Virág Cukrászda & Kávéház Szeged
6720 Szeged, Klauzál tér 1.

Virág Cukrászda & Kávéház Szeged a térképen

Szállások Szeged városában
Wellness csomagok Szeged városában

Virág Cukrászda & Kávéház Szeged vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Az ember mindig jobbat vár. . . Gondoltam itt az ideje megkóstolni az idei év tortáját, és talán erre legalkalmasabb hely Szeged egyik régi, patinás cukrászdája. Sajnos a torta romlott volt, a tészta elázott és savanyú. Óriási csalódás, amit szerintem egy nevesincs cukrászda sem enged meg magának. . . A párom Sacher torta szeletet evett, ami legalább csak száraz volt.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Jó élményünk volt a Virág mind első, mind második alkalommal. Először 2017ben jártam itt a nagyobbik fiammal, a párjával meg a reménybeli apatárssal (akkor ettünk Őrság zöld aranyát is), másodszor a kisebbik fiammal idén januárban. Vettünk csokibonbont, sütit (lásd a mellékelt számlát) nem vertek ezek egeket, de azért bőven benne voltak a négy pontban.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29. - 4 látogató hasznosnak vélte
Őszintén szólva nem követtem a szegedi Virág Cukrászdák körüli történéseket, amikor a 90-es években sokat jártam Szegedre a Virág Cukrászda működött, a vele pontosan szemben lévő, mint most láttam, rendkívül fantáziadúsan KIS Virág Cukrászdára keresztelt hely nem. Aztán állítólag a Virág is bezárt, az biztos, hogy most mind a kettő működött.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Nagyon hangulatos hely, kellemes zeneszó tiszta, rendezett bel-és kültér, a kiszolgálás kedves és gyors. A sütit és teát fogyasztottunk, minden friss és finom volt. Plusz pont, hogy mindenhez közel van, egy kis séta a dóm és a Tiszta part is. Mindenkinek ajánlom, mi csak ketten voltunk, de volt mellettünk egy nagyobb társaság, nekik összetolták az asztalokat, rugalmasak és segítőkészek voltak.
Debrecen

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
hol késel. . . . A Virág cukrászda olyan fogalom Szegeden mint nálunk a Bika. Hosszu évek után tavaly nyáron nyilt meg ujra a 150 éves patinás cuki. Dicséretes,hogy az eredeti állapotában állitották helyre. A butorzattal egyűtt értve. Borús,esőre hajló idő van,mikor a sétálóutcában
beléoünk az ajtón,ráadásul ősz,megkezdődött az iskola .

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2021.04.30.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
2020.01.16. - 2020.12.31.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2020.07.13. - 2021.07.13.
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.31.

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Szeged
Grand Hotel Glorius Szeged
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
5 éjszakás ajánlat félpanzióval (min.5 éj)

Virág Cukrászda & Kávéház SzegedX