Nereus Park Hotel Balatonalmádi ★★★

Nereus Park Hotel Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Lóczy tér 3.

Nereus Park Hotel Balatonalmádi a térképen

Nereus Park Hotel Balatonalmádi értékelése:

3. helyezett a 23 balatonalmádi szállás közül
84. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Nereus Park Hotel Balatonalmádi bemutatkozása

A Nereus Park Hotel Balatonalmádiban, közvetlenül a Balaton partján található egy két hektáros parkosított területen. Jól megközelíthető a 71. számú útról, a busz- és vasútállomástól pedig mintegy 10 perces sétával érhető el.

Nereus Park Hotel Balatonalmádi képei

Nereus Park Hotel Balatonalmádi

Nereus Park Hotel Balatonalmádi vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Nem tudom, a szálloda vezetése tényleg kíváncsi-e a véleményekre, vagy ez csak minőségbiztosítási előírás, látom, hogy a felvetésekre adott válaszok gyakran csak formálisak, pedig megérdemelné a szálló, hogy csiszoljanak rajta, mert az adottságai jók. Szóval olvastam ezen az oldalon az igencsak vegyes, szinte ellentmondásos véleményeket.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Gondozott, szép környezet. Nem zsúfolt strand. Nagyon kedvező a Balaton közelsége. Gyermekes családoknak kifejezetten ajánlom. Jövőre is szeretnénk igénybe venni a hotel szolgáltatásait.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 4.
Kedves Turbucz Sándor!
Köszönjük visszajelzésüket. Igazán örülünk, hogy itt-tartózkodásuk során elégedettek voltak. Szállodánk munkatársai kivétel nélkül, vendégeink igényeinek maximális kiszolgálására törekszenek, megteremtve a családias hangulatot a pazar vízparti környezetben.
Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!
Pókos Katalin (Nereus Park Hotel)

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
4 klassz napot töltöttünk barátnőimmel a Nereus hotelben. A szálloda közvetlenül a tó parton helyezkedik el, az erkélyről szép kilátásban gyönyörködhettünk. A szoba felszereltsége, kinézete megfelelt a 3 csillagos besorolásnak. A fürdőszoba kissé elhanyagolt, rozsdás, kevésbé szimpatikus volt. Az ellátás a reggelit tekintve kicsit egysíkú, de ízletes, gusztusos, a vacsora kiváló, változatos, bőséges.
Válasz az értékelésre - 2019. július 18.
Kedves Nagy Ernőné!
Köszönjük visszajelzésüket. Igazán örülünk, hogy itt tartózkodásuk során elégedettek voltak. Szállodánk munkatársai kivétel nélkül, vendégeink igényeinek maximális kiszolgálására törekszenek, megteremtve a családias hangulatot a pazar vízparti környezetben.
Pókos Katalin (Nereus Park Hotel)

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
A szálloda nagyon barátságos, és tiszta, számomra az volt a jó, hogy kevesen voltak, csend volt, közel a vizpart, lehetett sétálni, az étkezés elegendő és nagyon izletes . A sok-sok virág üditő látvány . Családias, nekünk
nem hiányzott a zsivaj. Balatonalmádi egyébként is nagyon szép. Lelki felüdülésünkről "gondoskodott" a szépséges vöröskő templom és a plébános Ur !
Válasz az értékelésre - 2019. április 25.
Tisztelt Hölgyem, Kedves Uram,

Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!
Nereus Park Hotel*** munkatársai (Nereus Park Hotel)

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
Hat napot, öt éjszakát töltöttünk a hotelben augusztus végén. Szerencsére jó időnk volt, így sokat tudtunk a strandon lenni. A park nagyon szép, sok az árnyék és szép tiszta a strand, ezért is választottuk ezt a szállást. Sajnos az étkezéssel nem voltunk elégedettek, férjem ételallergiában szenved, amit jeleztünk is a hotelnek.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
A reggeli és vacsora elég szegényes volt. Fel volt tűntetve az oldalon, hogy lehet kérni allergiásoknak is ellátást, de a férjem sajnos semmit nem tudott enni. A part viszont tökéletes, sok az árnyék, tiszta a strand, van játszótér a gyerekeknek.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 23.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy visszajelzésével hozzájárul szállodánk szolgáltatásainak javításához. Szíves megértését köszönjük, de különleges étrendre csak előzetes jelzés alapján tudunk készülni, amennyiben az ételérzékenység nem extrém mértékű.

Reméljük, a jövőben is vendégeink közt üdvözölhetjük Önöket.
Nereus Team (Nereus Park Hotel)

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Nagyon jól éreztük magunkat. Gyönyörű a kert, a saját partszakasz és kikötő egyedülálló. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Negatívum, hogy a szobában kevés a hely a különböző holmik elpakolására. Pl. a fürdőszobában legalább még egy polc jól jönne. A zuhanyfüggöny helyett zuhanykabin jobb lenne, mert a legóvatosabb zuhanyozás ellenére is mindig állt a víz a padlón.
Válasz az értékelésre - 2017. október 9.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen pozitív értékelését, illetve, hogy megosztotta velünk észrevételeit. Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban.
Lehetőségeinkhez mérten igyekszünk szolgáltatásainkat folyamatosan fejleszteni, illetve szobáinkat úgy kialakítani, hogy az minden vendégünk igényeinek megfeleljen.
Hirth Viktória (Nereus Park Hotel)

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal (2 felnőtt 2 gyerek)töltöttünk itt 4 éjszakát. Szerencsétlenségünkre belefutottunk egy külföldi diákcsoportba (kb 40 fő)akik minden éjszaka ordítottak , ajtót csapkodtak , rohangáltak a folyosón , hangos zenét hallgatva. Mindennek következményeként egyik éjjel sem tudtunk aludni.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Minden rendben volt,szállás,ételek,kiszolgálás,strand. Amit el tudnék képzelni:játszótér bővítése,a meglévő eszközök karbantartása,fűnyírás sűrűbben. Kissé zavart a közeli hangos zene,ami 22-kor elhalkult. . A strand területén található büfé viszont nem annyira volt jó,egy kicsit drága illetve a kaja minősége sem jött be! Egyébként,ha tehetjük visszamegyünk jövőre is.
Válasz az értékelésre - 2017. október 9.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük pozitív értékelését, illetve hogy megosztotta velünk javaslatait. Lehetőségeinkhez mérten igyekszünk szolgáltatásainkat folyamatosan fejleszteni, hogy azok minden vendégünk igényeinek megfeleljenek.
A strandbüfé szállodánktól függetlenül üzemelő vendéglátó egység, de köszönjük szépen ezzel kapcsolatos észrevételeit is.
Hirth Viktória (Nereus Park Hotel)

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk el egy barátommal a szállodában 2016 augusztusában. Sajnos nem volt már teraszos szoba, így a fürdőruhák, törölközők szárításával kicsit gondban voltunk. A személyzet kedves és segítőkész. A szálloda nagyon jó helyen van, a saját strand és park gondozott és szép, és a strand nagyon közel van: csak ki kell menni az épületből és egy rövid (50m) sétával már a parton vagyunk.

Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.27. - 2020.07.04.
Balatonalmádi
5 nap/4 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.04. - 2020.08.23.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 17.668 - 36.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.10.22. - 2020.10.26.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 14.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.23. - 2020.12.17.
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Balatonszemes
Érvényes: 2021.04.04-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 13.340 - 55.660,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Móló
8 nap/7 éjszaka 15.829,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Balatonalmádi
7 nap/6 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.04. - 2020.08.23.

Szállodák Balatonalmádi környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)

BalatonalmádiX