dorci2013

dorci2013 adatlapja

Regisztráció2014.03.16
Utoljára itt2014.03.19

Kiváló 2014. március 16.gyerekekkel járt itt
A párommal és a kislányommal voltunk az étteremben. Én először jártam itt és elbűvölt a kilátás. Gyönyörű panoráma a városra. Nagyon jól éreztem magam, a kiszolgálás barátságos, udvarias volt. Az étel nagyon finom, külön köszönet jár a szakácsnak érte! A vacsorát a desszert fejelte meg. Véleményem szerint Pécs egyik legjobb étterme.
Átlagos 2014. március 19.gyerekekkel járt itt
Egy vasárnapi délután tértünk be a Gesztenyés étterembe. Családommal voltam, három gyermekemmel és a férjemmel. Hangulatos hely, aránylag tiszta is. Megrendeltük az ételt onnantól számítva másfél órát vártunk rá. Nem igazán értettük, hogy miért, mert hideg volt mikor kihozták.
Kiváló 2014. március 16.gyerekekkel járt itt
Családommal jártunk itt. Hangulatos, családias környezet. Kiszolgálás kicsit lassú volt, de udvariasan történt! Étel amit rendeltünk fantasztikus finom volt. Gyermekeim jól érezték magukat,mert a kényelmük érdekében mindent megtettek. Nagyon finom a pizzájuk és úgy döntöttük ezentúl csak tőlük rendelünk, házhoz szállítás formájában.