Fehér Ló Pub & Steak House Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Fehér Ló Pub & Steak House Siófok vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Kisgyerekkel soha senki ne menjen! ! ! Akartunk asztalt foglalni, de csak 8 főtől engedik. 10 perc várakozás az asztalra, majd 1 óra múlva kihozták a pacalt savanyúság nélkül, jéghideg spagettit a gyereknek. 10 deka tésza 1 evőkanál szósszal. Kértem, hogy melegítsék meg és tegyenek már rá legalább egy kanál szószt, mégse egyen már a gyerek hideg tésztát ebédre magában.
Kiváló 2022. június 8.barátokkal járt itt
2 éve voltunk és nagyon meg voltunk elégedve, így visszatértünk. Az étlap sokat nem változott szerencsére,így mindenkikedvére tudott választani. Az ételek minősége,íze, tálalása kifogástalan volt. A személyzet kedvessége odafigyelése páratlan. Sajnos a magyar vendéglátásra már nem ez a jellemző.
Fehér Ló Pub & Steak House Siófok - Étel/italFehér Ló Pub & Steak House Siófok - Étel/italFehér Ló Pub & Steak House Siófok - Étel/italFehér Ló Pub & Steak House Siófok - Étel/italFehér Ló Pub & Steak House Siófok - Étel/italFehér Ló Pub & Steak House Siófok - Étel/ital
Kiváló 2020. július 20.barátokkal járt itt
A felszolgáló rendkívül kedves és figyelmes volt.Leste minden mozdulatunkat ,figyelte mi fogy el és hozta ami hiányzott.
Az ételek minősége kiváló volt!7 fővel vacsoráztunk de mindenki maximálisan meg volt elégedve!!!!
Köszönjük, hogy még vannak ilyen éttermek!!!
MINDENKI PRÓBÁLJA KI,AKI ARRA JÁR, ÉRDEMES
Gyenge 2017. augusztus 18.a párjával járt itt
Veletlenul tertunk be az etterembe, sajnos nem neztunk utana, hogy milyen a minosege az eteleknek. A kiszolgalas atlagos, kisse rugalmatlanok. A kapott etel íztelen, az ár-érték szempontjabol rablas. Semmi kulonleges nincs benne. Az árak miatt nem ajanlanam senkinek, mert nem éri meg. Az izeket es a talalast egy gyenge minosegu kifozdehez tudnam hasonlitani.
Gyenge 2017. augusztus 12.a párjával járt itt
Ket foetelt rendeltunk egy huvosebb kora delutan, egy vorosboros szarvas porkoltet sos krumplival (2190 Ft) es egy roston harcsafilet tejszines gombamartassal (2490 Ft). Szarvasporkolt: kellemes izu, puha fott krumplival. Az egesz etel szinte langyos volt, itt-ott hidegebb reszekkel, a krumplin semmifele fuszer nem volt, meg so sem.
2016. november 30.egyedül járt itt
Egy sportos vitorlázás után jól esik jóllakni valahol közel a kikötőhöz. Ez az étterem napi menüt is csinál, ami nagyon jó áron két fogást ad. A kiszolgálás gyors és kedves. Az ételválaszték a magyaros, pocak töltős bundázott és grillezett vonal, és halat is kínálnak. Semmi kimagasló, de nem is rossz, az adagok emberesek. Az italválaszték is széles. A balső tér hangulatos.
Szörnyű 2015. július 5.barátokkal járt itt
Baratokkal pentek esti vacsorara ultunk be, azert mert epp arra setaltunk. Elso ranezesre a kerthelyiseg kellemesnek tunt. Ahogy leultunk eszrevettem, hogy koszos a terito, valami meghatarozhatatlan piszok volt rajta. A felszolgalo modoraval nem volt gond, de szerencsetlennek borzaszto izzadtsag szaga volt.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 25.családjával járt itt
Sok siófoki nyaralás után a múlt héten eldöntöttük, hogy ez lesz a kedvenc siófoki éttermünk, lévén, hogy kivetnivalót nem találunk benne, és mindig jól éreztük ott magunkat. Íz-ár-érték-kiszolgálás-hangulat. Bár sajnos eddig keveset jártunk, mivel minden éttermet ki kell próbálni :). A Sió csatornán túli kedvenc mindenképp.
Fehér Ló Pub & Steak House Siófok - Étel/ital
Kiváló 2014. május 21.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos étterem. A kiszolgálással maximálisan meg voltunk elégedve. Évente többször is ellátogatunk Siófokra, természetesen ilyenkor mindig ujra felkeressük ezt az éttermet. Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha arra jár feltétlenül látogasson el oda. Az ételek nagyon finomak. A kiszolgálás udvarias, az étterem nagyon hangulatos.