Vapiano Étterem - Belváros Budapest

Vapiano Étterem - Belváros Budapest
Vapiano Étterem - Belváros BudapestVapiano Étterem - Belváros Budapest
Vapiano Étterem - Belváros BudapestVapiano Étterem - Belváros Budapest

Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
05.31-08.31.
Világos Hotel Balatonvilágos

Vapiano Étterem - Belváros Budapest vélemények

Kiváló 2019. január 17.barátokkal járt itt
Imádom az olasz ételeket és rengeteg jót hallottam már a Vapiano étteremláncról. Gondoltam kipróbálom. Nem csalódtam :) Nekem nagyon tetszett, hogy előttem készítették el az ételt, mindent láttam lépésről-lépésre. Épp ezért még tűzforró és friss volt, mikor megkaptam :) Ízre is tökéletes volt. Scampit ettem, pennetésztából. Ajánlom bátran mindenkinek.
Átlagos 2017. szeptember 16., kollégákkal járt itt
Az elmúlt hetekben közel dolgoztam a Vapiano-hoz, ezért adódott az ötlet, hogy itt ebédeljünk a kollégákkal, bár legutóbb, amikor itt jártam a barátnőimmel, vegyes benyomásokkal távoztam, de annak már csaknem 3 éve, azóta sok minden megváltozhatott, bíztam benne, hogy pozitív irányban.
Vapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étlap/itallapVapiano Étterem - Belváros Budapest - Külső képVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - MosdóVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - EgyébVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Belváros Budapest - EgyébVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étlap/itallapVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étlap/itallapVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étlap/itallapVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étlap/itallapVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - Külső képVapiano Étterem - Belváros Budapest - EgyébVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - MosdóVapiano Étterem - Belváros Budapest - MosdóVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Belváros Budapest - Étel/italVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - Külső képVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - BelsőVapiano Étterem - Belváros Budapest - Belső
Kiváló 2015. november 18.családjával járt itt
Az étterem igen forgalmas helyen van(Deák tértől nem messze)az étterembe van is forgalom rendesen. Belépéskor kapsz egy ilyen csipogot ami jelez ha kész az étel a rendelést felveszik. Csaba szakács tényleg isteni finomat csinált egy diavolo pizzát kértünk és megcsinálta nekünk ugy ahogy akartuk utána leültünk egy asztalhoz ami nagyon jól kivolt alakítva az asztalon volt bazsalikom különböző olajok stb.
Átlagos 2014. november 21.barátokkal járt itt
Barátnőkkel találkoztunk hétköznap este, és egyikük javasolta a Vapianot, mivel már többször evett itt, és tetszett neki. A másik barátnőm azért megjegyezte, hogy ő mérsékelten lelkes, inkább próbáljuk a pizzát, a tésztákat viszont felejtsük el, mert az borzalmas volt legutóbb.
Szörnyű 2014. október 22.családjával járt itt
Nagyon sokat hallottunk már erről a helyről,ezért ideje volt kipróbálni. Amit az el nem fogyasztott (rossz volt)ételek után el lehet mondani,az az,hogy soha többet. Az ár-érték arány nagyon messze van egymástól,ehetetlen,rossz és ehhez képest drága.
Szörnyű 2014. augusztus 27. járt itt
Annyi jót hallottam,hàt gondoltam megnézem. . . . nem kellett volna. A csajszi aki nagy műgonddal elkészítette az ételt végig olyan fejet vágott mintha szívessèget tenne avval,hogy kiszolgál. . . . elèg bunkó volt. . . hát jógondoltam csak rossz napja van. . . reméltem legalább az étel jobb lesz. . . .
Vapiano Étterem - Belváros Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 6.barátokkal járt itt
Ha Vapiano Bécsi utca akkor csak Csaba szakácshoz állunk. Az általa elkészített étel mindig fejedelmi. Általában spenótós scampis tésztát eszem. Volt hogy más szakács készítette, mert Csaba nem dolgozott és érdekes módon ugyanazokból az összetevőkből egy teljesen átlagos ételt kaptam. A személyzet nagyon kedves mindig.
Átlagos 2013. december 3.barátokkal járt itt
Már sokszor voltam a deák téri vapianoban, de most nagyon csalódtam. már nem olyan figyelmesek, nem olyan tiszta és rendezett, mint régen. A mosdóban nem volt se szappan, se papír. Pizzát ettem, amit mindig szoktam, de a tészta nagyon vékony volt, ehetetlen és mivel kicsit megégett ropogott össze vissza, kispórolták belőle a hozzávalókat.
Szörnyű 2013. szeptember 19.a párjával járt itt
Sok ismerősömtől hallottam, hogy milyen jó hely ez a Vapiano. Van, aki rendszeresen látogatja, oda van érte. Lehet, hogy az én kis fenekem van elkényeztetve -már jártam néhány budapesti olasz étteremben és imádom a tésztaféléket, így ez ügyben igen jól feltudom mérni, hogy mi a jó és mi nem-, de számunkra ez egy óriási csalódás volt.
2013. május 6.barátokkal járt itt
Többször is jártam már ebben az étteremben. A tésztaételeikben sosem csalódtam, egyszerű elkészítési módok, az alapanyagokat kiválónak értékelem. A kiszolgálás gyors, amennyire csak lehet, a személyzet nagyon kedves. Ami egy kicsit csalódás volt, az a pizza. Egy olasz étteremben persze, hogy kipróbáljuk :) a tésztája sajnos túl vékony volt, ezért nagyon gyorsan kőkeménnyé hűlt.