Barabás Étterem Debrecen

Silver Hotel Hajdúszoboszló

Barabás Étterem Debrecen vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 24.a párjával járt itt
Hétköznap érkeztünk 19:00 órára, rajtunk kívül a DiningCity eseményen még egy másik pár volt. Hangulatos hely a Barabás étterem, nagyon kellemes volt a háttérben szóló halk Jazz zene. A pincér egy fiatal férfi volt, nagyon figyelmes és precíz volt. Neki külön köszönet az este tökéletes lebonyolításához.
Kiváló 2017. november 21.családjával járt itt
Általános iskolai ballagásom ünneplése óta ide járunk ha nem régebb óta, minden nagyobb összejövetel itt volt, keresztelő, ballagás, szalagtűző stb, a kiszolgálás teljesen szakmai, a szakáccsal szivesen beszélgetnék :) Rossz tapasztalatom a több mint 10év alatt nem volt, a torkos csütörtök fantasztikus, a töltött káposztából tonnányit tudnék rendelni.
2017. november 18.családjával járt itt
. . . . . . . amin elcsúszik egy kiváló értékelés! Délután van,nincs kedvünk keresgélni új helyeket,a legközelebbi éttermet választjuk,már nagyon ennénk valamit. A Barabás étteremben jó régen jártunk,jó lesz. Érkezünk 14. 45-kor. Kivételesen könnyű parkolni,nincs munkaidő. Jól indul az ebéd,csak mi vagyunk,azonnal fogadnak,jön az étlap és Mit innának?
Barabás Étterem Debrecen - Étel/italBarabás Étterem Debrecen - Étlap/itallapBarabás Étterem Debrecen - Étel/italBarabás Étterem Debrecen - Étel/italBarabás Étterem Debrecen - Étel/italBarabás Étterem Debrecen - Étel/italBarabás Étterem Debrecen - Étel/italBarabás Étterem Debrecen - Étel/italBarabás Étterem Debrecen - Külső képBarabás Étterem Debrecen - BelsőBarabás Étterem Debrecen - BelsőBarabás Étterem Debrecen - Étlap/itallapBarabás Étterem Debrecen - Étlap/itallapBarabás Étterem Debrecen - Étlap/itallapBarabás Étterem Debrecen - Étlap/itallapBarabás Étterem Debrecen - Étlap/itallapBarabás Étterem Debrecen - BelsőBarabás Étterem Debrecen - BelsőBarabás Étterem Debrecen - BelsőBarabás Étterem Debrecen - Külső kép
2015. október 24.családjával járt itt
Családi eseményre - esküvő - készülünk, s nekünk jutott a megtiszteltetés, hogy kiválasszuk a lagzi helyszínét. Ezért ma a Barabás éttermet választottuk. Az étterem jól megkozelithető, saját belső parkolója van. A szolgáltatások stimmelnek kivéve az ingyen wifi, az nincs. A hely tiszta, kulturált, de meglepően üres, csak mi voltunk vendégek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 20.a párjával járt itt
Visszatértünk ide, mert szép emlék, és élmény volt ide betérni. Tervezzük közösen családtagokkal is egy családi ünnepet megtartani. Nem fognak csalódni benne,mindenkinek ajánlottam eddig is. A személyzet udvariasan teszi a dolgát, az ételek választéka bőséges. Az ízek háziasak,szépen vannak tálalva, és ízléses a hely, nagyon kellemes a hangulat mindig.
Kiváló 2015. március 7., kollégákkal járt itt
A munkatársaimmal minden év végén itt tartunk céges évzáró vacsorát. A különteremben szoktunk lenni. Az ételekben és az italokban sosem csalódtunk, a pincérek udvariasak, de nem tolakodóak. Az ingyenes hazaszállítást jó ötletnek tartom, szükségünk szokott rá lenni. Remélem idén sem történik változás és újra vendégeik lehetünk. Lehet a családdal is megyünk majd.
Kiváló 2015. március 4.a párjával járt itt
A párommal idén Valentin napon vacsoráztunk itt. Előre foglalhattunk asztalt és vártak is bennünket. A menü nagyon jól volt összeállítva. Az ételek étvágygerjesztőek voltak, gyönyörűen voltak tálalva, és az ízükben sem csalódtam. Külön tetszett, hogy nem árasztották el körettel a tányért, hogy nagyobbnak tűnjön az adag, ami egyébként bőségesen elég volt.
2014. március 13.a párjával járt itt
Az idei év Torkoscsütörtök alkalmával látogattuk meg ezt az éttermet. Összességében nagyon nem bántuk meg hogy ezt az éttermet választottuk. Eleinte furcsa volt hogy előre lekellett adni a rendelés már az asztal foglaláskor de ezt betudtuk annak hogy csak felkészültek szerettek volna lenni erre a napra.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. november 19.a párjával járt itt
Az értékelési sorrendnek megfelelően írom meg tapasztalatomat, mely mint az összefoglalói címként feltüntetett meghatározásom sugalja nem teljes megelégedéssel távoztam a vendéglátó helyről. Elsőként az ételek minőségéről, húslevest fogyasztottam, melyben a csigatészta elázott volt és a betétek mennyisége tulzott volt és inkáb főzelékként volt értékelhető mint levesként az étel.
2013. szeptember 24.barátokkal járt itt
A Barabás étterem a törekvő középvonal egyik képviselője. Érezhetően igyekeznek jobbat adni az átlagnál, ez sokszor sikerül is. A választék széles, de nem erőltetett, a gasztronómiai paradigma az elmúlt évtizedekben megszokott. A pincérekkel minden esetben nagyon jól tudtunk kommunikálni, s ami jól esett, egyfajta fejlődést is érzékelni véltünk legutóbbi látogatásunkhoz képest.
Barabás Étterem Debrecen - BelsőBarabás Étterem Debrecen - Étel/italBarabás Étterem Debrecen - Külső képBarabás Étterem Debrecen - Étlap/itallap
Barabás Étterem Debrecen a térképen
4024 DebrecenVár u. 11
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo