Alfa Hotel Miskolctapolca ★★★

Alfa Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fenyő út 17-19.

Alfa Hotel Miskolctapolca a térképen

Alfa Hotel Miskolctapolca értékelése:

2. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Alfa Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel, amely tizenhat kétágyas, kényelmes szobával várja vendégeit, a wellness centrumban pedig kellemesen kikapcsolódhat a vendég.

Alfa Hotel Miskolctapolca képei

Alfa Hotel Miskolctapolca

Alfa Hotel Miskolctapolca vélemények

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
Szolgáltatás kiváló , étkezés jó, konyhai személyzet,étkezésnél igen figyelmes volt. Recepcios férfi igen udvarias volt,udbaigazgatásnál,Miskolctapólcárol helyismeretről,látnivalokrol tájékozott volt. Sajnos /ami nem az ő hibája/ Helyí térképet nemtudott adni!
2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
Csendes utcában, a fürdőtől kényelmes sétatávolságban helyezkedik el a hotel. A személyzet minden tagja figyelmes, kedves - külön köszönet ezért. Az ételek ízletesek, bőségesek. A wellness részleg jól felszerelt, sokoldalú és tiszta, mint a hotel összes helyisége. Az egész szálloda kellemes, meghitt hangulatú, a feltöltődéshez tökéletes alapul szolgál.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Február 18-21 között töltöttünk 3 napot egy baráti párral az Alfa Hotelban. Meg érkezésünkkor kedvesen fogadtak bennünket mindent elmagyaráztak. A csomagjainkat is felajánlották,hogy felviszik a szobánkban. A szobák tiszták és kényelmesek voltak. Maga az egész hotel tiszta és pedáns volt. A személyzet nagyon kedves és készséges.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
Téli wellness néven futó ajánlatuk keretében 3 nap 2 éjszakát szerettünk volna eltölteni a hotelben. Az érkezésünk napján jelezték, hogy nem tudjuk használni a wellnesst csak másnap reggel 9-től. Másnap azt mondták, csak 14 órától lesz használható a wellness részleg. Ekkor közöltük, hogy inkább kijelentkeznénk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Tiszta szoba, kényelmes ágy, első osztályú ellátás és kiszolgálás.Nagyon finom ételek. Kedves figyelmes személyzet. Köszönünk mindent. Csak ajánlani tudom másnak is. Jövőre vissza megyünk.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Nagyon barátságos hotel. A személyzet különösen kedves. Az ételek finomak, változatosak úgy a reggelinél mint a vacsoránál. Délben nagyon jó a levesajánlat. A szobánk szép volt és tiszta. Az ágy kényelmes, a wellness kellemes volt. Mi mindennel meg voltunk elégedve,ráadásul gyönyörű őszi időt fogtunk ki. Szívesen ajánljuk másoknak is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Szép épület, kiváló, figyelmes, segítőkész személyzet, príma kaja. A baj a szobával volt. Egyszemélyes szobát neveztek ki kétszemélyessé. A franciaágy csak úgy fért be, hogy az ágy végéről lehetett csak felmászni, mert két oldalt kb 15 cm-re már fal volt. Fel is kellett mászni, mert az ágy végén ülve 1 méterre kezdődött az asztal, fölötte az 1 méteres TV, ami olyan közelről nem nézhető szemkárosodás nélkül.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Közel a mókus-ligethez egy nyugodt, barátságos szálloda, nagyon kedves személyzettel. A félpanziós ellátás bőséges, az ételek nagyon finomak, gratulálunk a szakácsnak.
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
A hotel teljesen ideális a kikapcsolódásra,
minden korosztály számára. A személyzet barátságos, kedves, segitőkész volt. Az éttermi kiszolgálás, a bőséges ételkínálat nagyon rendben volt. A holet tisztaságával maximálisan meg voltunk elégedve. A szobában minden rendbe volt, egyedül az ágy fekvése lehetne keményebb.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves, kézséges személyzet. Félpanziós ellátásnál nagyon finom, kifogástalan ételek. Wellness szolgáltatások magas szinvonalon. Húsvétkor a kinti medence csak jegesmedvéknek ajánlott.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 16.650,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, wellness kuponnal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi díszvacsorával, masszázskuponnal, kerékpár használattal, Szentestén misével, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és gyerekjátszó használattal, masszázs kedvezménnyel, mesedélutánnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.24-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményes kuponokkal
Érvényes: 2020.10.31-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.567 - 13.288,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.02. - 2021.08.29.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX