Várhegy Étterem Tolcsva
3934 Tolcsva, Szabadság tér 2.

Várhegy Étterem Tolcsva a térképen

Vladyslav TOP étteremértékelő
Vladyslav TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csoportos kirándulásunk alkalmával tértünk be ebédre ebbe az étterembe. Bár az előre megbeszélt időponthoz képest késtünk, de a megrendelt gulyás leves így is forró volt, ráadásul a csoport több tagjának -és nekem is- az volt a véleménye, hogy ilyen finom gulyás levest még nem ettek eddig.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7.
Miután az Ős-Kajánban zárt ajtókat találtunk, a falu központjában lévő Várhegy Étteremben vigasztalódtunk és töltekeztünk fel. Az ajtóban olvastuk, hogy hétfőtől péntekig 2 fogásos ebédmenüt kínálnak, úgy gondoltuk, hogy ez a leggyorsabb és legkedvezőbb megoldás.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2016. decemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
2016. december 29. -én csoporttal voltunk itt. A forralt bor és babgulyás előre meg volt rendelve a csoport részére. Kicsit késtünk, de így is forró volt az gulyás, nagyon finom és bőséges volt, kérésre újratöltötték a tálat. A kiszolgáló személyzet gyors és udvarias. A késői ebédet zenés szórakozás követte, a tánchoz is elég hely volt,jó hangulatban telt az este.

2015. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. március 2.
Február 28-án jártam itt egy 18 fős túracsapattal. Míg vártunk az ételre olyan jó volt a meleg kályha mellet meginni egy teát,beszélgetni. Mivel előzetesen levélben megrendeltem kaját kicsit tartottam,hogy nem lesz friss. Ami ezután következett az minden képzeletet felülmúlt. Nagyon finomak voltak az ételek,frissek és az adag. . .

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tolcsvára október végén finom tokaji borért mentünk. Előre szétnéztünk az interneten, hol tudnánk ebédelni a környéken. A Várhegy Étterem volt az egyik jelölt, és nem bántuk meg, hogy ezt választottuk. Az épület kívülről rendezett, mutatós. Belülről egyszerű, de tiszta, világos, barátságos, a nemrég elkészült gyönyörű cserépkályha pedig nagyon feldobja.

Legnépszerűbb csomagok Tolcsván és környékén
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2021.12.31.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
2020.03.12. - 2021.12.31.
Hotel Kelep
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 10.405,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2021.10.29. - 2021.11.01.
Irota EcoLodge
Irota
4 nap/3 éjszaka 12.818,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.05.22. - 2021.05.25.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.02.27. - 2022.02.27.

Szállodák Tolcsva környékén
Degenfeld Kastélyszálló Tolcsva
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Őszi hétköznapok a nyugalom völgyében - kastélyban (min. 2 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Szállás ellátás nélkül

Várhegy Étterem TolcsvaX