Dszilvia

Dszilvia adatlapja

Regisztráció2016.12.31
Utoljára itt2020.09.13

Átlagos 2016. december 31.a párjával járt itt
Két ünnep kötött, december 27-30-n jártunk a hotelban. Az első benyomás pozitív,de semmi extra. A szoba rendben volt, a fürdőszoba kicsit szegényes. Zavaró, hogy még egy kicsi pereme sincs a zuhanyfülkének, így nagyon óvatosan zuhanyoztunk, nehogy kifolyjon a víz. Az ágyak folyamatosan elgurultak egymás mellől, vagy a matracok elcsúsztak.
Kiváló 2019. augusztus 4.a párjával járt itt
Minden elismerésem a séfeké. Ilyen választékos és finom ételeket nem még nem ettem. Imádtuk a fehér csokis áfonyás tortát. Elegáns, tiszta és persze szép helyen van a szálloda. Udvarias a kiszolgálás, igazán úri ellátásban volt részünk. Egyedül a szobában található tájékoztató volt hiányos.
Kiváló 2019. augusztus 6.a párjával járt itt
Nyaralásunk alatt szerettünk volna fagylaltozni. Az egy értékelés alapján választottuk a fagyizót. A fagyit nem értékelem, de a rétes tényleg nagyon finom. (még sosem ettem ilyen finomat, még a házi rétesek között sem) Megye-mákos és sárgabarackos-túrós változatát kóstoltuk. A helységről nem tudok nyilatkozni, mert elvittük magunkkal a rétest.