Wolf Panzió Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi utca 11.

Wolf Panzió Sárvár a térképen

Wolf Panzió Sárvár értékelése:

15. helyezett a 80 sárvári szállás közül
132. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1056 szállás közül

Wolf Panzió Sárvár bemutatkozása

A Wolf Panzió Sárváron található a termálfürdő szomszédságában. Könnyen megközelíthető a Budapestről autóval érkezők számára a panzió, ha az M7 autópályán Székesfehérvárnál rátérnek a 8-as, 84-es autópályára.

Wolf Panzió Sárvár képei

Wolf Panzió Sárvár vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Október közepén töltöttünk négy éjszakát a panzióban. Nagyon jól éreztük magunkat. Remek helyen van, mindent gyalogosan be lehet járni. Szép, tágas szobát kaptunk, az ellátás megfelelő volt, bár lehetett volna nagyobb a választék. Most jártunk először Sárváron és a városka is nagyon tettszett!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A szállás átlagos volt. A személyzet ilyen is, olyan is. A Hotelben a reggeli fél kilenckor már nem volt választékos pl. csak kenyér volt kitéve. Ami teljesen kedvemet szegte, hogy azt tudtuk hogy a városközpontban zajosabb lesz a szállás ezt ellensúlyozta, hogy minden közel volt.
Válasz az értékelésre - 2019. október 14.
Tisztelt Taizs István!

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért,orvosolni fogjuk a problémákat.

Reméljük viszontlátjuk Önöket!

Üdvözlettel,

Wolf Hotel & Panzió
Farkas Istvánné(Wolf Panzió) (Wolf Panzió)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
6 nap, 5 éjszakát töltöttünk most a Wolf Panzióban. Visszajáró vendégek vagyunk. A mostani elhelyezésünk az eddiginél is jobb volt. A tisztaságra nem lehet kifogás. Félpanziós ellátást vettünk igénybe, svédasztalos reggelivel és vacsorával. Kifogástalan ellátásban volt részünk. Széles választék volt, mindenki megtalálhatta magának a megfelelőt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
A szálloda nagyon jó helyen van, pár perces sétával elérhető a vár, az arborétum és a gyógyfürdő is. A szobában és az egész panzióban tisztaság volt. Az ágy kényelmes, a szoba jól berendezett volt és még jól felszerelt közös konyha is a rendelkezésünkre állt. A reggeli és a vacsora is bőséges és finom volt. Jól éreztük magunkat!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Nagyon kellemes volt a szálláshely szilveszteri programja, remekül éreztük magunkat. Reggelinél a rántotta nem volt teljesen megfőzve, de ízre finom volt. Szilveszteri vacsora remek volt. Fűtés kicsit sok volt első éjszaka, de másnapra már jobb lett.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Szilveszteri programra érkeztünk párommal a Panzióba. Tetőtéri szobát kaptunk,ami tiszta, meleg, de nagyon pici volt. Nem igazán két személyre szabták, amennyiben egyikünk felállt, a másiknak le kellett ülnie, hogy elférjünk egymás mellett. Az étkezés, ill. a szilveszteri műsor a közeli Wolf Hotelben volt.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Nem először szálltunk meg Sárváron a Wolf panzióban. A szállás az elvártaknak megfelelő volt. Félpanziós ellátást választottunk a korábbi tapasztalatok miatt, de most csalódtunk benne. A választék gyenge volt a vacsoránál és az is elég gyenge minőségben. A gyerek által választott húsos tészta, sem húst, sem sajtot nem tartalmazott, üres tészta volt sütőben pirítva.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tágas, hangulatos szobát kaptunk hatalmas laptévével, kényelmes fekhellyel. A fürdőszobában nincs szappan, szerencsére volt nálunk. A recepción a lányok elég tájékozatlanok, kérdésünkre, hogy van-e busz a vasútállomásra, kapásból taxit ajánlottak, pedig van megfelelő busz is. A közeli Wolf hotelben volt az étkezés, ami elég gyengécske választék és minőség tekintetében is.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
Miután a gyümölcsleves nem ízlett, így nem ettem meg. A pincér hölgy kérdezte,hogy ízlett-e, én mondtam, hogy köszönöm, de nekem nem. Erre a szakács, közölte "basszam meg és fizessem ki". Meg sem fordult a fejemben, hogy nem fizetem ki! Miután panaszt tettem a tulajdonosnál, még neki állt feljebb! Semmilyen kompenzációt nem kaptam, sőt még én voltam a hazug!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 9.
Csodás környezetben kellemes kedves vendéglátókkal voltunk körülvéve.Bőséges finom ételek közül választhattunk.Úgy érzem nem ez volt az utolsó kiruccanásom a Wolf panzióba!Üdvözlöm a csapatot a viszontlátásig:Rózsika

3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Wolf Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2022.01.06-ig
Hotel Viktória
2-5 éjszaka 13.198,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forró teával és aprósüteménnyel, fitnesz terem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
Akár 1 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás, délutáni kávéval, kedvezményes fürdőbelépővel, fitneszterem és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4 nap/3 éjszaka 21.870 - 31.131,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, kedvezmény kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.12-ig
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.13-ig
Harmónia Termál Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.540,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.26-ig
3 nap/2 éjszaka 5.775,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Palace Hotel  Hévíz
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel! (1 éjtől)

SárvárX