Vértes Vendéglő & Fogadó Gánt
8082 Gánt, Hegyalja út 59.

Vértes Vendéglő & Fogadó Gánt a térképen

Vértes Vendéglő & Fogadó Gánt értékelése:

1. helyezett az 1 gánti étterem közül
137. helyezett Közép Dunántúlon - 759 étterem közül

H-P 07:00-22:00
Szo 07:00-23:00
V 07:00-22:00
cukrászda, étterem, fagyizó, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, német

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 22.
Ebédidőben, túra után érkeztem férjemmel és barátunkkal, szinte tele is volt a vendéglő. Mi most csak kávét, limonádét, sört és islereket fogyasztottunk. Kedves és gyors kiszolgálás volt, és finom volt a sütemény és a kávé is, így jó érzésekkel távoztunk. Két évvel ezelőtt nagy adag vadragú levesre ugrottunk be, ami ugyan csak ízletes volt, ezért tértünk ismét ide be.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 27.
Azt hiszem 2000 őszén jártam itt először és azóta már többször is, de mindig elégedett voltam az elfogyasztott ebéddel, a hely hangulatával, a felszolgálással. Szép környezet, rendezett falukép, jó túrahelyszín Gánt. Mégis 4- est kell, hogy adjak, mert az utóbbi 2- 3 alkalommal a köret mennyisége meglehetősen szerény volt.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. március 17.
8 éve jártam itt először, és azóta ha a környékre jövök itt foglalom le a szállást és itt is étkezem. Elhelyezkedése miatt a nyugati országrész északi részének felfedezéséhez számomra tökéletes szálláshely, amihez egy kiváló étterem is tartozik. (Vagy fordítva :) A vendéglátás és a kiszolgálás mindig kifogástalan. Az ételek finomak.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 13.
Sokat jártam a munkám miatt az étteremben,és nagyon jó véleményem alakult ki az évek során.nagyon vendégcentrikus az egész család/egy család üzemelteti/.nem tudtam olyan ételt kitalálni amit a séf nem tudott volna megalkotni,izletesen, gusztusosan tálalva,gyorsan elém rakni. Csak jót tudok mondani a szuper környezetről a kulturált kiszolgálásrol

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 25.
Az elmúlt 10 évben látogatott éttermeim között, magasan a leges- legjobb! A kiszolgálók vérprofik, udvariasak és nagyon előzékenyek. Mindenféle variációt tudtak teljesíteni és olyan ételt is kaptunk, ami konkrétan nem szerepel az étlapon. Az ételek nagy adagban, gyorsan kerülnek az asztalra. Az ízek csodálatosak. Egyáltalán nem volt drága. Le a kalappal!
Tatabánya

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
Cukrászda, étterem, fogadó egyben. Az étteremrész 4 helyiségből áll, nagy fedett terem, kis külön terem, nagy fedett zárt terasz, belső udvar. Mivel mindig melegben mentünk, ezért a hűvösebbnek gondolt belső fedett teremben vacsoráztunk. Bár van beépített régi típusú légkondijuk, de azt egy-két vendég miatt nem kapcsolták be.

2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
Már több alkalommal volt szerencsém itt járni. Legyen az esküvő, keresztelő vagy céges party a kiszolgálás mindig tökéletes! ! ! ! Udvarias, kedves személyzet, bőséges választék ,családias légkör. Mindenki talál kedvére való ételt. Nincs az a kérés, amit ne próbálnának meg teljesíteni. Mindezt magas szakmai tudás, emberség kíséri. Nem ismernek lehetetlent.

Legnépszerűbb csomagok Gánton és környékén
Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 29.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
2019.12.31. - 2020.01.01.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.23.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2020.03.15.
Fresh Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.07. - 2020.08.31.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.01. - 2021.01.01.
Jókai Villa
1-2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus szoba bekészítéssel, pezsgővel, kedvezményes masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2019.12.22.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.06.30.

Szállodák Gánt környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Gánt
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Gánt
Hotel Laroba Gánt
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Balatoni évindító (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)

Vértes Vendéglő & Fogadó GántX