Poroszkai Étterem Söröző Gesztely

501. helyezett Észak Magyarországon - 822 étterem közül

Poroszkai Étterem Söröző Gesztely vélemények

2016. áprilisban járt itt
Értékelt: 2016. április 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kétszer jártunk 1 hónapon belül ebben az étteremben, amit annyi ember dicsért már. Az első látogatásunkra nagyon jóra sikeredett, mindennel elégedettek voltunk majdnem. Egy kis dolog volt ami nem tetszett, de nem olyan nagy "valami". A mostani látogatásunk is rendben volt, kivéve az ételek egy részét. Tatár beefsteaket rendeltünk, s ami első megdöbbenésül fogadt, hogy nem adtak hozzá vajat.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 19.
Hangulatos, kellemes hely, szép az étterem, az ételek változatosak, finomak. A kiszolgálás jó. Az árak megfizethetőek. Már többször voltunk ott, de még sohasem csalódtunk. Ajánlom mindazoknak, akik szeretnének finom ételeket jó áron elfogyasztani. Pizzát is lehet rendelni, amit házhoz is szállítanak. Ballagásokat, esküvőket is vállalnak, és magas színvonalú szolgáltatást nyújtanak.

Legnépszerűbb csomagok Gesztelyen és környékén
Csobogó Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 10.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.

Szállodák Gesztely környékén
Kikelet Club Hotel Gesztely
Aurora Hotel Gesztely
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Gesztely
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Őszi szünet és Mindenszentek (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

Poroszkai Étterem Söröző GesztelyX