Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad ★★★★

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad
3348 Szilvásvárad, Park utca 25/a.

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad a térképen

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad értékelése:

2. helyezett az 59 szilvásváradi szállás közül

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad bemutatkozása

A természeti szépségeiről ismert Szilvásváradon található a Szalajka Liget Wellness és Konferencia Hotel. A szálloda számos szolgáltatást nyújt, kisgyermekes családok részére megfelelő választás lehet. A szállodai szobákon túl önálló házakban is lehetséges az elhelyezés.

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad képei

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad

Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak Szilvásvárad vélemények

Mobilról küldte. | 2019. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 22.
Először apartmanházba kaptunk szállást 2019 tavaszán, összel pedig 2. emeleti hotelszobában. Apartmanház világa csodálatos, tágas, családias, nem zavar senki, gyönyörű a kilátás! A 2. emeleti szobával annyi volt a problémánk, sajnos a kilátást, panorámát nem élvezhettük a tetőtéri ablakok miatt. Személyet rendkívül kedves! ! !

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
Augusztusban töltöttünk el 1 hetet a hotelben, a férjemmel és a kisfiunkkal. Sokkal jobbra számítottunk :
-a hotel kissé lepukkant: foltos ágynemű, itt-ott hiányos burkolat, penész a fürdőszobában stb
-a takarító személyzet rendkívül barátságos volt, ellenben a recepciósokkal és a pincerekkel. A kérdésekre sem igazan tudtak választ adni
-a reggeli minden egyes nap ugyanaz volt.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezet, kiváló szálláshely és személyzet várt bennünket. Az étkezések megfelelő időben és nagyon finom, változatos ételek fogadtak az ebédlő részben. Nyugalom és a jó levegő felül múlhatatlan. Közel van minden látványosság, gyalog is meglehet tenni. Szívből ajánlom mindenkinek aki tényleg a pihenést és a természetet választja! ! !

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
A Hotel erdőszélén található ezáltal igazán csendes, nyugalomra alkalmas szállás. Mindenkinek ajánlom igazán semmi zavaró tényező nem volt a lazításhoz. Előszezonban voltunk, nem sok vendég volt. A wellness részlege nem igazán nagy de elegendő. Az éttermi ellátás menü nagyon jó volt. A pisztrángért nem kellet a településen keresgélni, vacsoránál kínálatként feltálalásra került.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó színvonalú szálloda. Kényelmes, nagy méretű szoba, fantasztikus nagy fürdőszoba. Völgyre néző szobát rendeltünk a látvány kedvéért, pechünkre a bejárat fölöttit kaptuk, így az előtető kicsit kitakart a látványból. Nagy kár, hogy az erkélyajtó csak nyitható és nem dönthető, mert éjszakára jó szolgálatot tenne egy szúnyoghálós ajtó.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Május első hetében jártunk a hotelben. Hotel nagyon szép helyen van, az ellátás egyszerűen tökéletes, személyzet segítőkész. Ételek nagyon finomak, rengeteg volt a választék reggel és este is. Az egyedüli "zavaró" tényező a rengetek madár volt- akik reggeltől estig csak daloltak :) Erdőre néző szobában voltunk. Pihentető - nyugtató környezet.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 10.
Április elején jártunk a hotelben. Nagyon kellemes meglepetésben volt részünk. Nagyon udvarias személyzet, finom ételek, és a wellness is szuper volt, tágas, kinti medencével,szaunával jakuzzival felszerelve. Sok jó véleményt olvastunk, de semmiben nem csalódtunk. A környéken nagyokat lehet sétálni, tisztaság vesz körül mindenfelé, ami különösen megnyugtató látvány.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás napokat töltöttük itt. Gyönyörű helyen van a szálloda. Kifogástalan tisztaság mindenhol. Renkívűl barátságos, közvetlen, segítőkész személyzet. Jól ki van találva a szálloda felépítése. A wellness tiszta rendezett. Jó, hogy a piciknek való medence el van kissé szeparálva. Az élményelemek gyakorlatilag egyfolytában működnek .

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
Fantasztikus 3 napot töltöttünk el a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, minden nagyon jó volt. A recepción kedvesen fogadtak, az étteremben a pincérek figyelmesek, kedvesek és mosolygósak. A wellnessben is megkaptunk minden segítséget és információt. Szóval le a kalappal a személyzet előtt! :)
A szállásunk kifogástalan volt, tiszta, rendes és kellemes.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifejezetten örültünk annak, hogy eljutottunk Önökhöz. Választásunk szúrópróbaszerű volt az internetes lehetőségek közül. Vonattal történő érkezesünkre az állomáshoz a szálloda ingyenes transzfert biztosított. Kezdettől fogva teljes mértékben elégedettek voltunk a személyzet minden egyes tagjának az öltözékével, magatartásával és a munkájuk iránti odaadásával.

La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 48.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.14. - 2021.04.06.
Napfény Vendégház és Apartman
2021.04.06. - 2020.04.06.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.04. - 2020.10.31.
Katka Vendégház
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.30.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükkös Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Szilvásvárad környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

SzilvásváradX