Szeráj Török Étterem Budapest

2024.06.01-ig
Thermal Panzió Igal

Szeráj Török Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2023. november 15. járt itt
HÉTVÉGI BUDAPESTI KIRÁNDULÁSUNK . . EBÉD ASZERÁJ ÉTTREMBEN, SÉTA KÖZBEN UTBAESETT. . . ÖNKISZOLGÁLÓ ÉTTREM, SZUPER TISZTASÁG, EMELETES, AZ ÉTELEK A PULTBAN SZINTE ETETIK , KINÁLJÁK MAGUKAT. SOKAN DOLGOZNNAK, IGEN GYORS TEMPOBAN FRISS TÖRÖK ÉTELEKET KINÁLNAK. EGY TÖRÖK LEPÉNYT ETTÜNK, AMI ANGYON FINOM VOLT. 15 PERC ALATT IGEN JÓL LAKTUNK.
ELFOGY A TÁLCA, RÖGTÖN POTOLJÁK. AJÁNLOM MEGÉRI.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
2022. október 9.a párjával járt itt
Sok évvel ezelőtt, amikor megnyílt, új volt ez az étterem, a környéken dolgoztam, és szerettünk ide járni a kollégáimmal. Aztán elkerültem innen, de a múlt héten arra jártunk a párommal, és erősen kései ebédidőben betértünk enni valami keveset. A hajdani kedvenceim még mindig kaphatóak!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2022. október 1.egyedül járt itt
Véletlen választás volt, nem erre készültem, bár, már olvastam a törökök rendkívül jó ételeiről. Ebédidő volt, gondoltam kipróbálom. Lehet, hogy én tettem magasra a mércét? Kicsit csalódás volt. Tömeg állt sorban, alig lehetett látni, hogy mit is szeretnék enni, viszont ennek ellenére udvariasan elmondták, hogy mi micsoda.
2022. február 20.egyedül járt itt
A Szeráj volt az egyik első török étterem Budapesten, amelyet talán nincs aki ne ismerne a városban. Központi elhelyezkedése (a Nagykörúton, Nyugati - Jászai között), hosszú nyitva tartása - minden nap késő estébe, éjszakába nyúlóan.
Szeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Külső képSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Külső képSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - EgyébSzeráj Török Étterem Budapest - Külső képSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - BelsőSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/italSzeráj Török Étterem Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. október 26.gyerekekkel járt itt
Ez a hely már akkor a kedvencünk volt, amikor a lassan 18 éves fiam meg sem született. Hihetetlen, milyen régóta járunk ide, és fogyasztjuk a kedvenceinket. Most kisebb kihagyás 2-3 év,- után látogattunk el újra ide. Bizonyos jó tulajdonságok még mindig megvannak, bőséges kínálat, kedvező árak, gyors kiszolgálás, elegendő ülőhely.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
2021. augusztus 23.a párjával járt itt
2021. augusztus 20. Belváros. Este háromnegyed kilenc. "Siessünk! " - morogják többen. "Mindjár jön a tüzijáték. "
A tömeg loholva tart a Margit híd felé. Ki futva, ki csak gyorsan lépkedve. Hömpölyögnek az emberek a főúton, a villamos pályán. Már 20:50. "Elkezdődött? ! " kiált valaki. Általános hisztéria lesz urrá.
Átlagos 2018. október 30.a párjával járt itt
Négy és fél éve voltunk utoljára az étteremben, majd a napokban egy margitszigeti séta után a régi idők emlékére betértünk újra. A menza jelleg nem változott, sorállás, áttekinthetetlen kínálat, az étel megrendelése után előrehaladva látod meg, hogy mi a naponta változó kínálat.
2017. február 8.családjával járt itt
Nekem tesztett. Jók az ételek nem drágák. Bár igaz hogy nagy a tömeg de a kiszolgálók a helyzet magaslatán állnak és gyorsan kiszolgálnak. Oké a sült krumplit gyakorolni kell még amugy ez egy stabil 4 csillag nálam.
Szörnyű 2016. május 18.a párjával járt itt
Csúszott az üzleti tárgyalásunk ezért úgy döntöttünk gyorsan együnk valamit. Útba esett a Szeráj, hát bementünk. Nem kellett volna. Voltam Törökországban (egy hónapig, és nem szállodában) ezért a mércét az ottani tapasztalatomhoz igazítom. Ez nagy hiba. Köszönés után először megkérdeztem német vagy török módon készítik a dönert?
2016. május 7.egyedül járt itt
Vannak helyek, amelyek valahogy mindig útba esnek, s ilyenkor gyakran elcsábul az ember, más szemszögből megfogalmazva egyszerűen könnyebb a már jól ismert, kipróbált helyre visszatérni, mint megkísérelni valami bizonytalant, újat, ami nem biztos, hogy be fog jönni.