CzakóÉva

CzakóÉva adatlapja

Regisztráció2018.10.23
Utoljára itt2018.10.23

Gyenge 2022. április 1.a párjával járt itt
Kezdem azzal, amivel meg voltunk elégedve a párommal. A reggeli jó volt, a vacsora kicsit gyengébb,de elfogadható. Az árához képest jó volt a wellness, bár néhány szolgáltatás nem működött, ki lehetett ülni az erkélyre és nem lehetett dohányozni a szobában. Viszont legborzalmasabb az ágy volt, minden rugót külön éreztünk.
Kiváló 2018. október 23.a párjával járt itt
Igazán nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt és szolgálatkész, a wellness részleg nagyon tetszett, a szauna is nagyon kellemes volt, a medence remek, az ágy szuper kényelmes, az ételek nagyon finomak voltak. Összességében az egyik legjobb szálloda, ahol Magyarországon jártam. Örömmel töltenék el itt hosszabb időt is.
Átlagos 2022. június 1.a párjával járt itt
Ami jó benne: olcsó, az ingyenes belépő a fürdőbe és az árban benne volt a félpanzió. De nincs kuka a szobában és a zuhanykabinban nincs polc, ahová a tisztálkodó szereket tehetnénk. A fürdőben az ablak nem volt nyitható és igen kellemetlen szag volt, amit erős dezodorral igyekeztek elfedni az érkezésünkkor. Sikertelenül.