Alfa Hotel Miskolctapolca ★★★

Alfa Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fenyő út 17-19.

Alfa Hotel Miskolctapolca a térképen

Alfa Hotel Miskolctapolca értékelése:

2. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Alfa Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel, amely tizenhat kétágyas, kényelmes szobával várja vendégeit, a wellness centrumban pedig kellemesen kikapcsolódhat a vendég.

Alfa Hotel Miskolctapolca képei

Alfa Hotel Miskolctapolca

Alfa Hotel Miskolctapolca vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
A hotel teljesen ideális a kikapcsolódásra,
minden korosztály számára. A személyzet barátságos, kedves, segitőkész volt. Az éttermi kiszolgálás, a bőséges ételkínálat nagyon rendben volt. A holet tisztaságával maximálisan meg voltunk elégedve. A szobában minden rendbe volt, egyedül az ágy fekvése lehetne keményebb.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves, kézséges személyzet. Félpanziós ellátásnál nagyon finom, kifogástalan ételek. Wellness szolgáltatások magas szinvonalon. Húsvétkor a kinti medence csak jegesmedvéknek ajánlott.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hétvége Miskolctapolcán, ahol 2 gyermekkel töltöttünk 2 éjszakát. A fürdő és a bob pálya közel van, a szállás kellemes, a személyzet udvarias és barátságos, a hangulat családias. A reggeli és a vacsora ízletes, a választék (svédasztal) a vendégek számának megfelelő. A 10 és 14 éves gyerekek különösen a wellness részt élvezték.
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet kedves, jó fogadtatásban részesültünk. Egy észrevétel: a szaunamestereknek amikor belépnek a szaunába illene köszönniük, a szeánsz befejezése után elköszönni, azt hogy milyen illatokat hozott magával és mikor melyik illatot önti fel. Egyébként minden szuper volt, nagyon tetszett.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ALFA HOTEL egy gyöngyszem. Itt minden úgy van kialakítva, hogy az itt pihenni, kikapcsolódni vágyó vendégek nagyon jól érezzék magukat.Személyzet: Profi munka. Kiszolgálás:Precíz.Ételek:Fantasztikus, Bőséges. Tisztaság:Első osztályú.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Remek ételek voltak, a reggeli, ebéd, vacsora kínálat nagyon jó volt. Az ételek ízletesek voltak. Azonban a wellnes részlegen pont felújítás volt, ez egy kicsit elvett a színvonalból. Nagyon jó volt a masszázs, a szaunák is kitűnőek voltak.Kellemes napokat töltöttünk itt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már harmadszor jártunk itt, de nem utoljára! Ez a hotel megérdemelné a négy csillagot is! Maximális tisztaság, maximális odafigyelés a vendégekre, udvariasság, segítőkészség jellemzi a hotel minden dolgozóját. A konyha külön dicséretet érdemel a sokszínű, és finomabbnál finomabb reggelikért és vacsorákért. Csak ajánlani tudom mindenkinek, mert aki egyszer eljön ide szívesen visszatér!

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet is nagyon kedves,segítőkész. A vacsora mindig nagyon finom volt. Talán ha egy ķis negatívumot kellene írni, akkor a reggeli lehetne változatosabb. De igazából nekünk nagyon jó volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet rendkívül figyelmes, udvarias, segítőkész . A szoba kényelmes tiszta ,világos egy kicsit lehetnének nagyobbak, de az igényeinket így is kielégítette. A szolgáltatások sok színűek mindet ki sem tudtuk próbálni, de legközelebb talán megpróbáljuk! Az ételek változatosak, és nagyon finomak voltak. Mindenki találhatott magának megfelelő étket.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 10. - 4 látogató hasznosnak vélte
- Az ajánlatban minden napra szerepel leves: "Leves ajánlat napontra 13 - 14 óra között", a valóságban csak egyetlen egyszer kaptunk, annak ellenére, hogy 13 órától hivatalosan el lehet foglalni a szállást
- Az üdvözlő koktél kissé becspós, mert ez normálisan egy alkoholos keszítmény kell legyen, nem egy egyszerű hűsítő
- A külföldiektől nem lenne szabad előleget követelni, mindaddig, amíg nem oldják meg az "on line", interneten keresztüli bank-kártyás fizetési módszert, mert pl.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 29.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.05.03-ig
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.08.25-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, mese délutánnal, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.28. - 2019.11.03.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csobogó Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erika Vendégház
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 8.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, lovaskocsikázással vagy masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Miskolctapolca
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Őszi szünet és Mindenszentek (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX