Art & Fit Hotel Kikelet**** - Panoráma Étterem Pécs

Art & Fit Hotel Kikelet**** -  Panoráma Étterem Pécs
7634 Pécs, Károlyi Mihály út 1.

Art & Fit Hotel Kikelet**** -  Panoráma Étterem Pécs a térképen

Art & Fit Hotel Kikelet**** - Panoráma Étterem Pécs értékelése:

68. helyezett a 161 pécsi étterem közül
206. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

szálláshely étterme
házias ételek
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Vasarely terem - max. 60 fő
Csontváry terem - max. 30 fő
Visa
nincs

Art & Fit Hotel Kikelet**** - Panoráma Étterem Pécs bemutatkozása

Étterem
Étterem
A szálloda étterme a magyar és nemzetközi ételek remekeit kínálja, felújított környezetben, melyhez fantasztikus kilátás párosul. A 60, ill. 80 főt befogadó belső termek egész évben, tavasztól őszig pedig mediterrán Panoráma terasz az ország egyik legszebb kilátásával nyújt felejthetetlen élményt.
Az étterem melletti bortrezorral és a hangulatos kandallóval kialakított kényelmes szivarszoba az étkezést követő jó hangulatú beszélgetések megfelelő helyszíne.

Szolgáltatások
ízletes hazai és nemzetközi ételek, szép borok, csodálatos panoráma az éttermekből és a teraszról, szivarszoba bortrezorral

Rendezvények
A hotel kiválóan alkalmas rendezvények, konferenciák, meetingek, üzleti rendezvények, céges vacsorák, családi események, eskűvök helyszínéül.

Szolgáltatások
WIFI, projektor, vetítővászon, flipchart tábla, hangtechnika, mikrofonok, DVD-CD lejátszó, bekészítések, ingyenes parkolás, díszterítés, dekoráció

Art & Fit Hotel Kikelet**** - Panoráma Étterem Pécs képei

Art & Fit Hotel Kikelet**** -  Panoráma Étterem Pécs
Szállások Pécs városában
Wellness csomagok Pécs városában

Art & Fit Hotel Kikelet**** - Panoráma Étterem Pécs vélemények

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ideális egy romantikus vacsorára. Kedves kiszolgálás, az ételek zöme kifogástalan volt, a desszertbe csúszott csak némi hiba, valószínű az alapanyaggal volt a gond. A kilátás pazar. A félpanziós vendégek másik részen vacsoráznak, a Panoráma étteremben rajtunk kívül csak egy család volt. Nyáron a teraszon még jobb lehet, de 10 fokban inkább nem próbáltuk (csak egy fotó erejéig).

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
A párommal és a kislányommal voltunk az étteremben. Én először jártam itt és elbűvölt a kilátás. Gyönyörű panoráma a városra. Nagyon jól éreztem magam, a kiszolgálás barátságos, udvarias volt. Az étel nagyon finom, külön köszönet jár a szakácsnak érte! A vacsorát a desszert fejelte meg. Véleményem szerint Pécs egyik legjobb étterme.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közvetlen baráti társasággal kellemes este jóízű vacsorát költöttünk el a kiváló étterem teraszán. Langymeleg nyári este gyönyörű kilátással az esti Pécs fényeire. . . Talán nem is kellene ragoznom,de még az ételek ízét is még jobbá tette a kilátás. Vélemyényünk szerint az egyik legszebb (ha nem a legszebb) helyen lévő étterem Pécsett.

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szállodai vendégként étkeztem ebben az étteremben. Svédasztal volt, nem túl nagy, de mindent kielégítő választékkal. A vacsinál a kapor domináns volt minden ételben. Addig nem szerettem, de ott nagyon ízlett és megszerettem a kapros ételeket. A desszertek is nagyon-nagyon finomak voltak. A kisfiam mindig teleette magát, legyen az szó rántott husiról, vagy sütiről.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2021.06.30.
Tókert Fogadó
Nagymányok
5 nap/4 éjszaka 6.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.19. - 2020.06.30.
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
2 nap/1 éjszaka 14.450 - 21.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.21. - 2021.04.01.
Danubius Hotel Palatinus
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.403 - 12.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
2019.02.14. - 2021.12.22.

Szállodák Pécs környékén
Hotel Castello Pécs
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Pécs
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Ametiszt Hotel Pécs
Mediterrán nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Déli napsütés Harkányban - hétvégén (min. 3 éj)

Art & Fit Hotel Kikelet**** - Panoráma Étterem PécsX