dosze

dosze adatlapja

Regisztráció2014.03.19
Utoljára itt2014.12.02

2014. március 19.a párjával járt itt
Hangulatos, kellemes hely, szép az étterem, az ételek változatosak, finomak. A kiszolgálás jó. Az árak megfizethetőek. Már többször voltunk ott, de még sohasem csalódtunk. Ajánlom mindazoknak, akik szeretnének finom ételeket jó áron elfogyasztani. Pizzát is lehet rendelni, amit házhoz is szállítanak.
Kiváló 2014. május 24.gyerekekkel járt itt
Nőnapi ajándékként a család férfitagjai hívtak meg minket ebbe a hangulatos, fiatalos étterembe. Alig tudtunk választani az étlapról, annyi finomsággal kecsegtetett. Végül egy kétszemélyes tál és a gyerekeknek a pizzák mellett döntöttünk. Akkorák voltak az adagok, hogy csak összefogással sikerült bekebeleznünk az ételeket, és még csomagoltak is nekünk a maradékból.
Kiváló 2014. december 2.a párjával járt itt
2014. november 30-án vacsoráztunk ebben a gyönyörű, családias hangulatú étteremben a párommal. Nagyon meg voltunk elégedve a finom és szépen tálalt ételekkel, az árakkal, a kiszolgálással. A hely igényes volt és tiszta. Már a karácsonyi dekoráció is megmelengette a szívünket.