Ódor Szilvi

Ódor Szilvi adatlapja

Regisztráció2014.11.30
Utoljára itt2015.07.07

Kiváló 2014. november 30.a párjával járt itt
Elolvastam az eddigi -sajnos igen nagy számban- negatív kritikákat. Én a férjemmel töltöttem el a szállodában 3 napot, (2014. november 28, 29, 30. ) A recepción egy kedves, udvarias fiatalember, Sándor állt mindenben a szolgálatunkra-aki egyébként a 3 ott töltött nap alatt folyamatosan leste a vendégek kívánságait.
Kiváló 2015. január 8.családjával járt itt
Mi már több alkalommal jártunk ebbe a gyönyörű étteremben. Minden dolgozó udvarias, kedves, gyors, és precíz. Az ételek egytől egyig tökéletesek, isteni finomak. Svédasztalos étterem van, így legalább 15 féle ételből lehet csemegézni, házi sütivel lenyomva a lakomát. . . Ja, és mindezt 990,-Ft-ért hétköznap egész nap!
Gyenge 2014. december 2.családjával járt itt
A férjemmel, gyermekeimmel, és édesanyámmal foglaltunk szállást egy hétre. A héten viharok, és nagyon rossz idő volt, amit a wellness részen bezárt ablakokkal, ajtókkal próbáltunk kint tartani. Azonban, az ajtóktól kb. 3 méterre lévő babamedencére nyitották FOLYAMATOSAN az ajtókat, azzal "megmagyarázván", hogy friss levegő jöjjön be!