Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs
3900 Szerencs, Rákóczi u. 27.

Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs a térképen

Szállások Szerencs városában
Wellness csomagok Szerencs városában

Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő Szerencs vélemények

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
Vasárnapi hazafele úton örömmel láttuk meg, hogy végre tudunk valahol a környéken ebédelni. Az utcakép, a berendezés kellemes benyomást keltett. Belső nagyságához képest kevesen voltak, a mi termünkben csak egy, gyerekekkel együtt 8 fős társaság, a másikban is 6 fő. Az italrendeléshez időben kijött és kiszolgált a pincérnő, hozta az étlapot is.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6.
Nagyon jó helyen, a fő utcán található. Étterem és pizzéria egyben. Az ételeik finomak, a pizzáik is az én ízlésemnek megfelelő vékony tésztával készülnek, kemencében sütöttek. Nem rosszak az alapanyagaik. Napi menüjük is van ami szerintem a legjobb a városban. A házhoz szállítás azonban hagy kifogásolnivalót, elvileg 12 és 13 óra közötti időben ígérik de legtöbbször késnek, mindegy mikor történik a rendelés.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy jó extra nélküli átlagos hely ez, de van saját parkoló az udvarban! Van wifi, a WC nemcsak tiszta hanem tisztaság illatú is! Mivel hátulról (parkoló felől) jöttem egész véletlenül a konyhába részbe nyitottam be, és meglepődtünk mindannyian, viszont mindenkin tiszta ruha volt! Sajnos az időm rövidsége miatt csak menüt (reform menü) rendeltem, de az bőséges jó ízű!

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 24.
Nőnapi ajándékként a család férfitagjai hívtak meg minket ebbe a hangulatos, fiatalos étterembe. Alig tudtunk választani az étlapról, annyi finomsággal kecsegtetett. Végül egy kétszemélyes tál és a gyerekeknek a pizzák mellett döntöttünk. Akkorák voltak az adagok, hogy csak összefogással sikerült bekebeleznünk az ételeket, és még csomagoltak is nekünk a maradékból.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 24.
Egy kiadós bortúra első állomása volt a szerencsi Rákóczi 27 nevű pizzéria, ahol végül csak reggelizni tudtunk, bár szívesen választottunk volna a déli étlapról. A szokásos szabványokat (ham and eggs, rántotta, bundáskenyér) korrektül elkészítették. Épp egy tanuló kislány volt szolgálatban, akinek nagyon nem tetszett a státusza, vele igen nehéz volt a kommunikáció, nem tudtuk eldönteni, hogy dacból szabotál vagy értetlen alapjáraton.

Legnépszerűbb csomagok Szerencsen és környékén
Irota EcoLodge
Irota
4 nap/3 éjszaka 13.358,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 20.429 - 38.903,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Állatpark és Élményfürdő belépővel
2020.05.26. - 2020.12.20.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 21.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, az Aquarius Élményfürdő medencéinek használatával, fitness terem és wellness részleg használattal, játszósarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.12.17.
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness sziget és kültéri jakuzzi használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással, all inclusive italfogyasztással
2020.11.06. - 2021.03.14.

Szállodák Szerencs környékén
Kikelet Club Hotel Szerencs
Alfa Hotel Szerencs
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Téli szünet (min. 2 éj)
Szilveszter kicsit másképp a kastélyban (min. 2 éj)
Őszi-Téli wellness élmény (min. 2 éj)

Rákóczi Huszonhét Pizzéria & Kisvendéglő SzerencsX