Alfa Hotel Miskolctapolca ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Alfa Hotel Miskolctapolca
2. helyezett Miskolc-
tapolca

3519 Miskolctapolca, Fenyő út 17-19.

Alfa Hotel Miskolctapolca a térképen

Alfa Hotel Miskolctapolca értékelése:

2. helyezett az 50 miskolctapolcai szállás közül

Alfa Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel, amely tizenhat kétágyas, kényelmes szobával várja vendégeit, a wellness centrumban pedig kellemesen kikapcsolódhat a vendég.

Alfa Hotel Miskolctapolca képei

Alfa Hotel Miskolctapolca

Alfa Hotel Miskolctapolca vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 16.
Emlékezetes nászutunkat töltöttük a Hotel Alfában! A táj, a környék gyönyörű, minden elérhető közelségben és elfogadható áron. A recepción részletes tájékoztatást kaptunk a környék látványosságairól. A svédasztalos reggeli és vacsora pazar volt! Minden nagyon ízletes és bőséges, a kiszolgálás udvarias és segítőkész. Csak ajánlani tudjuk a helyet mindenkinek!

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 3.
Baráti társasággal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet, a kiszolgálás magas színvonalú, kedves. A szobák tisztasága teljesen rendben. Az ételek, finomak és változatosak voltak. Biztosan visszatérünk még ide. Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)
Egyetlen negatívum ami NEM a szálláshelyhez kötött, az a barlangfürdő, ami csalódás okozott.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Első éves évfordulónkat ünnepeltük Miskolctapolcán a párommal. 2 éjszakát töltöttünk el itt. A hely már az első pillanatban meglepetést okozott tisztaságával, hangulatával és a személyzet rendkívüli kedvességével. Elhelyezkedése miatt tökéletes hely a pihenésre. A kikapcsolódásunk egyik csúcspontja a wellness részleg, amely kicsi méretéhez képest sokszínű és nem zsúfolt.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
A hotel könnyen megtalálható csendes környezetben van. A szoba kellemes és tiszta. Óriási előnye hogy 10 perc séta a barlangfürdő és a tó. A masszázs is nagyon klassz volt foglalt időpontban. Az étkezés ( félpanzióval) bőséges és nagy vàlaszték volt. Biztosan visszatérünk ide és ajánlani fogom minden ismerősömnek :)

Értékelt: 2017. május 9.
Könnyen megközelíthető, szép, dekoratív szálláshely. A személyzet nagyon kedves, mindenki mosolyog, segítőkészek. Az étterem választéka megfelelő, minősége kiváló :)
A szaunák nagyon rendben vannak, tartanak szeánszokat is, mely vidám hangulatban telik, és még frissítőről is gondoskodnak utána :)
Sajnos május elején még nem volt olyan meleg, hogy a kültéri medence üzemelt volna :(
Egyetlen problémám hogy a fenti szobákban a wifi összeköttetés nem működött.

Értékelt: 2017. május 6.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában, a személyzet figyelmes, segítőkész, az ételek finomak választékosak voltak. Kár, hogy a külső medence még nem üzemelt, de az időjárás úgyis hűvös, esős volt és a barlangfürdő bőven kárpótolt. Máskor is eljövünk és ajánlani fogom mindenkinek.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 8.
Nagyon jól éreztük magunkat. A hotel csodálatos környezetben van, közel a Barlangfürdőhöz. A személyzet különlegesen kedves és segítőkész. A wellness részleg kiváló. A reggeli és a vacsora finom és bőséges. Nekünk különüsen tetszett a hotel mediterrán hangulata. A wifi a hotel egész területén kiválóan működik. Mindenkinek szeretettel ajánljuk ezt a hotelt.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 18.
Miskolctapolca központjában egy nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk. A személyzet több, mint segítőkész, a welness részleg minden igényt kielégít, a konyha kifogástalan. Gyalog is csak pár perc a strand és a barlangfürdő, de aki erdőben-hegyen sétálgatna, annak se kell messzebb mennie.

Csilla TOP szállásértékelő
2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép napos hétvégét választottunk a családi pihenésre az őszi szünet első napjaiban. A csomag tartalmazta az üdvözlő italt ,szauna felöntéseken való részvételt és a levesebéddel kiegészített félpanziós ellátást. Az étteremben az ételek nagyon finomak és változatosak,legyen az ala cart jellegü. A hotel nagyon kellemes igazi kis családias vállalkozás.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon szuper volt!Egy dolog van amin lehetne javítani, hogy a két épület között az átjárás zárt térben történjen.Vizes hajjal,kimelegedve, papucsba félő, hogy megfázik az ember / ősztöl-tavaszig/.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness kedvezménnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.06.29.
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázsra beváltható wellness kuponnal, szaunashow-val, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.08.31.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-4 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, zenés szilveszteri gálavacsorával, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, infrakezeléssel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.09.15.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
2-4 éjszaka 15.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni teabárral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, szauna szeánsszal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.30. - 2017.08.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szauna, sóterápia szolárium és flabélos használattal, külső és belső játszótér használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.20.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.12.23.
Gábor Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.25. - 2017.12.31.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kuponnal, relax park használattal, Szilvásvárad Kártyával, szállodai programokkal, internet elérhetőséggel
2017.07.10. - 2017.08.31.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, hegyikerékpárok használatával, dzsiptúrával, kalandpark használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2017.12.31.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Tisza-tavi nyár (min. 4 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)

MiskolctapolcaX