Csövike

Csövike adatlapja

Ritkán utazó, de annál nagyobb kedvvel utazó vagyok, érdekelnek a tájak, régi városok, emberek, szokások, gasztronómia
Barátokkal, családtagokkal. Kedvencem az egyedi kisvendéglők, éttermek
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2016.08.30
Utoljára itt2017.08.23

Kiváló 2017. július 14.barátokkal járt itt
2017. 06. 23-25 közt két éjszakára voltunk vendégei a Park Hotelnek. Előre foglaltunk, de közben módosítottuk a szobát, légkondisra. Egy telefonba került. A recepciós hölgy végig udvarias, segítőkész volt. A szobák tiszták, kényelmesek, a wifi működött. A reggeli , vacsora választékos, mi bizony mindent megkóstoltunk, ment is a vacsora kép az ismerősöknek.
Park Hotel Gyula Gyula -
2017. július 16.barátokkal járt itt
Mint gyulai nevezetességet kerestük fel nyaralásunk alatt a 100 éves cukrászdát. Igaz, térkép alapján, mert kissé eldugott helyen van. Amiért értékelek! A kiszolgáló fiatalember előtt le a kalappal. 10 perc alatt a udvarias, kedves kiszolgálása mellett, még a cukrászda történetét is megkaptuk.
Százéves Cukrászda Gyula -
Kiváló 2016. augusztus 30.barátokkal járt itt
Meredek keskeny úton lehet megközelíteni a szállodát, de gyalog is megoldható, csak más az élmény. Közel van a vár. Az alagút rendszere, ami összeköti az épületeket nagyon tetszett, télen főleg jó. A személyzet udvarias, segítőkész. Reggeli-vacsora svédasztalos kivitel, szerintem mindenki talál magának kedvére valót, ahogy fogyott, úgy készítették rögtön.
Szent István Hotel Eger - Szent István Hotel Eger - Szent István Hotel Eger -