5300 Karcag, Bajcsy-Zsilinszky u. 4

3. helyezett a 12 karcagi étterem közül
212. helyezett Észak Alföldön - 728 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
magyar, nemzetközi
bio alapanyagú ételek ...
Gépzene:
könnyűzene, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Szivar szoba - max. 12 fő
Lobby bár - max. 20 fő
Konferencia terem - max. 70 fő
Visa, EC/MC, Amex
Paulaner Pilseni

Nimród Bioétterem Karcag bemutatkozása

A’ la carte bioéttermünk, a Nimród Bioétterem 50 fő befogadására alkalmas, minden igényt kielégítő választékában a tradicionális magyar, és a nemzetközi konyha remekeit egyaránt ellenőrzött, bio alapanyagokból kínálja.
A svédasztalos ... Tovább >>
A svédasztalos bioreggeli a helyi specialitásokra épül, melyhez az alapanyagot a Hortobágy Ökorégió biogazdaságai biztosítják.
Éttermünk április 15.-október 15. között 50 fős nyári terasszal egészül ki, melyet az épületet övező parkban, lombos fák árnyékában állítunk fel.
Emeleti Lobby bárunk étteremként és különteremként is használható, befogadóképessége 20 fő.
Konferenciatermünkben 70 fő részére tudunk kényelmes elhelyezést biztosítani. Alapfelszereltségként projektor, hangosítás, tolmácsgép-előkészítés és szélessávú internet hozzáférés várja a konferenciák, tréningek, baráti összejövetelek résztvevőit. A Lobby-bárral és a hozzá tartozó két terasszal kiegészülve tökéletes helyszínt nyújt esküvőknek, állófogadásoknak, kisebb báloknak egyaránt.

Nimród Bioétterem Karcag képei

Nimród Bioétterem Karcag vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 21.
Közeli fürdőben jártunk és úgy gondoltuk, hogy itt ebédelünk.Udvarias kiszolgálásban volt részünk,aránylag nem kellett sokat várni, de az étel amit felszolgáltak nem az étteremhez illő volt. A hús rágós, a sült burgonya mintha újra lett volna melegítve. Röviden: csalódás volt és az ár is elég magas a színvonalhoz képest.

Mobilról küldte. | 2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
Kellemes, átlagos hely. Kezdetleges kellemetlenséget a végén aranyosan ajándék desszerttel enyhítették. A tálalás szép, a kolbásztál jó! Az ebéd átlagos, de inkább a finom átlagos.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. március 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Üzleti partnereimet elég volt egyszer elvinni, mindíg azt kérték, ott foglaljak nekik helyet. Újra és újra elcsodálkoznak a változatos étlapon és annak finom , hagyományos elkészítési mődján. Rendszeresen próba ételeket mutatnak be szakmai és civil embereknek, akik véleményét meghallgatva változtatják s kor igényeinek megfelelően az étlapot.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha Karcag, akkor birkapörkölt. S persze a csúcsélmény a Csontos féle birkapörkölt, amit a jeles mester Molnár B. Tamásék meghívására is főzött a Budai Gourmet-n pár éve. Nyilván a Nimród hotelben is ez volt, amit elsőként ettem, tartalmas volt, szerettük. A beltér hangulatos, az árak megfizethetőek. Kicsit vicces, hogy majd’ mindenhez odaillesztik, hogy bio.

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város központjában de még is csendes nyugodt környéken helyezkedik el ez az étterem és egyben hotel. A hotelről nem tudok értékelést írni csak az étterem részéről. Az étterem igazán igényesen kellemesen és nagyon szépen lett kialakítva belülről. Az asztalok jól elkülönülnek a többitől így nem zavarják egy mást a vendégek.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 7.
Az étterem nagyon szép, ízlésesen berendezett, kevés számú személyzettel, a belvárosban van. A parkolás megoldott. A megrendelt étel nagyon ízlett, frissen készült - a leves különösen forró volt, de ez a melegítéstől - a terítés kifogástalan, de lassú volt a kiszolgálás. Szívesen ellátogatok máskor is, szeretnék több jellegzetes, bió ételt megkóstolni.

2012. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Nagyon kedves, barátságos, közvetlen személyzet. Finom ételek. Tisztaság, rend uralkodik amerre jársz. Kényelmes szobák. Nyugalmas hely. Tökéletes pihenési lehetőség. Itt a napi gondjaidat igazán elfelejtheted. A város tiszta, rendezett, barátságos. Belváros szívében igazi gyöngyszem.

Legnépszerűbb csomagok Karcagon és környékén
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
Kastély Panzió
Prima Villa 3
6 nap/5 éjszaka 5.598,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.09.28. - 2020.12.25.
Muskátli Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.03. - 2020.12.31.
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2017.02.01. - 2021.01.31.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
Muskátli Apartman 2
2017.01.10. - 2020.12.31.
Napsugár Apartmanok
4 nap/ 3 éjszaka 5.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpározási, grillezési lehetőséggel, tollaslabda pálya használattal, parkolással
2020.05.14. - 2021.05.01.

Szállodák Karcag környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Karcag
Hotel Rudolf Karcag
Silver Hotel Karcag
Hűsítő pillanatok (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Nimród Bioétterem KarcagX