Wolf Panzió Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi utca 11.

Wolf Panzió Sárvár a térképen

Wolf Panzió Sárvár értékelése:

15. helyezett a 81 sárvári szállás közül
117. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1080 szállás közül

Wolf Panzió Sárvár bemutatkozása

A Wolf Panzió Sárváron található a termálfürdő szomszédságában. Könnyen megközelíthető a Budapestről autóval érkezők számára a panzió, ha az M7 autópályán Székesfehérvárnál rátérnek a 8-as, 84-es autópályára.

Wolf Panzió Sárvár képei

Wolf Panzió Sárvár vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 13.
Az első három nap vacsorája nem volt a legjobb,érződött az újrahasznosítás.De a vasárnapi vacsora feledtette ezt az apróságot.
Összességében jól telt ez a négy nap.
Köszönjük.

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
A ellátás nagyszerű volt. Külön kiemelném, hogy egyszeri ingyenes belépőt biztosított a szálloda a vendégeinek. Kevésbé voltam elégedett azzal, hogy a panzióból át kellett menni a másik panzióba étkezni. Ez a dolog viszont semmit nem ront az összképen. A pincérek udvariasak voltak, de a személyzet többi tagja is. Jól éreztem, éreztük magunkat.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 28.
A Wolf Panzió szobája bár elég kicsi, de a tisztasággal nem volt problémánk. Sajnos a szobába bejutás már problémás volt a zár miatt. Az étkezésnél a pincérek készségesek voltak, de az ételek minősége némi kívánni valót hagyott maga után, igaz ez csak a vacsorára vonatkozott. Ennek ellenére kellemes 3 éjszakát töltöttünk Sárváron.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
A panzió,remek helyen van.Hiányolom,azt,hogy a visszaigazolásnál nem írják le a szobát,és nem kaptunk róla felvételeket.A felvételek alapján el sem fogadtuk volna.Egy embernek is kevés volt a légtér.A fürdőszobában nem nyílott az ablak.Nem lehetett szellőztetni,tiszta pára volt minden.Nem tudom milyenek a többi szobák,de ide soha többet nem megyünk

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 19.
Sajnos nekem kellett törőlgetnem, felmosni. A légkondi fütött, a bankkártya "terminál éppen nem volt jó," számla semmi.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
A szállás tiszta rendes volt. A személyzet nagyon kedves segítő kész. Egy dolog ami nem tetszett az étterem szellőztetése! Nagyon éreztük az ételszagot a ruhánkban, mikor hazaértünk még akkor is. Nem tudom hogy lehet ezt orvosolni, de nagyon kínos volt ez a kaja szag.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
A Wolf Penzionban eltöltött hétvégénk, a várakozásunknak megfelelően, jól sikerült. Eléggé fáradt, lehangolt állapotban érkeztünk, de ez a négy nap, sokat segített, hogy újra a toppon legyünk. A szállás nagyon jó helyen van, központi, mégis csöndes, nyugodt légkörű. A személyzet barátságos, szolgálatkész, az étkezés megfelelő mennyiségű és minőségű volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Október közepén töltöttünk négy éjszakát a panzióban. Nagyon jól éreztük magunkat. Remek helyen van, mindent gyalogosan be lehet járni. Szép, tágas szobát kaptunk, az ellátás megfelelő volt, bár lehetett volna nagyobb a választék. Most jártunk először Sárváron és a városka is nagyon tettszett!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A szállás átlagos volt. A személyzet ilyen is, olyan is. A Hotelben a reggeli fél kilenckor már nem volt választékos pl. csak kenyér volt kitéve. Ami teljesen kedvemet szegte, hogy azt tudtuk hogy a városközpontban zajosabb lesz a szállás ezt ellensúlyozta, hogy minden közel volt.
Válasz az értékelésre - 2019. október 14.
Tisztelt Taizs István!

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért,orvosolni fogjuk a problémákat.

Reméljük viszontlátjuk Önöket!

Üdvözlettel,

Wolf Hotel & Panzió
Farkas Istvánné(Wolf Panzió) (Wolf Panzió)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
6 nap, 5 éjszakát töltöttünk most a Wolf Panzióban. Visszajáró vendégek vagyunk. A mostani elhelyezésünk az eddiginél is jobb volt. A tisztaságra nem lehet kifogás. Félpanziós ellátást vettünk igénybe, svédasztalos reggelivel és vacsorával. Kifogástalan ellátásban volt részünk. Széles választék volt, mindenki megtalálhatta magának a megfelelőt.

Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2021.06.13-ig
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.06-ig
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 9.713 - 14.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.08.29-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.03-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
3 nap/2 éjszaka 52.169 - 83.817,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítésekkel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 20.950 - 40.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.590,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.15.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Csiga Apartman
Érvényes: 2022.01.22-ig
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék kávéval vagy teával, fürdőbelépővel, hátmasszázzsal, parkolással
Érvényes: 2021.06.13-ig

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

SárvárX