Kiskakas Étterem Székesfehérvár

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kiskakas Étterem Székesfehérvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. október 12.a párjával járt itt
Hétköznap ebédelni tértünk be. Menüt választottunk. Akkora volt az adag, majdnem csomagoltatni kellett a főételt (mennyit adhatnak a'la carte? ! ? ! ) a nagy csésze leves után, a savanyúság sem egy darab uborka felnégyelve, legalább 4 egész volt felvágva. A főételhez két töltött hús is járt, ez nem megszokott egy menünél.
Gyenge 2019. május 7.barátokkal járt itt
Barátnőmmel tértem be május 2-án délután. Tatár beefsteaket kértünk, melyet én javasoltam, mivel többször ettem itt és a belga csapolt sörükkel istenien el lehet sutyorogni mellette. . . Már ránézésre megállapítottuk, hogy ez talán nem is marha. A tálalás és a körítés sem a megszokott volt. Egy fej lila hagyma negyedelve.
Kiskakas Étterem Székesfehérvár - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
A férjem születés napja volt. Gondoltam meglepem és foglaltam helyet a Kiskakas étterembe. A foglaláskor már szimpatikus volt a hölgy aki szívélyesen invitált bennünket és hozzátette szeretettel várjuk. Mentünk is, és valóban asztalunk előkészítve szépen megterítve. Az étlapról rendeltünk, a rendelés hamar elkészült.
Szörnyű 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Iszonyatosan rossz volt az étel! Ilyen áraknál ez nem elfogadható! Menüt ettünk párommal még pedig csontlevest rakottkelkáposztával. Nos a leves nagyon el volt sózva, de megettük. A káposzta nagyon rossz ízű volt amellett, hogy sòtlan volt az egész étel! Így ezt meg sem ettük inkább becsomagoltattuk, ha már kifizettük azt a nagy összeget!
2016. július 19., kollégákkal járt itt
Kollégáimmal vacsoráztunk ebben az étteremben hétköznap este. Szerettünk volna élő zenét a vacsora mellé, ezért előzetesen telefonon egyeztettünk, készségesek voltak mindent elintéztek nekünk. A felszolgálók udvariasak voltak. Az ételek gusztusosan voltak tálalva és finomak voltak. Friss alapanyagok, ízletes fogások jellemezték a tányéron kínált ételt.
Kiskakas Étterem Székesfehérvár - Étel/ital
2016. május 17., üzleti partnerrel járt itt
Családi összejövetelen voltunk elöször. Szombat dél tájban. Kevesen voltak. Kiszolgálás udvarias volt, devaz ételek felszolgálása elég lasú volt, még a könyü és gyorssan elkészithetö éttelnél is. Árban úgy gondolom jó. Bent az emelet ajálanám mert az kevésbé hangos.
Szörnyű 2015. október 13.családjával járt itt
Osztálytalálkozon voltam az egységben. a kiszolgálás borzaszto lassu volt, az ételről nem is beszélve ,ehetetlenül küldtem vissza. gondoltam sokan vagyunk és ennek tudható be az étel minősége. A családom két tagjával volt a következő ebéd esete, az általam kért étel hideg volt,kértem hozzanak másikat erre a pincér kihozta ugyanazt az ételt meg melegitve agyon grillezve ehetetlenül.
Szörnyű 2015. szeptember 10.barátokkal járt itt
Két barátnőmmel mentünk el egy csütörtöki ebédre. A hely tele volt vendéggel, szóval gondoltam magamban biztos nem lehet rossz hely ha várnunk kellett pár percet egy szabad asztal miatt. Két segítőkész pincérnő ez ügyben a rendelkezésünkre is állt. Majd pár perc várakozás után odajött hozzánk egy másik pincérnő, aki nagyon "udvarias" mozdulattal konkretan elém vágta az aztalra a menü lapot.
Kiváló 2015. április 30.barátokkal járt itt
Véletlenszerűen választottunk éttermet Székesfehérváron ápr. 25-én. Csak a legjobbakat tudom írni! Nagyon udvarias gyors kiszolgálás. Kifogásolatlan, finom ételek! Gratulálok! Mindenkinek ajánlom ha az Őrségből arra jár csak itt étkezzen!
Köszönjük a finom ebédet! További sok vendéget kívánok,barátaink nevében is. Ha arra járunk biztosan megint betérünk! Tisztelettel:Körmendiné Katalin
Kiskakas Étterem Székesfehérvár - Belső
Átlagos 2015. április 3.barátokkal járt itt
Udvarias, gyors kiszolgálás . Az ételek jók,de semmi különös . A választék a desszerteknél sántít kissé .
Kiskakas Étterem Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárKelemen B. út 93.
• élő zene • házhozszállítás • napi menü • külsős helyszínre történő kiszállás, Maestro és SZÉP Kártya elfogadás
H-V
magyar, nemzetközi