Panoráma Wellness Hotel Békéscsaba ★★★

Panoráma Wellness Hotel  Békéscsaba
5600 Békéscsaba, Gyulai út 84.

Panoráma Wellness Hotel  Békéscsaba a térképen

Szállások Békéscsaba városában
Wellness csomagok Békéscsaba városában

Panoráma Wellness Hotel Békéscsaba vélemények

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Egy lagzi alkalmával jártunk a hotelben. 2 éjszakát szálltunk meg. Az ételek nagyon finomak! Délben menüt ettünk az étlapról - bőséges adagot kaptunk és az is nagyon finom volt. A személyzet tökéletes! Minden kívánságunkat teljesitették! A szobák kényelmesek, átlagosak. Kis gyerekkel, nagy gyerekkel, kutyával voltunk - mindenki nagyon jól érezte magát.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Szeptember elején esküvőre voltunk hivatalosak Békéscsabára, így egy éjszakára mindenképpen szerettünk volna szállást foglalni a városban. Interneten keresgéltünk, és több szálláshelynek is írtam ajánlatkérő levelet. Volt olyan, ahol nem lehetett egy éjszakára foglalni, volt, ahol nem volt hely, de olyan is akadt, ahol nem tudták biztosítani a korai érkezés és a késői távozás lehetőségét.

2015. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. július 16.
Óriási csalódás! 2015. július elején voltam itt két éjszakát. Interneten válogattam a békéscsabai szállások közt, a wellness miatt választottam ezt a helyet. Érkezéskor nem tudtam, hol kellene bemenni, a hátsó ajtó a parkolónál zárva volt, csengettem, nem jött senki. Végül az éttermen keresztül találtam be, a pincérek "vitték" a szállót is.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2013. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 30. - 8 látogató hasznosnak vélte
Kicsit kavarogtunk mire megtaláltuk a szállodát, de azért ez a mi hibánk is volt. Szobák nagyok, (főleg az apartman) szépek és ízlésesen berendezett. Tiszta a hőmérséklet kellemes 23-24c, igaz a külső hőmérséklet sem mutatott mínusz fokokat. A szálloda *** és ezt a szolgáltatást néha felül is múlja gondolok itt a szobákra és a házias ételekre.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 15.
Üdv.! Én és a párom 3nap/2éjszakát voltunk ott. Mindennel meg voltunk elégedve kivéve, hogy a hotel egy benzinkút háta mögött van. De aránylag csendes volt!! Az ételek finomak és a szoba nagyon tágas és tiszta volt. Igaz a wellnessért fizetni kelet, de csak ketten voltunk bent és senki más! Üdv.!

Arcanum Hotel
Békéscsaba
2-3 éjszaka 15.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsfotel és szolárium használattal, masszázskuponnal, meglepetéssel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Gesztenyés Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Corvin Hotel
5-8 éjszaka 32.973,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
Csobbanás a nyárba (min. 2 éj)

BékéscsabaX