Forrás Hotel Komárom ★★★

Golden Ball Club Hotel Győr - Wellness kikapcsolódás
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Forrás Hotel Komárom vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
Kiváló 2023. július 13.barátokkal járt itt
Nem mi választottuk a hotelt, barátaink foglalták részünkre a szállást. Egy születésnapi rendezvény miatt utaztunk az ország keleti feléből Komáromba. Úgy gondoltuk bármilyen egyszerű is, csak aludni kell, arra pedig jó lesz jó lesz a 3*-os hotel. Ehhez képest tiszta, barátságos szobák fogadtak, a klímák újszerűek, kitűnően működtek.
Forrás Hotel Komárom - Külső képForrás Hotel Komárom - FürdőszobaForrás Hotel Komárom - SzobákForrás Hotel Komárom - EgyébForrás Hotel Komárom - SzobákForrás Hotel Komárom - KörnyékForrás Hotel Komárom - KörnyékForrás Hotel Komárom - Medence/kertForrás Hotel Komárom - Medence/kertForrás Hotel Komárom - BelsőForrás Hotel Komárom - BelsőForrás Hotel Komárom - BelsőForrás Hotel Komárom - BelsőForrás Hotel Komárom - BelsőForrás Hotel Komárom - VendéglátásForrás Hotel Komárom - VendéglátásForrás Hotel Komárom - VendéglátásForrás Hotel Komárom - VendéglátásForrás Hotel Komárom - VendéglátásForrás Hotel Komárom - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Meglátogattuk a komáromi gyógyfürdőt és a Hotel Forrás-ra esett a választásunk. Kellemes kis hotel, kedves személyzettel, finom, változatos és bőséges reggelivel. A legjobb dolog, hogy közvetlenül át lehet menni a gyógyfürdőbe ami a szálloda vendégeinek ingyenes. A mi szobánk konkrétan a fürdő szabadtéri medencéire nézett ahol éppen gyerek vízilabda mérkőzéseket játszottak.
2016. február 10.egyedül járt itt
Udvarias, segítőkész személyzet. Munka utáni pihenésre kiváló. Ár/érték arány jó. Tiszta szobák.
Kiváló 2015. július 13.a párjával járt itt
Egy három éjszakás négy napos hétvégét töltöttünk a párommal a szállodában, nagyon kulturált , figyelmes, mindenre odafigyelő személyzet felügyelete mellett. Svédasztalos reggeli ,mely minden igényt kielégítő volt.