DonPepe

DonPepe adatlapja

Regisztráció2014.03.13
Utoljára itt2014.04.16

Kiváló 2014. március 13.a párjával járt itt
Páromnak szerveztem ide egy közös romantikus vacsorát. Több oldal értékelését figyelembe véve (többek közt az ittjartam. hu) választottam ezt az éttermet. De nem bántam meg. Maga hely kialakítása már egy élményt ad annak aki ide látogat. Egy nagyon hangulatos, kedves, nyugodt és romantikus hely a csokonai étterem.
2014. március 18.családjával járt itt
A város központjában de még is csendes nyugodt környéken helyezkedik el ez az étterem és egyben hotel. A hotelről nem tudok értékelést írni csak az étterem részéről. Az étterem igazán igényesen kellemesen és nagyon szépen lett kialakítva belülről. Az asztalok jól elkülönülnek a többitől így nem zavarják egy mást a vendégek.
2014. március 13.a párjával járt itt
Az idei év Torkoscsütörtök alkalmával látogattuk meg ezt az éttermet. Összességében nagyon nem bántuk meg hogy ezt az éttermet választottuk. Eleinte furcsa volt hogy előre lekellett adni a rendelés már az asztal foglaláskor de ezt betudtuk annak hogy csak felkészültek szerettek volna lenni erre a napra.