Nereus Park Hotel Balatonalmádi ★★★

Nereus Park Hotel Balatonalmádi
8220 Balatonalmádi, Lóczy tér 3.

Nereus Park Hotel Balatonalmádi a térképen

Nereus Park Hotel Balatonalmádi értékelése:

2. helyezett a 23 balatonalmádi szállás közül
34. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Nereus Park Hotel Balatonalmádi bemutatkozása

A Nereus Park Hotel Balatonalmádiban, közvetlenül a Balaton partján található egy két hektáros parkosított területen. Jól megközelíthető a 71. számú útról, a busz- és vasútállomástól pedig mintegy 10 perces sétával érhető el.

Nereus Park Hotel Balatonalmádi képei

Nereus Park Hotel Balatonalmádi

Nereus Park Hotel Balatonalmádi vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Nem tudom, a szálloda vezetése tényleg kíváncsi-e a véleményekre, vagy ez csak minőségbiztosítási előírás, látom, hogy a felvetésekre adott válaszok gyakran csak formálisak, pedig megérdemelné a szálló, hogy csiszoljanak rajta, mert az adottságai jók. Szóval olvastam ezen az oldalon az igencsak vegyes, szinte ellentmondásos véleményeket.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Gondozott, szép környezet. Nem zsúfolt strand. Nagyon kedvező a Balaton közelsége. Gyermekes családoknak kifejezetten ajánlom. Jövőre is szeretnénk igénybe venni a hotel szolgáltatásait.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
4 klassz napot töltöttünk barátnőimmel a Nereus hotelben. A szálloda közvetlenül a tó parton helyezkedik el, az erkélyről szép kilátásban gyönyörködhettünk. A szoba felszereltsége, kinézete megfelelt a 3 csillagos besorolásnak. A fürdőszoba kissé elhanyagolt, rozsdás, kevésbé szimpatikus volt. Az ellátás a reggelit tekintve kicsit egysíkú, de ízletes, gusztusos, a vacsora kiváló, változatos, bőséges.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
A szálloda nagyon barátságos, és tiszta, számomra az volt a jó, hogy kevesen voltak, csend volt, közel a vizpart, lehetett sétálni, az étkezés elegendő és nagyon izletes . A sok-sok virág üditő látvány . Családias, nekünk
nem hiányzott a zsivaj. Balatonalmádi egyébként is nagyon szép. Lelki felüdülésünkről "gondoskodott" a szépséges vöröskő templom és a plébános Ur !

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
Hat napot, öt éjszakát töltöttünk a hotelben augusztus végén. Szerencsére jó időnk volt, így sokat tudtunk a strandon lenni. A park nagyon szép, sok az árnyék és szép tiszta a strand, ezért is választottuk ezt a szállást. Sajnos az étkezéssel nem voltunk elégedettek, férjem ételallergiában szenved, amit jeleztünk is a hotelnek.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
A reggeli és vacsora elég szegényes volt. Fel volt tűntetve az oldalon, hogy lehet kérni allergiásoknak is ellátást, de a férjem sajnos semmit nem tudott enni. A part viszont tökéletes, sok az árnyék, tiszta a strand, van játszótér a gyerekeknek.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Nagyon jól éreztük magunkat. Gyönyörű a kert, a saját partszakasz és kikötő egyedülálló. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Negatívum, hogy a szobában kevés a hely a különböző holmik elpakolására. Pl. a fürdőszobában legalább még egy polc jól jönne. A zuhanyfüggöny helyett zuhanykabin jobb lenne, mert a legóvatosabb zuhanyozás ellenére is mindig állt a víz a padlón.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal (2 felnőtt 2 gyerek)töltöttünk itt 4 éjszakát. Szerencsétlenségünkre belefutottunk egy külföldi diákcsoportba (kb 40 fő)akik minden éjszaka ordítottak , ajtót csapkodtak , rohangáltak a folyosón , hangos zenét hallgatva. Mindennek következményeként egyik éjjel sem tudtunk aludni.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Minden rendben volt,szállás,ételek,kiszolgálás,strand. Amit el tudnék képzelni:játszótér bővítése,a meglévő eszközök karbantartása,fűnyírás sűrűbben. Kissé zavart a közeli hangos zene,ami 22-kor elhalkult. . A strand területén található büfé viszont nem annyira volt jó,egy kicsit drága illetve a kaja minősége sem jött be! Egyébként,ha tehetjük visszamegyünk jövőre is.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk el egy barátommal a szállodában 2016 augusztusában. Sajnos nem volt már teraszos szoba, így a fürdőruhák, törölközők szárításával kicsit gondban voltunk. A személyzet kedves és segítőkész. A szálloda nagyon jó helyen van, a saját strand és park gondozott és szép, és a strand nagyon közel van: csak ki kell menni az épületből és egy rövid (50m) sétával már a parton vagyunk.

Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel, jakuzzi és szauna használattal
2020.12.24. - 2021.01.03.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.10.03.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 12.000 - 20.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Halászkert
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
2-3 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnessrészleg használattal, szilveszteri zenés mulatsággal, tombolasorsolással, éjfélkor pezsgős koccintással, újévköszöntő falatozással.
2020.12.30. - 2021.01.03.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással és borkóstolóval, fürdőbelépővel,szauna ház használattal, lovas kocsikázással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 24.102,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Caesar Panzió
Pápa
8 nap/7 éjszaka 6.429,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna és fitneszterem használattal, karácsonyi vacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Fresh Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, welless-részleg használattal, késői kijelentkezéssel Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.

Szállodák Balatonalmádi környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

BalatonalmádiX