edit84

edit84 adatlapja

Regisztráció2014.02.19
Utoljára itt2014.10.02

Kiváló 2014. február 19.barátokkal járt itt
Valentin napkor voltunk vacsizni a barátainkkal. Sokszor voltunk már itt. Nagyon jó hely és hangulatos. A kiszolgálás is szuper,barátságos felszolgálók vannak. Az ételek finomak. A hely szép. Jó helyen van. A terasz része is nagyon jó. Szeretünk ide menni. Nem kell olyan sokat várni a megrendelt ételre. Nagyon szépen van tálalva a kért étel.
Kiváló 2014. október 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper hely! A kiszolgálás remek,udvariasak a felszolgálók és barátságosak. Az ételek finomak és gusztusosan van tálalva. Hangulatos hely,amely alkalmas bármilyen rendezvény lebonyolítására. Variálható az étel,ha valamit változtatni szeretnél. Nagyon rugalmasak,jó kedvűek. Mi családdal és barátokkal szoktunk menni.
2014. február 19.gyerekekkel járt itt
2013 nyarán voltunk itt. Jó hely,az ételek finomak voltak. A személyzet kedves volt. A gyerekeknek a játszóházban minden nap volt valami program. A város nagyon szép,és a szálloda nincs messze a látnivalóktól. Biztos visszatérünk még ide! Kisgyermekeseknek és nagyobb gyermekeseknek is tökéletes hely!