Alfa Hotel Miskolctapolca ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Alfa Hotel Miskolctapolca
2. helyezett Miskolc-
tapolca

3519 Miskolctapolca, Fenyő út 17-19.

Alfa Hotel Miskolctapolca a térképen

Alfa Hotel Miskolctapolca értékelése:

2. helyezett az 50 miskolctapolcai szállás közül

Alfa Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel, amely tizenhat kétágyas, kényelmes szobával várja vendégeit, a wellness centrumban pedig kellemesen kikapcsolódhat a vendég.

Alfa Hotel Miskolctapolca képei

Alfa Hotel Miskolctapolca

Alfa Hotel Miskolctapolca vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
December végén voltam itt a párommal,itt Szilvesztereztünk. Csendes helyen,tiszta kényelmes szobában voltunk. A személyzet nagyon kedves,udvarias. . . segítőkész volt. az ellátás kiváló! A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon választékos volt. Aki fogyózni akar,. . ne ide menjen. A wellnesz részleg is klassz. Szaunák,infra szauna. . gőzkabin. .

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 16.
Minden pillanatban kedves, segítőkész, rugalmas odafigyelő személyzet. Folyamatosan érdeklődtek, hogy minden megfelel, elégedettek vagyunk-e a szállással,az ételekkel és minden mással. Nagyon jól esett az odafigyelés. Mindenben tudtak segíteni ami kérdés volt. A hely csöndes, nyugodt, közelben minden megtalálható volt amire szükségünk volt pár perc sétával.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 8.
Ezúton szeretném megköszönni a hotel személyzetének kifogástalan munkáját!A hotelt a tisztaság,felszereltség tetszetősség jellemzi.A személyzet kedves,udvarias,szolgálatkész.Az étel mennyiségre és minőségre is kifogástalan.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 23.
Nagyon kedves,családias hotel. Kiváló ételek,italok,kedves személyzet.Csak ajánlani tudom.Sok helyen jártunk már,de ez kimondottan tetszett.Nagyon kellemes a wellnes is,és színvonalas.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 16.
Emlékezetes nászutunkat töltöttük a Hotel Alfában! A táj, a környék gyönyörű, minden elérhető közelségben és elfogadható áron. A recepción részletes tájékoztatást kaptunk a környék látványosságairól. A svédasztalos reggeli és vacsora pazar volt! Minden nagyon ízletes és bőséges, a kiszolgálás udvarias és segítőkész. Csak ajánlani tudjuk a helyet mindenkinek!

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 3.
Baráti társasággal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet, a kiszolgálás magas színvonalú, kedves. A szobák tisztasága teljesen rendben. Az ételek, finomak és változatosak voltak. Biztosan visszatérünk még ide. Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)
Egyetlen negatívum ami NEM a szálláshelyhez kötött, az a barlangfürdő, ami csalódás okozott.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Első éves évfordulónkat ünnepeltük Miskolctapolcán a párommal. 2 éjszakát töltöttünk el itt. A hely már az első pillanatban meglepetést okozott tisztaságával, hangulatával és a személyzet rendkívüli kedvességével. Elhelyezkedése miatt tökéletes hely a pihenésre. A kikapcsolódásunk egyik csúcspontja a wellness részleg, amely kicsi méretéhez képest sokszínű és nem zsúfolt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
A hotel könnyen megtalálható csendes környezetben van. A szoba kellemes és tiszta. Óriási előnye hogy 10 perc séta a barlangfürdő és a tó. A masszázs is nagyon klassz volt foglalt időpontban. Az étkezés ( félpanzióval) bőséges és nagy vàlaszték volt. Biztosan visszatérünk ide és ajánlani fogom minden ismerősömnek :)

Értékelt: 2017. május 9.
Könnyen megközelíthető, szép, dekoratív szálláshely. A személyzet nagyon kedves, mindenki mosolyog, segítőkészek. Az étterem választéka megfelelő, minősége kiváló :)
A szaunák nagyon rendben vannak, tartanak szeánszokat is, mely vidám hangulatban telik, és még frissítőről is gondoskodnak utána :)
Sajnos május elején még nem volt olyan meleg, hogy a kültéri medence üzemelt volna :(
Egyetlen problémám hogy a fenti szobákban a wifi összeköttetés nem működött.

Értékelt: 2017. május 6.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában, a személyzet figyelmes, segítőkész, az ételek finomak választékosak voltak. Kár, hogy a külső medence még nem üzemelt, de az időjárás úgyis hűvös, esős volt és a barlangfürdő bőven kárpótolt. Máskor is eljövünk és ajánlani fogom mindenkinek.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness kedvezménnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.06.29.
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesajánlattal, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsra beváltható wellness kuponnal, szaunashow-val, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-4 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, teadélutánnal, kerékpár és nordic walking bot használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.03.
Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, infrakezeléssel, masszázs kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.31.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni teabárral, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, vízitornával, kerékpár és nordic walking bot használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.02.28.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, játszótér használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.03.31.
Hotel Fremon
Berente
Akár 1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel
2016.11.24. - 2018.12.31.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval és vacsorával, internet elérhetőséggel
2017.02.28. - 2018.04.30.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 11.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.03.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázzsal, ajándék borral, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.20.
Miskolctapolca
3-4 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlő koktéllal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kedvezménnyel, szaunashow-val, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Szent István Hotel Eger
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli wellness (min. 2 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX