Alfa Hotel Miskolctapolca ★★★

Alfa Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fenyő út 17-19.

Alfa Hotel Miskolctapolca a térképen

Alfa Hotel Miskolctapolca értékelése:

3. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Alfa Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel, amely tizenhat kétágyas, kényelmes szobával várja vendégeit, a wellness centrumban pedig kellemesen kikapcsolódhat a vendég.

Alfa Hotel Miskolctapolca képei

Alfa Hotel Miskolctapolca

Alfa Hotel Miskolctapolca vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Közel a mókus-ligethez egy nyugodt, barátságos szálloda, nagyon kedves személyzettel. A félpanziós ellátás bőséges, az ételek nagyon finomak, gratulálunk a szakácsnak.
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
A hotel teljesen ideális a kikapcsolódásra,
minden korosztály számára. A személyzet barátságos, kedves, segitőkész volt. Az éttermi kiszolgálás, a bőséges ételkínálat nagyon rendben volt. A holet tisztaságával maximálisan meg voltunk elégedve. A szobában minden rendbe volt, egyedül az ágy fekvése lehetne keményebb.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves, kézséges személyzet. Félpanziós ellátásnál nagyon finom, kifogástalan ételek. Wellness szolgáltatások magas szinvonalon. Húsvétkor a kinti medence csak jegesmedvéknek ajánlott.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hétvége Miskolctapolcán, ahol 2 gyermekkel töltöttünk 2 éjszakát. A fürdő és a bob pálya közel van, a szállás kellemes, a személyzet udvarias és barátságos, a hangulat családias. A reggeli és a vacsora ízletes, a választék (svédasztal) a vendégek számának megfelelő. A 10 és 14 éves gyerekek különösen a wellness részt élvezték.
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet kedves, jó fogadtatásban részesültünk. Egy észrevétel: a szaunamestereknek amikor belépnek a szaunába illene köszönniük, a szeánsz befejezése után elköszönni, azt hogy milyen illatokat hozott magával és mikor melyik illatot önti fel. Egyébként minden szuper volt, nagyon tetszett.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ALFA HOTEL egy gyöngyszem. Itt minden úgy van kialakítva, hogy az itt pihenni, kikapcsolódni vágyó vendégek nagyon jól érezzék magukat.Személyzet: Profi munka. Kiszolgálás:Precíz.Ételek:Fantasztikus, Bőséges. Tisztaság:Első osztályú.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Remek ételek voltak, a reggeli, ebéd, vacsora kínálat nagyon jó volt. Az ételek ízletesek voltak. Azonban a wellnes részlegen pont felújítás volt, ez egy kicsit elvett a színvonalból. Nagyon jó volt a masszázs, a szaunák is kitűnőek voltak.Kellemes napokat töltöttünk itt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már harmadszor jártunk itt, de nem utoljára! Ez a hotel megérdemelné a négy csillagot is! Maximális tisztaság, maximális odafigyelés a vendégekre, udvariasság, segítőkészség jellemzi a hotel minden dolgozóját. A konyha külön dicséretet érdemel a sokszínű, és finomabbnál finomabb reggelikért és vacsorákért. Csak ajánlani tudom mindenkinek, mert aki egyszer eljön ide szívesen visszatér!

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet is nagyon kedves,segítőkész. A vacsora mindig nagyon finom volt. Talán ha egy ķis negatívumot kellene írni, akkor a reggeli lehetne változatosabb. De igazából nekünk nagyon jó volt.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet rendkívül figyelmes, udvarias, segítőkész . A szoba kényelmes tiszta ,világos egy kicsit lehetnének nagyobbak, de az igényeinket így is kielégítette. A szolgáltatások sok színűek mindet ki sem tudtuk próbálni, de legközelebb talán megpróbáljuk! Az ételek változatosak, és nagyon finomak voltak. Mindenki találhatott magának megfelelő étket.

Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 21.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal és vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs utalvánnyal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 24.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 29.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, délutáni snack bárral, kedvezményes masszázzsal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hungária Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Szilveszter 2019/2020 (min. 3 éj)

MiskolctapolcaX