Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs
3900 Szerencs, Rákóczi u. 27.

Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs a térképen

Szállások Szerencs városában
Wellness csomagok Szerencs városában

Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs vélemények

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
Vasárnapi hazafele úton örömmel láttuk meg, hogy végre tudunk valahol a környéken ebédelni. Az utcakép, a berendezés kellemes benyomást keltett. Belső nagyságához képest kevesen voltak, a mi termünkben csak egy, gyerekekkel együtt 8 fős társaság, a másikban is 6 fő. Az italrendeléshez időben kijött és kiszolgált a pincérnő, hozta az étlapot is.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
Nagyon jó helyen, a fő utcán található. Étterem és pizzéria egyben. Az ételeik finomak, a pizzáik is az én ízlésemnek megfelelő vékony tésztával készülnek, kemencében sütöttek. Nem rosszak az alapanyagaik. Napi menüjük is van ami szerintem a legjobb a városban. A házhoz szállítás azonban hagy kifogásolnivalót, elvileg 12 és 13 óra közötti időben ígérik de legtöbbször késnek, mindegy mikor történik a rendelés.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy jó extra nélküli átlagos hely ez, de van saját parkoló az udvarban! Van wifi, a WC nemcsak tiszta hanem tisztaság illatú is! Mivel hátulról (parkoló felől) jöttem egész véletlenül a konyhába részbe nyitottam be, és meglepődtünk mindannyian, viszont mindenkin tiszta ruha volt! Sajnos az időm rövidsége miatt csak menüt (reform menü) rendeltem, de az bőséges jó ízű!

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 24.
Nőnapi ajándékként a család férfitagjai hívtak meg minket ebbe a hangulatos, fiatalos étterembe. Alig tudtunk választani az étlapról, annyi finomsággal kecsegtetett. Végül egy kétszemélyes tál és a gyerekeknek a pizzák mellett döntöttünk. Akkorák voltak az adagok, hogy csak összefogással sikerült bekebeleznünk az ételeket, és még csomagoltak is nekünk a maradékból.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 24.
Egy kiadós bortúra első állomása volt a szerencsi Rákóczi 27 nevű pizzéria, ahol végül csak reggelizni tudtunk, bár szívesen választottunk volna a déli étlapról. A szokásos szabványokat (ham and eggs, rántotta, bundáskenyér) korrektül elkészítették. Épp egy tanuló kislány volt szolgálatban, akinek nagyon nem tetszett a státusza, vele igen nehéz volt a kommunikáció, nem tudtuk eldönteni, hogy dacból szabotál vagy értetlen alapjáraton.

Legnépszerűbb csomagok Szerencsen és környékén
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.01.01.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Hotel Fremon
Berente
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.19. - 2020.07.12.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.28.
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 11.668 - 15.001,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2022.01.02.

Szállodák Szerencs környékén
Kikelet Club Hotel Szerencs
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Szerencs
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet 2=3
Őszi káprázat - kastélyban (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő SzerencsX