Wolf Panzió Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi utca 11.

Wolf Panzió Sárvár a térképen

Wolf Panzió Sárvár értékelése:

16. helyezett a 80 sárvári szállás közül
140. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Wolf Panzió Sárvár bemutatkozása

A Wolf Panzió Sárváron található a termálfürdő szomszédságában. Könnyen megközelíthető a Budapestről autóval érkezők számára a panzió, ha az M7 autópályán Székesfehérvárnál rátérnek a 8-as, 84-es autópályára.

Wolf Panzió Sárvár képei

Wolf Panzió Sárvár vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 19.
Sajnos nekem kellett törőlgetnem, felmosni. A légkondi fütött, a bankkártya "terminál éppen nem volt jó," számla semmi.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
A szállás tiszta rendes volt. A személyzet nagyon kedves segítő kész. Egy dolog ami nem tetszett az étterem szellőztetése! Nagyon éreztük az ételszagot a ruhánkban, mikor hazaértünk még akkor is. Nem tudom hogy lehet ezt orvosolni, de nagyon kínos volt ez a kaja szag.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
A Wolf Penzionban eltöltött hétvégénk, a várakozásunknak megfelelően, jól sikerült. Eléggé fáradt, lehangolt állapotban érkeztünk, de ez a négy nap, sokat segített, hogy újra a toppon legyünk. A szállás nagyon jó helyen van, központi, mégis csöndes, nyugodt légkörű. A személyzet barátságos, szolgálatkész, az étkezés megfelelő mennyiségű és minőségű volt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Október közepén töltöttünk négy éjszakát a panzióban. Nagyon jól éreztük magunkat. Remek helyen van, mindent gyalogosan be lehet járni. Szép, tágas szobát kaptunk, az ellátás megfelelő volt, bár lehetett volna nagyobb a választék. Most jártunk először Sárváron és a városka is nagyon tettszett!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A szállás átlagos volt. A személyzet ilyen is, olyan is. A Hotelben a reggeli fél kilenckor már nem volt választékos pl. csak kenyér volt kitéve. Ami teljesen kedvemet szegte, hogy azt tudtuk hogy a városközpontban zajosabb lesz a szállás ezt ellensúlyozta, hogy minden közel volt.
Válasz az értékelésre - 2019. október 14.
Tisztelt Taizs István!

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért,orvosolni fogjuk a problémákat.

Reméljük viszontlátjuk Önöket!

Üdvözlettel,

Wolf Hotel & Panzió
Farkas Istvánné(Wolf Panzió) (Wolf Panzió)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
6 nap, 5 éjszakát töltöttünk most a Wolf Panzióban. Visszajáró vendégek vagyunk. A mostani elhelyezésünk az eddiginél is jobb volt. A tisztaságra nem lehet kifogás. Félpanziós ellátást vettünk igénybe, svédasztalos reggelivel és vacsorával. Kifogástalan ellátásban volt részünk. Széles választék volt, mindenki megtalálhatta magának a megfelelőt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
A szálloda nagyon jó helyen van, pár perces sétával elérhető a vár, az arborétum és a gyógyfürdő is. A szobában és az egész panzióban tisztaság volt. Az ágy kényelmes, a szoba jól berendezett volt és még jól felszerelt közös konyha is a rendelkezésünkre állt. A reggeli és a vacsora is bőséges és finom volt. Jól éreztük magunkat!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Nagyon kellemes volt a szálláshely szilveszteri programja, remekül éreztük magunkat. Reggelinél a rántotta nem volt teljesen megfőzve, de ízre finom volt. Szilveszteri vacsora remek volt. Fűtés kicsit sok volt első éjszaka, de másnapra már jobb lett.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Szilveszteri programra érkeztünk párommal a Panzióba. Tetőtéri szobát kaptunk,ami tiszta, meleg, de nagyon pici volt. Nem igazán két személyre szabták, amennyiben egyikünk felállt, a másiknak le kellett ülnie, hogy elférjünk egymás mellett. Az étkezés, ill. a szilveszteri műsor a közeli Wolf Hotelben volt.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Nem először szálltunk meg Sárváron a Wolf panzióban. A szállás az elvártaknak megfelelő volt. Félpanziós ellátást választottunk a korábbi tapasztalatok miatt, de most csalódtunk benne. A választék gyenge volt a vacsoránál és az is elég gyenge minőségben. A gyerek által választott húsos tészta, sem húst, sem sajtot nem tartalmazott, üres tészta volt sütőben pirítva.

4 nap/3 éjszaka 7.183,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.03.01-ig
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.400 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.04-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 39.363 - 44.410,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 18.300 - 40.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.07-ig
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, gyerek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.09.01. - 2020.12.01.

Szállodák Sárváron és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Palace Hotel  Hévíz
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX