csucsu52

csucsu52 adatlapja

Regisztráció2015.07.06
Utoljára itt2015.10.13

Kiváló 2015. július 13.a párjával járt itt
Egy három éjszakás négy napos hétvégét töltöttünk a párommal a szállodában, nagyon kulturált , figyelmes, mindenre odafigyelő személyzet felügyelete mellett. Svédasztalos reggeli ,mely minden igényt kielégítő volt.
Kiváló 2015. október 13.családjával járt itt
Sokat jártam a munkám miatt az étteremben,és nagyon jó véleményem alakult ki az évek során. nagyon vendégcentrikus az egész család/egy család üzemelteti/. nem tudtam olyan ételt kitalálni amit a séf nem tudott volna megalkotni,izletesen, gusztusosan tálalva,gyorsan elém rakni. Csak jót tudok mondani a szuper környezetről a kulturált kiszolgálásrol
Szörnyű 2015. október 13.családjával járt itt
Osztálytalálkozon voltam az egységben. a kiszolgálás borzaszto lassu volt, az ételről nem is beszélve ,ehetetlenül küldtem vissza. gondoltam sokan vagyunk és ennek tudható be az étel minősége. A családom két tagjával volt a következő ebéd esete, az általam kért étel hideg volt,kértem hozzanak másikat erre a pincér kihozta ugyanazt az ételt meg melegitve agyon grillezve ehetetlenül.