Tündérkert Hotel Noszvaj ★★★

Tündérkert Hotel Noszvaj
3325 Noszvaj, Dobó István utca 10.

Tündérkert Hotel Noszvaj a térképen

Tündérkert Hotel Noszvaj értékelése

Légy te az első!

Légy az első, aki értékeli ezt a helyet! Értékeléseddel most wellness hétvégét nyerhetsz nyereményjátékunkon.
Akciós csomagok

Tündérkert Hotel Noszvaj képei

Tündérkert Hotel Noszvaj
Szállások Noszvaj városában
Wellness csomagok Noszvaj városában

Tündérkert Hotel Noszvaj vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
Ami nagyon tetszett: - elhelyezkedés
a csend, erkélyről a kilátás a parkra, a személyzet segítőkészsége, udvariassága. Amin változtatni lehetne: az ablaknál ne csak sötétítő függöny legyen, mert ha nem akartuk, hogy belássanak / a park felől / verőfényben is el kellett húzni és villanyt kellett használni. A fürdőszoba nagyon kicsi volt, különösen a zuhanyfülke

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
Összességében jó ellátást, megfelelő szállást kaptunk, ár-érték arány teljesen rendben van. A környezet a gyermekes családoknak nagyon kedvező ( víz, játszó terület, sétálási lehetőség gyönyörű környezetben). A játszótér elhanyagolt, de igazából nem is volt rá igény, nem hiányzott! Jól éreztük magunkat!

Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.884 - 14.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.884 - 14.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, játszószobával, játszótérrel, baba-mama konyhával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.22-ig

Szállodák Noszvajon és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Egyet fizet Kettőt kap 2=3
Csodálatos ősz a Mátrában (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

NoszvajX