Alfa Hotel Miskolctapolca ★★★

Alfa Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fenyő út 17-19.

Alfa Hotel Miskolctapolca a térképen

Alfa Hotel Miskolctapolca értékelése:

3. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Alfa Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel, amely tizenhat kétágyas, kényelmes szobával várja vendégeit, a wellness centrumban pedig kellemesen kikapcsolódhat a vendég.

Alfa Hotel Miskolctapolca képei

Alfa Hotel Miskolctapolca

Alfa Hotel Miskolctapolca vélemények

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Február 18-21 között töltöttünk 3 napot egy baráti párral az Alfa Hotelban. Meg érkezésünkkor kedvesen fogadtak bennünket mindent elmagyaráztak. A csomagjainkat is felajánlották,hogy felviszik a szobánkban. A szobák tiszták és kényelmesek voltak. Maga az egész hotel tiszta és pedáns volt. A személyzet nagyon kedves és készséges.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
Téli wellness néven futó ajánlatuk keretében 3 nap 2 éjszakát szerettünk volna eltölteni a hotelben. Az érkezésünk napján jelezték, hogy nem tudjuk használni a wellnesst csak másnap reggel 9-től. Másnap azt mondták, csak 14 órától lesz használható a wellness részleg. Ekkor közöltük, hogy inkább kijelentkeznénk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Tiszta szoba, kényelmes ágy, első osztályú ellátás és kiszolgálás.Nagyon finom ételek. Kedves figyelmes személyzet. Köszönünk mindent. Csak ajánlani tudom másnak is. Jövőre vissza megyünk.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Nagyon barátságos hotel. A személyzet különösen kedves. Az ételek finomak, változatosak úgy a reggelinél mint a vacsoránál. Délben nagyon jó a levesajánlat. A szobánk szép volt és tiszta. Az ágy kényelmes, a wellness kellemes volt. Mi mindennel meg voltunk elégedve,ráadásul gyönyörű őszi időt fogtunk ki. Szívesen ajánljuk másoknak is.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Szép épület, kiváló, figyelmes, segítőkész személyzet, príma kaja. A baj a szobával volt. Egyszemélyes szobát neveztek ki kétszemélyessé. A franciaágy csak úgy fért be, hogy az ágy végéről lehetett csak felmászni, mert két oldalt kb 15 cm-re már fal volt. Fel is kellett mászni, mert az ágy végén ülve 1 méterre kezdődött az asztal, fölötte az 1 méteres TV, ami olyan közelről nem nézhető szemkárosodás nélkül.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Közel a mókus-ligethez egy nyugodt, barátságos szálloda, nagyon kedves személyzettel. A félpanziós ellátás bőséges, az ételek nagyon finomak, gratulálunk a szakácsnak.
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
A hotel teljesen ideális a kikapcsolódásra,
minden korosztály számára. A személyzet barátságos, kedves, segitőkész volt. Az éttermi kiszolgálás, a bőséges ételkínálat nagyon rendben volt. A holet tisztaságával maximálisan meg voltunk elégedve. A szobában minden rendbe volt, egyedül az ágy fekvése lehetne keményebb.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves, kézséges személyzet. Félpanziós ellátásnál nagyon finom, kifogástalan ételek. Wellness szolgáltatások magas szinvonalon. Húsvétkor a kinti medence csak jegesmedvéknek ajánlott.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hétvége Miskolctapolcán, ahol 2 gyermekkel töltöttünk 2 éjszakát. A fürdő és a bob pálya közel van, a szállás kellemes, a személyzet udvarias és barátságos, a hangulat családias. A reggeli és a vacsora ízletes, a választék (svédasztal) a vendégek számának megfelelő. A 10 és 14 éves gyerekek különösen a wellness részt élvezték.
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet kedves, jó fogadtatásban részesültünk. Egy észrevétel: a szaunamestereknek amikor belépnek a szaunába illene köszönniük, a szeánsz befejezése után elköszönni, azt hogy milyen illatokat hozott magával és mikor melyik illatot önti fel. Egyébként minden szuper volt, nagyon tetszett.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, sütisarokkal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kedvezménnyel, szauna szeánsszal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 20.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Burg Vendégház
Érvényes: 2021.08.08-ig
Borostyán Vendégház
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 35.000,- Ft/vendégház/éj ártól: szállás önellátással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.02.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.932 - 56.074,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanziós ellátással (1 éjszakára)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX