Poroszkai Étterem Söröző Gesztely

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Kintről csalt be minket a pincér, mert az ottani étlapot böngésztük. Sok pizzájuk van, de mi levest és másodikat akartunk enni. Üres volt az étterem, de megrendelések érkeztek és a sörözőben is voltak. Helyet foglaltunk és húslevest meg halászlevet rendeltünk. Működött az elektromos rovarcsapda, de ettől függetlenül rengeteg légy volt.

2016. áprilisban járt itt
Értékelt: 2016. április 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kétszer jártunk 1 hónapon belül ebben az étteremben, amit annyi ember dicsért már. Az első látogatásunkra nagyon jóra sikeredett, mindennel elégedettek voltunk majdnem. Egy kis dolog volt ami nem tetszett, de nem olyan nagy "valami". A mostani látogatásunk is rendben volt, kivéve az ételek egy részét. Tatár beefsteaket rendeltünk, s ami első megdöbbenésül fogadt, hogy nem adtak hozzá vajat.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 19.
Hangulatos, kellemes hely, szép az étterem, az ételek változatosak, finomak. A kiszolgálás jó. Az árak megfizethetőek. Már többször voltunk ott, de még sohasem csalódtunk. Ajánlom mindazoknak, akik szeretnének finom ételeket jó áron elfogyasztani. Pizzát is lehet rendelni, amit házhoz is szállítanak. Ballagásokat, esküvőket is vállalnak, és magas színvonalú szolgáltatást nyújtanak.

Legnépszerűbb csomagok Gesztelyen és környékén
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.20.

Szállodák Gesztely környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Gesztely
Kikelet Club Hotel Gesztely
Hotel Villa Völgy Gesztely
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Szilveszter 2019/2020 (min. 3 éj)

Poroszkai Étterem Söröző GesztelyX