Wikinger Étterem Budapest
1114 Budapest, Móricz Zsigmond körtér 4.

Wikinger Étterem Budapest a térképen

Wikinger Étterem Budapest vélemények

koverj TOP szállásértékelő
koverj TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
Ekkorát már régen csalódtam. Egy rendkívül unott hölgy vette fel a rendelést. Amíg néztük a menü kiírásokat a táblákon, hogy válasszunk, a hölgy a munkatársának odaszólt, hogy "meddig bámulnak ezek még? " Bizonyára nem nekünk szólt ez a kedves beszólás, az igaz, hogy kb. 1-1,5 percig tartott, amíg választottunk mindhárman és az is igaz, hogy nem várt utánunk senki, akit feltarthattunk volna.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely teljesen megfelel az elvárásoknak, hogy bemenj ide és egyél valamit. Egy bisztrónak ez a funkciója. Szóval, sokkal inkább kifejezné a lényeget, ha itt is bisztró lenne a neve és nem étterem. Ma 'A" és "B" menü volt, lehetett kérni un. 3 ill. 2 fogásos változatban is, én a három fogásra szavaztam.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A penztáros unott , nem tulzottan udvarias , nemtörödöm .
Az ėtelkadó pofákat vág, beszólogat suttyò.
A szakacs lakotelepi tetovalt fulbevalos.
Etelek atlagosak, tulárazottak.

Deszk
Battonya
Létavértes

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 28.
A Wikingerben voltam már egyszer, jó régen, gondoltam, felfrissítem az élményt. Egyszerű, nem túl izgalmas gyorsétterem ez, mely egyes termékekkel beszáll az ár-versenybe. 1000 forintért adnak rántott tőkehalat rizzsel, tartárra, ami nem rossz ajánlat, de mégiscsak a dogmatika győzött bennem: egy helyet a fő profilt jelentő termék útján kell tesztelni, sörözőben sört, kávézóban kávét, borozóban bort, hamburgerezőben hamburgert.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2016. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. május 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Korábban is hasonló profilú kifőzde üzemelt ezen a helyen, amely pár éve váltott Wikinger névre. A névadást nem tudom értelmezni, a dupla W-vel való írás szintén érthetetlen számomra. Az ételek teljesen átlagosak, előre kisütött, rántott dolgok, tömegételek, menzás jellegű a színvonal. A leggyengébb pont a személyzet, akik vendégmarasztalónak semmiképpen sem nevezhetőek.

Mobilról küldte. | 2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 2.
Az étterem hangulata egy gyors étterem hangulatával egyenlő. Ezt látni kintről és ezt kapod bent! Ha nem erre számítasz, csalódni fogsz! Eddig én csak hamburgert ettem itt, de vannak tészták, levesek is. Itt meghitt, hosszú beszélgetésekre nincs lehetőség, de nem is akarják, hogy sokáig ott legyél! Kiszolgálás nincs, a pultnál tudsz rendelni, majd kiabálnak ha elkészült!

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015 március 14-én tértünk be egy burgert venni elvitelre apámnak. A hely elég érdekes az árak drágák(1500-2000 forint) nagyon nagy a zsúfoltság 30 percet vártunk. Az állitolagos Steakburgonya sima vastagon vágott krumpli holott az igazi nem ilyen. Jo tul tettük magunkat ezen haza vittük a burgert.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 1.
Kedvesemmel valamit gyorsat és finomat szerettünk volna enni, kulturált környezetben, ahol nem ivódik bele a ruhánkba a gyorséttermek jellegzetes olajgőze, és kényelmesen le tudunk ülni. A maga módján gyorsétterem, de nem kell megvárni a pultnál, míg az étel elkészül, nincsenek sorok,türelmetlen ácsorgás. Hamburgert rendeltünk, és az hamburger is volt: gazdagon megpakolva, igazi húsból.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár az étellel nagy bajom nem volt, átlagosnak mondanám. A kiszolgáló hölgy nagyképű és bunkó volt. Több mint 5 perce álltunk ott, hogy megkérdezzék, mit szeretnénk, mert a 2 hölgy éppen az előző vásárlót gúnyolta. Miután észbekaptak sem kérdezte meg a hölgy hogy mit szeretnék, csak bambán nézett.

2012. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 6.
Jóféle, jóáron. Már többször is jártam itt. Nagyon sokféle hamburgerük van, amit egyéb köretek is kiegészíthetnek. A foci tényleg állandó kiegészítője a helynek. A hely maga elég kicsi, de eddig mindig volt ülőhelyünk. A tisztaságon mondjuk lehetne javítani és a berendezés sem a legszebb, de az éjszakai mámorosabb célközönség ezzel már úgysem foglalkozik :)

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Boutique Residence Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.242,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Panni Pihenőház
2020.10.23. - 2021.10.23.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.629 - 17.782,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.29.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.428 - 16.403,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2021.01.31.
City Hotel Budapest
2020.10.22. - 2021.10.23.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.462 - 22.875,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.31.
Fortuna Boat Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.887,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
2 nap/1 éjszaka 10.108 - 15.073,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 11.650 - 24.418,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.08.31.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Wikinger Étterem BudapestX