Dyfish

Dyfish adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó
Regisztráció2017.03.02
Utoljára itt2018.08.27

Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
Udvarias, gyors kiszolgálás, FENSÉGES ételek, hangulatos környezet, bőséges, különleges italválaszték! Már többször jártunk itt. Kérésre különleges kívánságokat is teljesítenek. Tökéletes adagok, bár másnapra is maradt az ételből, amit készségesen elcsomagoltak. Szuper terasz áll a vendégek rendelkezésére.
Felhasználó fényképei:
Papa Joe Saloon & Steak House Sopron - Papa Joe Saloon & Steak House Sopron - Papa Joe Saloon & Steak House Sopron - Papa Joe Saloon & Steak House Sopron - Papa Joe Saloon & Steak House Sopron -
Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
Igazán luxus körülmények fogadtak, a tisztaság, komfort 5*. Kávé, tea bekészítve a konyhába, a felszereltség hiánytalan, evőeszközök, konyhai gépek, mikró, teafőző, vízforraló biztosítva. Fűtés működött, az ágynemű, törölközők tiszták. Tv, DVD lejátszó a nappaliban, hálóban. Csak ajánlani tudom Mindenkinek!
Felhasználó fényképei:
Royal Apartment Kecskemét Kecskemét - Royal Apartment Kecskemét Kecskemét - Royal Apartment Kecskemét Kecskemét -
Kiváló 2017. április 5.barátokkal járt itt
Kétszobás, konyhás, fürdőszobás apartman, két párnak tökéletes szállás. Tiszta, kényelmes, barátságos, jól felszerelt szobák, kávéfőzési, tévézési, főzési lehetőség adott. Tiszta, kényelmes ágy, törölköző biztosítva. Kedves személyzet. Karácsonyra kaptunk pezsgőt. Jó elhelyezkedés, parkoló biztosított.