Dorika0224

Dorika0224 adatlapja

Regisztráció2013.11.22
Utoljára itt2013.11.22

Kiváló 2013. november 22. járt itt
A környék legfinomabb kebabja, ahol végre nem Erős Pista a csípős szósz. A kínálat nagy, az árak korrektek, a kiszolgálás gyors és a török fiúk nagyon helyesek :))
Szabad asztal mindig van, hatalmas a hely és mindig sokan vannak (nem véletlen). A tisztasággal sosem volt gondom, a mosdó mindig minden napszakban kifogástalan volt, az asztalok tisztaságára is nagyon odafigyelnek.
Kiváló 2013. november 22.a párjával járt itt
Én rosszul választottam az ételnél, nem az én ízvilágomnak való volt, de a kiszolgálás, a kedvesség és az udvariasság mindenért kárpótolt. Viszont az ételek mind finomak, csak én nem szeretem az új ízeket. Normál árkategóriájú. A hátránya, hogy eldugott helyen van, főleg az étterem minőségéhez képest.
Szörnyű 2013. november 22.barátokkal járt itt
Bár az étellel nagy bajom nem volt, átlagosnak mondanám. A kiszolgáló hölgy nagyképű és bunkó volt. Több mint 5 perce álltunk ott, hogy megkérdezzék, mit szeretnénk, mert a 2 hölgy éppen az előző vásárlót gúnyolta. Miután észbekaptak sem kérdezte meg a hölgy hogy mit szeretnék, csak bambán nézett.