Maestro Pizzéria Étterem Pécs
7621 Pécs, Klimó György u. 12.

Maestro Pizzéria Étterem Pécs a térképen

könnyűzene
Gépzene:
pop
magyar, angol, német
ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, csoportokat szívesen fogad, házhozszállítás ...
Különtermek:
külön terem - max. 40 fő
Visa, EC/MC
Dreher Classic

Maestro Pizzéria Étterem Pécs bemutatkozása

A pizzéria - étterem Pécs legszebb részén, a Barbakán alatt a várfalban található. A 60 féle pizza mellett megtalálhatóak az olasz, és nemzetközi konyha remekei is. Hétvégenként élőzene, karaoke, és egyéb ingyenes rendezvények szórakoztatják a betérőket, állandó italakciók mellett! Nyáron a hatalmas Jagermeister terasz nyújt árnyékot.

Maestro Pizzéria Étterem Pécs képei

Maestro Pizzéria Étterem Pécs vélemények

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
Nem egyszer voltunk már itt a párommal. Legutóbb barátokkal voltunk vacsorázni, volt aki pizzát evett, volt aki más ételt. Itt nem csak a pizza, hanem az a'la carte ételek is isteni finomak. Az árak sem rosszak a pécsi viszonyokhoz képest :) Nagyon jó a kiülős rész is, hangulatos. Vissza fogunk még menni!

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 28.
Feleségemmel már visszatérő vendégek vagyunk az étterembe. A szakács istenien főz, a pizzák szuperek, az adagok óriásiak. Mindez megfizethető áron ( kb. fele az ár, mint a Király utca egyes felkapott helyén ), az adag viszont a duplája. Házhoz is szoktunk rendelni, eddig mindig időben kiért a futár, és a megrendelt kaja is rendben volt.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 16. - 5 látogató hasznosnak vélte
Aki nagyon éhes az ne innen rendeljen. . . tegnap személyesen (este 8 kor) rendeltem meg 2 db pizzát,mivel. "Naivan gondolva,hogy 1 óra leteltével kihozzák. . Fél 10 kor felhívtam a szuper pizzériát,hogy elkészült e a megrendelésem. . ? ! ! " Kedves üzletvezető hölgy szerint a futár úton van. . 20 perc elteltével még mindig nem ért oda. . 22.

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akár hányszor ellátogattunk oda a barátaimmal, mindig elszámolták magukat a fizetésnél, egyszer előnyünkre, máskor hátrányukra. A pincérek szét voltak csúszva. Egyszer rendeltem vodka-narancsot. Nem szerepelt a koktél lapon és nem az alapanyagok árából számolta ki a pincér, hanem mondott egy összeget és közölte, hogy általában ennyibe kerül.

2015. februárban járt itt
Értékelt: 2015. február 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Emailben rendeltem aznap délelőtt, kértem, hogy a kiszállítás pontos legyen estére ( ezt telefonon a hölgy meg is ígérte), felszeletelve kértem a pizzát. Sajnos a futár nem ért oda a megbeszélt időre, a pizza nem volt felszeletelve, ráadásul a számlán szerepelt egy kiszállítási díj, pedig a honlapjukon azt hirdetik, hogy váráson belül ingyenes.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. november 1.
Többször is voltan itt,mert a közelben lakom,de nem ez a fontos.Gyors,jó és tisztességes az intézmény.Személyes igénybevétel esetén az adagok nagyobbak,mint rendeléskor./tapasztaltam/A berendezés más,mint a többi pizzériában,hiszen van hangulata a teremnek és nem csak egy egyszerű étkezde!Gutt!

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 9.
Párommal jártam Pécsen, és megláttunk egy Jópofa teraszt a várfal oldalában. Ki is próbáltuk......
Meglepően bőséges étlap, hozzá bőséges étel, kiszolgálás precíz és gyors.
Jó idő miatt kiültünk a teraszra de az étterem belül is pompás. "ahhoz képest hogy egy pincerendszerből lett kialakítva"
Mindenképpen ajánlom mindenkinek

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 8.
Ízletes ételek, udvarias kiszolgálás, kellemes környezet. A felszolgálók profik. Amikor kértem egy pizzát, a felszolgáló hölgy még meg is kérdezte, hogy vastag, vagy vékony tésztával szeretném-e. Nagyon figyelmes volt. Isteni vékony tésztás pizzát kaptam, jobb volt, mint amire számítottam. Innen is köszönöm a figyelmességét! ! ! Jól éreztük magunkat.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ez az étterem egy VICC! Az ember inkább elfelejteni akar egy ilyen látogatást, csak azért írjuk meg, mivel a pécsi éttermek között 3. helyen szerepelt. Na ahhoz képest bődületes csalódás volt. 40 perc várakozási idő. . . , számítva ilyenre ezért szoktunk előételt rendelni. No kérem, itt kezdődik a szakma pofoncsapása. Azt kaptuk meg utoljára! ! !

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 11.
Barátnőmmel voltunk, kedves kiszolgálás, hatalmas adagok, fél áron mint a király utcában egyes helyeken. . . Szép környezet, a pizza isteni volt, és a barátnőm kajája. . . hmmm isteni. Én söröztem, a párom limonádét ivott, minden finom volt. . . Azt hiszem törzsvendégek leszünk. Házhoz is tőlük rendelünk, és azt hiszem ez így is marad, próbáltunk már sok házhoz szállító céget, de meg sem közelítik.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Centrum Apartmanhotel
Pécs
2019.12.06. - 2019.12.26.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 19.140,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2021.09.08.
Puchner Kastélyszálló
Bikal
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszótér használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.31.
Hubertus Vendégház
Bükkösd
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.03.29.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.03. - 2019.12.23.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.30. - 2020.03.15.

Szállodák Pécs környékén
Baranya Hotel Pécs
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Ametiszt Hotel Pécs
Hotel Castello Pécs
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Akciós wellness őszi hétköznapok (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Castello téli wellness hétvége (min. 2 éj)

Maestro Pizzéria Étterem PécsX