czifrikné

czifrikné adatlapja

Regisztráció2016.04.25
Utoljára itt2017.06.17

Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Hallomásból ismertem a szállodát. Lányomék voltak egy hétvégére pihenni. Nagyon sok jót meséltek róla szinte már azt hittem túlzásokba esnek a dicsérő szavakkal. Na de elkövetkezett a mi hétvégénk férjemmel. A táj a szállodának az elhelyeszkedése egyszerűen lenyűgöző a Duna közelsége a hegyek erdő jó levegője.
Felhasználó fényképei:
Hotel Bellevue Esztergom - Hotel Bellevue Esztergom - Hotel Bellevue Esztergom -
Kiváló 2016. november 1.a párjával járt itt
Mindennel megvoltunk elégedve. Mindig ide fogunk menni. Ajánlom mindenkinek. 4 voltunk szobák kiváloak voltak. a szeméjzet mindent megtett a vendégekért. A welnesz részleg is kiválo volt. Nagyon köszönöm hogy itt voltam ezen a csodálatos hejen. Az ételek kiváloak voltak mi ebedet is kértünk ami isteni volt.
Kiváló 2017. június 17.gyerekekkel járt itt
Most voltam elöször a családdal unokákkal,ök már voltak itt. Nagyon szuper hej mindenkinek ajnánlom a lovagi játék tökéletes volt,meg a vacsora is. Gyerek és felnött barát szálloda a gyerekek ki se akartak jönni a vizböl pedig egy hetet töltöttünk itt. Az étkezések kiváloak voltak nem beszéleve a tökéletes szeméjzetröl.