Harapó Mókus Vendéglő Budapest

Harapó Mókus Vendéglő Budapest
Harapó Mókus Vendéglő BudapestHarapó Mókus Vendéglő Budapest
Harapó Mókus Vendéglő BudapestHarapó Mókus Vendéglő Budapest

Harapó Mókus Vendéglő Budapest bemutatkozása

Amennyiben Ön egy hangulatos, eldugott zugot keres, és meghitt, családias légkörben, szívesen elfogyasztana néhány igazán házias, ízletes fogást, a Harapó Mókus Vendéglő a tökéletes választás.
Harapjon be hozzánk! Várjuk sok szeretettel!

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Harapó Mókus Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2022. március 13.a párjával járt itt
Ma jártunk először először ezen a helyen, de megfogadtuk, hogy rendszeresen visszatérő vendégek leszünk.
Csendes, tiszta, hangulatos, családias környezetben nagyon finom ételeket ehettünk. A kiszolgálás gyors, a személyzet figyelmes. Teljes mértékben elégedettek voltunk mindennel. Szerencse, hogy vannak még ilyen helyek. Köszönet érte!
Kiváló 2021. október 30.a párjával járt itt
Kedvenc óbudai éttermünk bezárt, ezért kénytelenek voltunk másikat keresni. És már meg is találtuk elsőre az igazit! Már a neve is jó, Harapó Mókus, és a többiben sem csalódtunk. Kevés helyen találni csapon Gössert, figyelmes és gyors kiszolgálással.
Harapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Belső
2019. szeptember 14.családjával járt itt
A címmel kezdeném: most újítják fel az utat, mindenféle gépek állnak, mennek, szúk a hely. Kicsit ijesztő, de bent ebből nem sok érzékelhető, sőt, a teraszon sem. A felszolgálás picit lassú, nem egyszerre kaptuk meg az italokat, sőt az ételeket sem, de ezt leszámítva korrekt hely, kellemes környezet, baráti árak.
Kiváló 2019. március 8.a párjával járt itt
Tiszta,igényes,és alaposak minden téren.megfelelo kiszolgálás. Jó minőség, kivállo szakácsok.szemelyzet.
Kiváló 2018. október 30.gyerekekkel járt itt
Egy hete voltunk itt. Kellemes hely jó ételekkel. Barátságos kiszolgálás. Több éves jó tapasztalat után kis csalódás. Paradicsomos (szabolcsinak mondott)töltött káposztát rendeltem, ami nekem kevésbé volt paradicsomos, de túlságosan lecsós. A töltelék elég volt, de száraz, elkelt volna mellette több szószos káposzta.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Átlagos 2018. október 5.családjával járt itt
Az éttermet családi vacsora alkalmából látogattuk meg. Foglalásra mentünk . A személyzet kedvesen fogadott minket. Az asztal elfglalása után kb 25 percre érkeztek meg a levesek. Az italok kb 10 perc után jöttek meg. A levesekkel minden rendben volt. A föételeknél volt egy kis probléma mivel a köret( krumplipüré) hideg volt.
Harapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/ital
2082
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2238 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42703 feltöltött kép
Kiváló 2018. július 14.családjával járt itt
Méltán tartozik a hely Magyarország vendéglőinek szűkebb elitjébe. Régen ettem már itt, nagyon jó emlékeket őrzök a helyről, most családi ebédre gyülekeztünk ide, különféle helyekről és csak reméltem, hogy jól választottam! Nem nyúltam mellé, telitalálat a hely!
Harapó Mókus Vendéglő Budapest - Külső képHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - EgyébHarapó Mókus Vendéglő Budapest - EgyébHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Külső képHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - EgyébHarapó Mókus Vendéglő Budapest - BelsőHarapó Mókus Vendéglő Budapest - EgyébHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/italHarapó Mókus Vendéglő Budapest - Étel/ital
2018. május 7.családjával járt itt
Kedves kiszolgálás, szolgálatkész pincérek, finom étel. Leginkább hagyományos konyha van, de mindig van valami különlegesség. A csípős sajtkrémleves fenomenális! A desszertek nagyon gusztusosak. A főételek kiadósak, jóízűek. Az alkoholos és az alkoholmentes innivalók közül bárki tud választani. Van kerthelyiség is, hangulatos. Ha sokan vannak, akkor egy kicsit zsúfolt.
Kiváló 2017. november 6.a párjával járt itt
Hétvégén jártunk az - igazi kockásterítős - étteremben, "Márton-napi libanapok" idején. Nagyon előzékeny, kedves férfi fogadott, rögtön kereste a kívánságainkat. Az asztalunknál helyet foglalva azonnal ajánlott is friss fogást, libacomb jött ki épp akkor a sütőből. Az italainkat és az ételeket is gyorsan hozták, (persze az aktuális liba-fogások közül választottunk).
Kiváló 2016. október 18.barátokkal járt itt
Baráti társasággal ünnepeltünk születésnapot, melyre azóta is örömmel emlékezem vissza. Kedélyes személyzet, finom ételek, korrekt kiszolgálás jellemezte az egész estét. Nem vágytunk se fényűzésre, se zsúfoltságra, még feltűnésre se, csak a dohányzóknak könnyen elérhető dohányzó részre, nyár lévén nyitott teraszra.
Harapó Mókus Vendéglő Budapest a térképen
1032 BudapestZápor u. 69.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
Sze-CS