Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad ★★★★

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad, Park utca 25/a.

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad a térképen

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad értékelése:

1. helyezett az 57 szilvásváradi szállás közül

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad bemutatkozása

A természeti szépségeiről ismert Szilvásváradon található a Szalajka Liget Wellness és Konferencia Hotel. A szálloda számos szolgáltatást nyújt, kisgyermekes családok részére megfelelő választás lehet. A szállodai szobákon túl önálló házakban is lehetséges az elhelyezés.

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad képei

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Jó színvonalú szálloda. Kényelmes, nagy méretű szoba, fantasztikus nagy fürdőszoba. Völgyre néző szobát rendeltünk a látvány kedvéért, pechünkre a bejárat fölöttit kaptuk, így az előtető kicsit kitakart a látványból. Nagy kár, hogy az erkélyajtó csak nyitható és nem dönthető, mert éjszakára jó szolgálatot tenne egy szúnyoghálós ajtó.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Május első hetében jártunk a hotelben. Hotel nagyon szép helyen van, az ellátás egyszerűen tökéletes, személyzet segítőkész. Ételek nagyon finomak, rengeteg volt a választék reggel és este is. Az egyedüli "zavaró" tényező a rengetek madár volt- akik reggeltől estig csak daloltak :) Erdőre néző szobában voltunk. Pihentető - nyugtató környezet.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 10.
Április elején jártunk a hotelben. Nagyon kellemes meglepetésben volt részünk. Nagyon udvarias személyzet, finom ételek, és a wellness is szuper volt, tágas, kinti medencével,szaunával jakuzzival felszerelve. Sok jó véleményt olvastunk, de semmiben nem csalódtunk. A környéken nagyokat lehet sétálni, tisztaság vesz körül mindenfelé, ami különösen megnyugtató látvány.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás napokat töltöttük itt. Gyönyörű helyen van a szálloda. Kifogástalan tisztaság mindenhol. Renkívűl barátságos, közvetlen, segítőkész személyzet. Jól ki van találva a szálloda felépítése. A wellness tiszta rendezett. Jó, hogy a piciknek való medence el van kissé szeparálva. Az élményelemek gyakorlatilag egyfolytában működnek .

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
Fantasztikus 3 napot töltöttünk el a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, minden nagyon jó volt. A recepción kedvesen fogadtak, az étteremben a pincérek figyelmesek, kedvesek és mosolygósak. A wellnessben is megkaptunk minden segítséget és információt. Szóval le a kalappal a személyzet előtt! :)
A szállásunk kifogástalan volt, tiszta, rendes és kellemes.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifejezetten örültünk annak, hogy eljutottunk Önökhöz. Választásunk szúrópróbaszerű volt az internetes lehetőségek közül. Vonattal történő érkezesünkre az állomáshoz a szálloda ingyenes transzfert biztosított. Kezdettől fogva teljes mértékben elégedettek voltunk a személyzet minden egyes tagjának az öltözékével, magatartásával és a munkájuk iránti odaadásával.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 5.
Egy családi kirándulást sikerült összehozni Szilvásváradon. Igaz, hogy nagy ködben érkeztünk, de már szép, napos időben távoztunk, így lehetőség nyílt a táj szépségében is gyönyörködni. Az ellátás, a figyelmesség irányunkban tökéletes volt, a gyerek játszószoba a csúcs, volt boldogság, amikor az unokánk meglátta. Alig tudtuk elcsalogatni onnan.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Csodás őszi napokat töltöttünk férjemmel a hotelben. Maximálisan elégedettek vagyunk a hotel kínálta szolgáltatásokkal. Kiváló a konyhájuk. Jobbnál jobb falatokat ettünk. Nagyon elégedettek voltunk a személyzettel, kedvesek, segítőkészek voltak. Ja...és a hotelből elénk táruló panoráma pedig hihetetlenül szép. Még visszatérünk!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
Nagyon jó élmény volt mindannyiunknak. A szállás (Kislak Apartman) tágas és kényelmes volt, bármit kértünk vagy jeleztünk, legkésőbb másnapra megoldották. (Pl. vízforraló, lámpakapcsoló javítása) Amikor utoljára jártunk ott, még készült a kinti szauna és jakuzzi, most kipróbáltuk, és elég ütős. . . :) A személyzet minden tagja kedves és készséges volt.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 27.
Mindennel meg voltunk elégedve. Az elhelyezés, az ételek és a kiszolgálás nagyon jó volt.A szobával és a tisztasággal meg voltunk elégedve.A vellness részleg minden igényt kielégített. A hotelt és az ellátást bátran ajánljuk mindenkinek. Köszönjük.

La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Napfény Vendégház és Apartman
Érvényes: 2019.11.05-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Bükkös Vendégház
Érvényes: 2020.01.06-ig

Szállodák Szilvásvárad környékén
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Együtt a család júniusi kedvezménnyel
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

SzilvásváradX