló elhelyezkedése, kivitelezése,családbarát, otthonos miliője igazán vendégmarasztaló. A személyzet kedves,szolgálatkész, a vendégekért vannak. Az ételek kitűnőek, bőségesek. A szobák tiszták, ízlésesek, kényelmesek.
Válasz az értékelésre - 2017. április 30.
Kedves Balogh Úr ! Szavai a mai napunkat bearanyozta ! Ezért érdemes dolgozni és Vendégeink ittlétét jobbá tenni. Köszönjük és szívből jövő jókivánságunkkal, visszavárjuk !

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
Kedves, segítőkész személyzet, gyönyörű környezet, sok wellness és kapcsolódó szolgáltatás. Az uszodából és a wellness részlegről csodás a panoráma, az étteremben finomak az ételek és nagy a választék. A szobák és a közösségi terek tiszták és szépek, színvonalasak. Nagyon jó kirándulási és egyéb kikapcsolódási lehetőségek vannak (bob, lovaglás, biciklizés).

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csak pozitív élményben volt részünk. A személyzet kedvessége,mindenhol patyolat tisztaság,az ételek bőségesek,és nagyon ízletesek. A panoráma gyönyörű,nyáron biztos sokkal szebb,megfogadtuk vissza térünk! 9 éves kislányomnak ez volt a véleménye:anya végre találtatok egy jó helyet! Csalódtunk már ****szállodákban,de ezt a hotelt szívből ajánlom mindenkinek aki kényelemre,pihenésre,és finom ízekre vágyik!

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felejthetetlen két éjszakát tölöttünk a Hotelben. Mindennel meg voltunk elégedve. Szép helyen található. Tiszta rendezett szobák. A vendéglátók kedvesek. Az ételek finomak. A wellness csupa kényesztetés. Visszatérünk még! Köszönünk mindent, emlékékkel tértünk haza. Ismerőseinknek és aki Eger közelében nyugodtan szeretni pihenni vagy túrázni csak is ajánlani fogjuk!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismételten nagyon jól éreztük magunkat a feleségemmel. A szauna élmény számunkra nagyon jó volt,tetszett, és hóban fürdéssel volt az igazi. :)
Ételek: finomak voltak, de az újrahasznosítás nekünk is föltűnt. Az Illúzió pálinka mennyei! Kicsit zavaró a gyakori szobatakarítás. . . Egy vicces élethelyezet ott helyben erre ihletett :) :

Szilvásvárad, Szalajka-Liget Hotel
Tegnap óta ömlik a hó.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezetben, csodálatos panorámával nyújt teljes kikapcsolódást és pihenést ez a különleges szálloda. A személyzet kedvessége, figyelmessége, a kiszolgálás, a finom ételek hozzájárultak a tökéletes kikapcsolódáshoz. A wellness szolgáltatás is megfelelő egyedül a beltéri medencét hiányoltuk, mivel a kinti fedett medence -10-20 fok körül nem igazán élvezhető.
Válasz az értékelésre - 2017. április 30.
Kedves Bartus Róbert ! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Sajnos mi is hiányolunk egy benti nagyobb medencét, de ezt a közeljövőben nem tudom megigérni Önnek. Minden mást igen, hogy színvonalunkat tartjuk és visszavárjuk szeretettel.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper 5 éjszakát töltöttünk itt, csodás környék, szép tiszta a szálloda, tényleg feltöltődtünk. Elég sok szauna szeánszon vettünk már részt, az itteni külső nagy szaunában minden feltétel adott lenne igazi szauna élményre, de az csalódás volt. Pár törölköző lengetésen kívül más nem volt. A welness részleg mintha kicsit el lenne hanyagolva ebben az időszakban.
Válasz az értékelésre - 2017. április 30.
Kedves Vendégünk ! Köszönjük véleményét, melyet átgondolunk és reméljük egy újbóli látogatása során csak pozitivumokat tud irni szállodánkról, szolgáltatásainkról.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
Gyönyörű hely,kiváló konyha,udvarias személyzet.Bátran ajánlom mindenkinek aki szereti a csendet, a pihenést, túrázást, aki az aktív kikapcsolódást szereti.
Válasz az értékelésre - 2016. december 20.
Kedves Magyar Zoltán!

Köszönjük értékelését, bízunk benne, hogy a 2017-es évben ismét szállodánk Vendégei között köszönthetjük Önöket.
Kormos Kitti (Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak)

Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kuponnal, relax park használattal, Szilvásvárad Kártyával, szállodai programokkal, internet elérhetőséggel
2017.07.10. - 2017.08.31.
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, Szilvásvárad kártyával, kedvezményekkel, internet használattal
2017.01.01. - 2017.12.22.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával, parkolással
2015.01.02. - 2017.12.21.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással vagy reggelis ellátással
2017.07.01. - 2017.08.31.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
6 nap/5 éjszaka 5.995,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg pezsgővel, sétakocsikázással, bográcsozással-grillezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Natura Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.09.01. - 2017.12.31.
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, strand- és élményfürdő használattal
2016.12.20. - 2017.12.21.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
2-4 éjszaka 15.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni teabárral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, szauna szeánsszal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.08.31.
Szilvásvárad
7 nap/6 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem és wellness részleg használattal, Szilvásvárad kártyával, programokkal, internet elérhetőséggel
2017.07.10. - 2017.09.03.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.09.17.
2017.07.10. - 2017.09.03.

Szállodák Szilvásvárad környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Tisza-tavi nyár (min. 4 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)
Varázslatos Szenteste (min. 3 éj)

SzilvásváradX