E.Bori

E.Bori adatlapja

Regisztráció2020.09.10
Utoljára itt2020.09.10

Kiváló 2015. május 18.egyedül járt itt
A Recepciós Hölgy kedves,mosolygós fogadtatása és a mindenre kiterjedő segítő készsége ahogy elnavigált bennünket megérkezésünk napján. A szálloda többi dolgozóját sem hagyhatjuk ki nagyon kedvesen és azonnal a rendelkezésünkre álltak bármit kérdezhettünk mindenre szívélyes volt a válaszuk soha sem tapasztaltuk a fáradtságukat pedig munkájuk van,volt bőven.
Kiváló 2020. szeptember 10.barátokkal járt itt
Köszönöm a lehetőséget,hogy értékelhetem ezen 2 szép napot amit ebben a szép,csendes Balatoni Vendégházban töltöttem barátnőmmel. A recepción a fogadtatás a reggelinél és a vacsoránál a figyelmes,udvarias kiszolgálás nagyon tetszett és hogy ezen járványos időben a fáradtnak tűnő étterem személyzete mindig mosolygott azonnal elvitték az asztalról a használt terítéket stb.
Viktor Bor- és Vendégház válasza
Nagyon köszönjük, várjuk Önöket más alkalommal is! Üdvözlettel. Tengerdi Győző
2020. szeptember 13., , Viktor Bor- és Vendégház
Kiváló 2022. június 10.egyedül járt itt
Maga a fogadtatás a recepciós Hölgy udvariasságát illetően. Nagyon tetszett ezen kevés ideig tartó foglalási időben a szervezet programok,csomag ajánlat. Az éttermi dolgozók kedvessége, udvariassaga a finom,friss ételek. A wellness részleg hosszú nyitvatartási ideje és a medencék tisztasága.