Papa Joe Saloon & Steak House Sopron

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Papa Joe Saloon & Steak House Sopron vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 18.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül fedeztük fel ezt a vadnyugati éttermet.Tulajdonképpen csak az ablakára csodálkoztam rá, és amikor belestem rajta, nem tudtam megállni, hogy ne menjünk be. Mivel vacsora után voltunk, csak a szalon házi sörét, a Papa Joe's colt-tot kóstoltuk meg. Nagyon ízlett. A hely meg gyönyörű!
Papa Joe Saloon & Steak House Sopron - Külső képPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - BelsőPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - Külső képPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - EgyébPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - Étel/italPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - EgyébPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - Belső
Kiváló 2017. október 4.a párjával járt itt
Nem tudok rosszat írni. Kaja, rendben, italok rendben, kiszolgálás rendben. Hangulatos kellemes hely.
Csak ajánlani tudom és hamarosan én is visszatérek és remélem mikor legközelebb Sopronban járok, akkor is hasonló lesz a hely.
Nem írnék ide többet, de a 300 karaktert sajnos valamivel ki kell töltenem...
Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
Udvarias, gyors kiszolgálás, FENSÉGES ételek, hangulatos környezet, bőséges, különleges italválaszték! Már többször jártunk itt. Kérésre különleges kívánságokat is teljesítenek. Tökéletes adagok, bár másnapra is maradt az ételből, amit készségesen elcsomagoltak. Szuper terasz áll a vendégek rendelkezésére. Az egyik legjobb hely, ahol eddig jártam! Minden elismerésem!
Papa Joe Saloon & Steak House Sopron - BelsőPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - Étel/italPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - Étel/italPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - EgyébPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - Egyéb
Kiváló 2016. december 4.családjával járt itt
Isteni ételek, szuper egyedi hangulat, tökéletes kiszolgálás. Valamennyi általunk rendelt étel (leves és főétel is) fantasztikusan finom volt, én az eddigi legfinomabb csirkemell steaket ettem, de a család többi tagjának az ételére (bélszínsteak, szűzérmék, karaj) is a legjobbak mondhatók, nagyon finom volt minden.
Kiváló 2013. december 19.a párjával járt itt
Az etterem vadnyugati disztargyai jol neznek ki olyan hazban ahol whiskey es steakbol fogy a legtobb. Az etlapon a steken kivul szerepel fogas, lazac, sertes, barany e a csirke is. A husleves majgaluskaval es zoldsegekkel nagyon finom, es a mangalicaporkoltet kapros juhturos galuskaval rendeljuk. A kapores juhturo nagyon jo egyuttes ebben az etekben.
Kiváló 2013. december 18.gyerekekkel járt itt
Ha Sopron, akkor Papa Joe. Közel 8 éve voltunk először és azóta is a No1, ezért nehéz 300 karaktert írni hogy milyen is. Minden tökéletes, és ez nálam ritka, nem vagyok sznob és nem feltétlenül vagyok gourmand, de ha eszem, akkor jót szeretnék, különlegeset, és főként ízleteset. Ezért járunk étterembe vagy nem? .
Kiváló 2013. október 24.családjával járt itt
Sopron legjobb étterme, mind étel és ital, mind kiszolgálás tekintetében. "ezer éve" járunk oda, van hogy csak egy vacsira ugrunk le 180 km ről mert megéri :-) nekem a régen 66 úti pecsenye néven most mexikói néven készített étel a kedvencem! ha nem vezetek akkor Coronita! ! !
Papa Joe Saloon & Steak House Sopron - Étel/italPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - EgyébPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - Étel/italPapa Joe Saloon & Steak House Sopron - Egyéb
Kiváló 2013. június 18.a párjával járt itt
A PAPA-JOE a kedvenc éttermem sopronban mind a kiszolgálás mind az ételek minösége kifogástalan! ! ! ! Nem beszélve a szaftos steakekröl,s a kedvenc mexikoi köreteimrol! Csak ajánlani tudom mindenkinek. IRTO HANGULATOS HELY MINDENKI KEDVES ITT MÉG SOSEM CSALODTAM!
Ami fontos mindig van vmi változás az átlapon sosem az unalmas megszokott dolgok! ! !
Kiváló 2013. június 10.családjával járt itt
A családommal ha Sopronba vagyunk, és egy jő steak-re vágyunk mindig ellátogatunk az étterembe. A városközpontba van, jó környéken. Nagyon hangulatos az étterem, az ott dolgozók nagyon kedvesek. Mindig jó minőségű ételt szolgálnak fel. Itt még rosszat nem ettünk. A salátát saját magunknak kell kiválasztani ha szeretnénk enni, elég sok választék van.
Papa Joe Saloon & Steak House Sopron a térképen
9400 SopronVárkerület 108.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • kisállat bevihető • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo