D.c 1967

D.c 1967 adatlapja

Regisztráció2023.09.21
Utoljára itt2023.11.07

Kiváló 2023. november 2.a párjával járt itt
Másodjára voltunk ott. Megfizethetetlen nyugalom és csend. Bármilyen "bajunk" volt,a személyzet nagyon segítőkész volt! Barbara a recepción különösen.De emlithetném Sándort a felszolgálót...és persze a többieket is akiknek a nevét nem tudom! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Magunknak mindenképpen:)
Felhasználó fényképei:
Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj -
Szörnyű 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Egy évvel ezelőtt voltunk ott. Pesten nőttem fel,így az Unió önkiszolgáló étterem volt az emlékeimben. Olcsó és ehető ételek. 80'as évek. Betértünk a Hóbiártba. Az olcsoság a múlté volt,de jól van. . . elfogadom. . . de ami ezután jött azt már nem nagyon tudtam tolerálni. A "frissen sült hideg volt( rántott hús) a rizs is.
Kiváló 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Több alkalommal voltunk ott....Pár éve vagyok Szegedi lakos, és persze ennyi idő alatt felfedeztem a számomra "leg"ket.....Na ha étterem,akkor nekem a Gőry a top....Hangulatos,udvarias kiszolgálás, az ár nem kiugró,és az adagok hihetetlennek! Csak jót tudok írni, és ajanlani tudom!