Fruccola - Arany János utca Budapest

Fruccola - Arany János utca Budapest
Fruccola - Arany János utca BudapestFruccola - Arany János utca Budapest
Fruccola - Arany János utca BudapestFruccola - Arany János utca Budapest

Fruccola - Arany János utca Budapest bemutatkozása

Dzsúz, saláta, szendvics bár, reggeliző, ebédelő, vacsorázó hely. Minden frissen, egyszerűen, gluténmentes és vegetariánus ételek is.

Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Fruccola - Arany János utca Budapest vélemények

2022. augusztus 12.egyedül járt itt
Sajnos a Fruccola Kristóf téri étterme, ami a munkahelyemtől csak pár méterre volt, a covid alatt elvérzett, így a belvárosban már csak egy éttermük maradt, az Arany János utcában. Az nekem most már egy kicsit kiesik (történetesen korábban meg ahhoz nagyon közel dolgoztam), de úgy adódott, hogy arra jártam, benéztem.
Fruccola - Arany János utca Budapest - EgyébFruccola - Arany János utca Budapest - EgyébFruccola - Arany János utca Budapest - EgyébFruccola - Arany János utca Budapest - EgyébFruccola - Arany János utca Budapest - EgyébFruccola - Arany János utca Budapest - EgyébFruccola - Arany János utca Budapest - EgyébFruccola - Arany János utca Budapest - EgyébFruccola - Arany János utca Budapest - EgyébFruccola - Arany János utca Budapest - Étlap/itallapFruccola - Arany János utca Budapest - Étlap/itallapFruccola - Arany János utca Budapest - Étel/italFruccola - Arany János utca Budapest - Külső képFruccola - Arany János utca Budapest - Külső képFruccola - Arany János utca Budapest - Étel/italFruccola - Arany János utca Budapest - Étel/italFruccola - Arany János utca Budapest - Étlap/itallapFruccola - Arany János utca Budapest - BelsőFruccola - Arany János utca Budapest - BelsőFruccola - Arany János utca Budapest - BelsőFruccola - Arany János utca Budapest - BelsőFruccola - Arany János utca Budapest - BelsőFruccola - Arany János utca Budapest - BelsőFruccola - Arany János utca Budapest - Étel/italFruccola - Arany János utca Budapest - Étel/italFruccola - Arany János utca Budapest - Étel/ital
2017. június 11.egyedül járt itt
Egyik reggel a közeli SZTK-ban járva dolgom végeztével ide tértem be reggelizni, már sokszor elmentem az étterem előtt, mire kipróbáltam. Tonhalas bagettet ettem frissen facsart narancslével, a kettő együtt 1. 690 Ft. A bagett friss, ropogós, rozsos, szép nagy és finom volt. Az ebédre kínált ételek is a modern konyhát, és az egészséges táplálkozást képviselik.
2016. december 26.családjával járt itt
A Fruccola Juice cafét azután választottuk kényszerből, hogy a Susu nem volt nyitva. Igazából valamivel intimebb helyre vágytunk, de azért megtette ez is. Frissen készítenek itt nem kevés fantáziadús, izgalmas ételt. Ettünk padlizsános sárgaborsócurryt (1490), amin nem padlizsán volt, hanem sütőtök, (amikor mondom ezt a pultos hölgynek, lelkesen helyeselt, szerintem nem jutott ez az agyáig amit mondtam).
Fruccola - Arany János utca Budapest - Étel/italFruccola - Arany János utca Budapest - Étel/italFruccola - Arany János utca Budapest - Étel/italFruccola - Arany János utca Budapest - Étlap/itallapFruccola - Arany János utca Budapest - Étlap/itallapFruccola - Arany János utca Budapest - Étel/italFruccola - Arany János utca Budapest - Étel/italFruccola - Arany János utca Budapest - EgyébFruccola - Arany János utca Budapest - Külső kép
2016. január 26.barátokkal járt itt
Pesti látogatásom során a barátnőmmel betévedtünk ide. Ő már korábban járt itt, nekem viszont teljesen új volt ez a modern étterem. Én válogathatom össze teljes mértékben a hozzávalókat. Mi a csuda? ! Tetszett az ötlet, bár én drágának tartom. Igaz, pesti étteremről beszélünk, de egy normális saláta 1200-1500 forintba fáj, plusz ha még inni is akar valamit az ember.
Fruccola - Arany János utca Budapest - Étel/ital
Gyenge 2015. május 24., kollégákkal járt itt
A Fruccola nem étterem, mert étteremben nem kell 20-25 percig sorban állni a kajáért. Ülőhely találása általános probléma. Esetenként hosszú percekig állsz a tálcáddal az étterem közepén és vársz, míg valamelyik külföldi, vagy semmittevő, ebédidőben csak egy kávét fogyasztó kismama hajlandó észrevenni magát és távozni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2015. május 6.gyerekekkel járt itt
Hatan tértünk be ide ebédelni,egyikünk ajánlása alapján. Az ételek finomak, egészségesek voltak. Nagyon nehezen tudtunk helyet találni, és ami kifejezetten kellemetlen volt, hogy 5 embernek egyszerre kihozták a főételt, míg a hatodiknak olyan sokat kellett várnia, hogy addigra a többiek majdnem befejezték.
2014. április 30.gyerekekkel járt itt
Szombat, déltáj, örömtelien sok turista a Váci utcában, nyüzsgés a Kristóf téri Fruccolaban. Okosan kitalált hely. Könnyen fogyasztható, variálható, hideg-meleg ételek. Salátának való mindenfélék sorakoznak a pultban friss zöldségekkel, helyben préselt gyümölcslevek, turmixok gazdagítják az egészséges választékot.
2014. február 19., kollégákkal járt itt
Hátköznap ebédidőben vagy délutáni kávézásra szoktunk ellátogatni a kollégákkal alkalmanként a Fruccolába, mivel munkahelyem közelében található. Minden ételükre jellemző, hogy friss, jó minőségű alapanyagokból frissen a helyszínen készítik el, könnyű, könnyen emészthető, kifejezetten egészséges ételeket kínálnak.
2013. június 1.barátokkal járt itt
Tavaly nyáron látogattam oda újdonságot keresve. A kínálat nagyon jó, valóban friss alapanyagokat használnak fel. A kiszolgálás gyors volt, a dolgozók kicsit feszengőek, akkor még kezdőnek tűnt a személyzet. Amitől viszont én feszengtem, hogy az árlistát nem tudtam elolvasni a falról, a partnerem foglalta össze röviden mi a kínálat. A kezdeményezést nem jó ötletnek tartom. :)
Fruccola - Arany János utca Budapest a térképen
1051 BudapestArany János u. 32.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • brunch • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • napi menü • reggelizési lehetőség
H-P
Szo