Várhegy Étterem Tolcsva

Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Várhegy Étterem Tolcsva vélemények

Kiváló 2024. március 16.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Szép tiszta hely. Kedves segítő kész volt a személyzet. Finom volt az étel és bőséges. Kedvező volt az ára is. Ami nem volt tökéletes hideg volt kint és jól esett volna egy kis fűtés, illetve sajnos az én torkom nem bírja a hűtött dolgokat és az üdítő amit választottam csak hűtött volt.
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kiváló 2023. június 10.a párjával járt itt
A várhegyről már délután érkeztünk le az étterembe. A hölgy mondta, nincsenek már nyitva, csak azért, mert csoportot várnak. Kértem, hogy valamit tudna-e mégis adni, mert egész nap túráztunk. Hát, ha babgulyás megfelel, azt rögtön hozok-mondta. Köszönöm szépen, kérjük-válaszoltam. Így is lett és milyen finom volt!
Várhegy Étterem Tolcsva - EgyébVárhegy Étterem Tolcsva - EgyébVárhegy Étterem Tolcsva - EgyébVárhegy Étterem Tolcsva - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. október 8., kollégákkal járt itt
Csoportos kirándulásunk alkalmával tértünk be ebédre ebbe az étterembe. Bár az előre megbeszélt időponthoz képest késtünk, de a megrendelt gulyás leves így is forró volt, ráadásul a csoport több tagjának -és nekem is- az volt a véleménye, hogy ilyen finom gulyás levest még nem ettek eddig.
2017. szeptember 7.barátokkal járt itt
Miután az Ős-Kajánban zárt ajtókat találtunk, a falu központjában lévő Várhegy Étteremben vigasztalódtunk és töltekeztünk fel. Az ajtóban olvastuk, hogy hétfőtől péntekig 2 fogásos ebédmenüt kínálnak, úgy gondoltuk, hogy ez a leggyorsabb és legkedvezőbb megoldás.
Várhegy Étterem Tolcsva - Étel/italVárhegy Étterem Tolcsva - MosdóVárhegy Étterem Tolcsva - BelsőVárhegy Étterem Tolcsva - Étel/italVárhegy Étterem Tolcsva - Étel/italVárhegy Étterem Tolcsva - BelsőVárhegy Étterem Tolcsva - Külső képVárhegy Étterem Tolcsva - Belső
Kiváló 2017. január 3., csoporttal járt itt
2016. december 29. -én csoporttal voltunk itt. A forralt bor és babgulyás előre meg volt rendelve a csoport részére. Kicsit késtünk, de így is forró volt az gulyás, nagyon finom és bőséges volt, kérésre újratöltötték a tálat. A kiszolgáló személyzet gyors és udvarias. A késői ebédet zenés szórakozás követte, a tánchoz is elég hely volt,jó hangulatban telt az este.
Kiváló 2015. március 2.barátokkal járt itt
Február 28-án jártam itt egy 18 fős túracsapattal. Míg vártunk az ételre olyan jó volt a meleg kályha mellet meginni egy teát,beszélgetni. Mivel előzetesen levélben megrendeltem kaját kicsit tartottam,hogy nem lesz friss. Ami ezután következett az minden képzeletet felülmúlt. Nagyon finomak voltak az ételek,frissek és az adag.
Kiváló 2014. október 30.családjával járt itt
Tolcsvára október végén finom tokaji borért mentünk. Előre szétnéztünk az interneten, hol tudnánk ebédelni a környéken. A Várhegy Étterem volt az egyik jelölt, és nem bántuk meg, hogy ezt választottuk. Az épület kívülről rendezett, mutatós. Belülről egyszerű, de tiszta, világos, barátságos, a nemrég elkészült gyönyörű cserépkályha pedig nagyon feldobja.