Prime Steak & Wine Budapest

Prime Steak & Wine Budapest
Prime Steak & Wine BudapestPrime Steak & Wine Budapest
Prime Steak & Wine BudapestPrime Steak & Wine Budapest

Prime Steak & Wine Budapest bemutatkozása

Az étterem 2017-ben és 2018-ban elnyerte a “BEST LUXURY STEAKHOUSE IN HUNGARY” valamint a “LUXURY INTERIOR DESIGN/ARCHITECTURA IN EUROPA” díjakat a WORLD LUXURY RESTAURANT AWARDS-on a szakma és a közönség szavazatai alapján. Ebből már sejthető, hogy nem akármilyen étterembe lépnek a vendégek!

Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.18-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
04.25-10.13.
Danubius Hotel Marina Balatonfüred

Prime Steak & Wine Budapest vélemények

Kiváló 2023. november 29.családjával járt itt
Itt jó dolog Béres Tibinek lenni.. :)
Fantasztikus ízek,izgalmas megoldások!
Különlegesen körültekintő személyzet,
A legmagasabb szalmai színvonalon.

6 csillagos élmény.
Prime Steak & Wine Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2018. május 22.barátokkal járt itt
Régóta célpontom a Prime steak house, ahol az ember simán otthagyhat egy olyan összeget, amennyiért már egy michelin csillagos élményben is részesülhet. Ez nem morgolódás, egyszerű ténymegállapítás. A minőségi steak nem olcsó, ezt tudomásul kell venni, akinek nem tetszik, egyen olcsó steaket másutt, de ne csodálkozzon, ha nem lesz benne nagy élvezete.
Prime Steak & Wine Budapest - BelsőPrime Steak & Wine Budapest - Étel/italPrime Steak & Wine Budapest - Étel/italPrime Steak & Wine Budapest - Étel/italPrime Steak & Wine Budapest - Étel/italPrime Steak & Wine Budapest - Étel/italPrime Steak & Wine Budapest - Étel/italPrime Steak & Wine Budapest - Étel/italPrime Steak & Wine Budapest - Étel/italPrime Steak & Wine Budapest - Étel/ital
Átlagos 2015. szeptember 28.barátokkal járt itt
Megint elmentem egy helyre a lista első tíz étterméből, most a Prime Steak & Wine volt. Ahogy korábban egy másik étteremnél, itt is rendkívül bosszantó, hogy semmilyen adattal nem örvendeztetnek meg az ittjártam listán, az étterem valószínűleg azt se tudja, hogy ez a lista létezik, se cím, se nyitva tartás, semmi.
Kiváló 2015. március 21.egyedül járt itt
A Dining City étteremhéten ezt az éttermet kerestem fel elsőként. Kollégáim már jártak itt munkaebéden, és jó szívvel ajánlották, bár a magas árak eléggé elriasztottak. Az étteremhét által kínált kedvezményes akcióban (3 fogás fix 4900 Ft-ért) úgy gondoltam, jó alkalom lehet mégis kipróbálni.
Prime Steak & Wine Budapest - Külső képPrime Steak & Wine Budapest - Külső képPrime Steak & Wine Budapest - Külső képPrime Steak & Wine Budapest - Étel/italPrime Steak & Wine Budapest - Külső képPrime Steak & Wine Budapest - Külső képPrime Steak & Wine Budapest - BelsőPrime Steak & Wine Budapest - MosdóPrime Steak & Wine Budapest - MosdóPrime Steak & Wine Budapest - Étel/italPrime Steak & Wine Budapest - Étel/italPrime Steak & Wine Budapest - BelsőPrime Steak & Wine Budapest - Étel/italPrime Steak & Wine Budapest - BelsőPrime Steak & Wine Budapest - BelsőPrime Steak & Wine Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. október 26.családjával járt itt
Gyors, figyelmes kiszolgálás, nagyon kedvesek voltak velünk.
A férjemmel és a kisfiammal jártunk ott, a fiamnak nagyon ízlett minden, pedig eléggé válogatós :) A steak kiváló, nagyon laktató és nagyon tetszett a berendezés és a tisztaság is, főleg a mellékhelyiségben. Igazi, hozzáértő emberek működtetik, gratulálunk a szakácsnak is és mindent köszönünk!
Kiváló 2014. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Feleségem szülinapját mentünk megünnepelni. Telefonon foglaltam helyet,ahol már a telefont felvevő hölgy hangján éreztem,hogy nem lehet rossza hely. Megkérdezte,hogy kint,vagy bent foglalja-e a helyet. Felhívta a figyelmemet,hogy kint lehet dohányozni. Mivel nem cigizünk,ezért ez a felvetés hidegen hagyott.
Prime Steak & Wine Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. április 8.barátokkal járt itt
A bejáratnál már pozitív volt a véleményem hiszen külön hostes fogadott minket. Foglalásunk. is volt de nem egy álltaluk kitalált helyre irányítottak minket hanem több helyet is felajánlottak így az ablak mellé űltünk. A felszolgáló illetve felszolgálók flottúl bégzik a feladatukat gyors precíz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 18., üzleti partnerrel járt itt
Sokadjára voltam itt üzleti partnerekkel és nagyon jól éreztük magunkat. A dekoratív és kényelmes hely lehetővé teszi a fesztelen beszélgetést, a hatalmas adag finom ételek pedig tökéletes környezetet teremtenek a hangulathoz, legyen az akár üzleti, akár romantikus esemény.