donzella

donzella adatlapja

Regisztráció2013.04.29
Utoljára itt2015.11.20

2013. június 1.barátokkal járt itt
Tavaly nyáron látogattam oda újdonságot keresve. A kínálat nagyon jó, valóban friss alapanyagokat használnak fel. A kiszolgálás gyors volt, a dolgozók kicsit feszengőek, akkor még kezdőnek tűnt a személyzet. Amitől viszont én feszengtem, hogy az árlistát nem tudtam elolvasni a falról, a partnerem foglalta össze röviden mi a kínálat.
2013. május 6.barátokkal járt itt
Többször is jártam már ebben az étteremben. A tésztaételeikben sosem csalódtam, egyszerű elkészítési módok, az alapanyagokat kiválónak értékelem. A kiszolgálás gyors, amennyire csak lehet, a személyzet nagyon kedves. Ami egy kicsit csalódás volt, az a pizza. Egy olasz étteremben persze, hogy kipróbáljuk :) a tésztája sajnos túl vékony volt, ezért nagyon gyorsan kőkeménnyé hűlt.
Kiváló 2013. április 29., kollégákkal járt itt
Többször töltöttünk már egy-egy éjszakát a szállodában barátokkal és kollégákkal is. A kialakításában elsősorban a meleg, hangulatos színeket szeretem. Az étteremnek - bár ez ízlés dolga - nagyszerű a kínálata, sosem csalódtam, a személyzet az egyéni kívánságokat is megoldotta.