Alfa Hotel Miskolctapolca ★★★

Alfa Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fenyő út 17-19.

Alfa Hotel Miskolctapolca a térképen

Alfa Hotel Miskolctapolca értékelése:

3. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Alfa Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel, amely tizenhat kétágyas, kényelmes szobával várja vendégeit, a wellness centrumban pedig kellemesen kikapcsolódhat a vendég.

Alfa Hotel Miskolctapolca képei

Alfa Hotel Miskolctapolca

Alfa Hotel Miskolctapolca vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Nagyon barátságos hotel. A személyzet különösen kedves. Az ételek finomak, változatosak úgy a reggelinél mint a vacsoránál. Délben nagyon jó a levesajánlat. A szobánk szép volt és tiszta. Az ágy kényelmes, a wellness kellemes volt. Mi mindennel meg voltunk elégedve,ráadásul gyönyörű őszi időt fogtunk ki. Szívesen ajánljuk másoknak is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Szép épület, kiváló, figyelmes, segítőkész személyzet, príma kaja. A baj a szobával volt. Egyszemélyes szobát neveztek ki kétszemélyessé. A franciaágy csak úgy fért be, hogy az ágy végéről lehetett csak felmászni, mert két oldalt kb 15 cm-re már fal volt. Fel is kellett mászni, mert az ágy végén ülve 1 méterre kezdődött az asztal, fölötte az 1 méteres TV, ami olyan közelről nem nézhető szemkárosodás nélkül.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Közel a mókus-ligethez egy nyugodt, barátságos szálloda, nagyon kedves személyzettel. A félpanziós ellátás bőséges, az ételek nagyon finomak, gratulálunk a szakácsnak.
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
A hotel teljesen ideális a kikapcsolódásra,
minden korosztály számára. A személyzet barátságos, kedves, segitőkész volt. Az éttermi kiszolgálás, a bőséges ételkínálat nagyon rendben volt. A holet tisztaságával maximálisan meg voltunk elégedve. A szobában minden rendbe volt, egyedül az ágy fekvése lehetne keményebb.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves, kézséges személyzet. Félpanziós ellátásnál nagyon finom, kifogástalan ételek. Wellness szolgáltatások magas szinvonalon. Húsvétkor a kinti medence csak jegesmedvéknek ajánlott.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hétvége Miskolctapolcán, ahol 2 gyermekkel töltöttünk 2 éjszakát. A fürdő és a bob pálya közel van, a szállás kellemes, a személyzet udvarias és barátságos, a hangulat családias. A reggeli és a vacsora ízletes, a választék (svédasztal) a vendégek számának megfelelő. A 10 és 14 éves gyerekek különösen a wellness részt élvezték.
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet kedves, jó fogadtatásban részesültünk. Egy észrevétel: a szaunamestereknek amikor belépnek a szaunába illene köszönniük, a szeánsz befejezése után elköszönni, azt hogy milyen illatokat hozott magával és mikor melyik illatot önti fel. Egyébként minden szuper volt, nagyon tetszett.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ALFA HOTEL egy gyöngyszem. Itt minden úgy van kialakítva, hogy az itt pihenni, kikapcsolódni vágyó vendégek nagyon jól érezzék magukat.Személyzet: Profi munka. Kiszolgálás:Precíz.Ételek:Fantasztikus, Bőséges. Tisztaság:Első osztályú.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Remek ételek voltak, a reggeli, ebéd, vacsora kínálat nagyon jó volt. Az ételek ízletesek voltak. Azonban a wellnes részlegen pont felújítás volt, ez egy kicsit elvett a színvonalból. Nagyon jó volt a masszázs, a szaunák is kitűnőek voltak.Kellemes napokat töltöttünk itt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már harmadszor jártunk itt, de nem utoljára! Ez a hotel megérdemelné a négy csillagot is! Maximális tisztaság, maximális odafigyelés a vendégekre, udvariasság, segítőkészség jellemzi a hotel minden dolgozóját. A konyha külön dicséretet érdemel a sokszínű, és finomabbnál finomabb reggelikért és vacsorákért. Csak ajánlani tudom mindenkinek, mert aki egyszer eljön ide szívesen visszatér!

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.20-ig
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, sütisarokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.23.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Agria Vintage Apartman
Érvényes: 2020.11.21-ig
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Barokk Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.21-ig
Széchenyi Apartman
Érvényes: 2020.02.01-ig
Miskolctapolca
5-6 éjszaka 11.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Őszi napok (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX