4,8
az 1 csávolyi étterem közül
étterem, családi
Texas Étterem Saloon CsávolyTexas Étterem Saloon Csávoly
Texas Étterem Saloon Csávoly

Katarina Birtok Nemesnádudvar - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Katarina Birtok Nemesnádudvar
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Texas Étterem Saloon Csávoly vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2020. június 20.a párjával járt itt
Pénteki ebédre álltunk meg as 55-ös út melletti csárdában. Asztalt egy órával érkezés elött foglatunk. Jól tettük, mert a teraszon telt ház volt egy órakor. Aggódtunk a konyha kapacitása miatt, de a felszolgáló megnyugtató 20-30 percens várakozással biztatott, amit tartott is.
Kiváló 2018. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Sokszor vacsorázzunk már itt. Családi rendezvènyeket is tartottunk már ebben az ètteremben. Gyakran rendelünk elvitelre. Eddig mèg sose kellett csalódnom a minőségben. Az adagok igen bősègesek, ès nagyon ìzletesek. A kiszolgálás első osztályú.
Kiváló 2018. június 30.családjával járt itt
Hangulatos hely, nagyon finom ételek, emberes adagok. A kiszolgálás gyors; barátságos és szolgálatkész személyzet. Útközben Szeged felé álltunk meg a családdal (nagymamákkal) ebédelni. Az internetről néztem ki az éttermet. Kitűnő választás volt, bátran ajánlom mindenkinek, aki arra jár.
Először jártunk itt, de visszatérünk.
Kiváló 2018. március 26.családjával járt itt
Szuper hely, remek ételek bőséges adagokkal. Kedves kiszolgálás! Minden jó egy helyen! Bátran ajánlani tudom!! Családommal jártunk itt, egy kellemes vasárnapi ebédet fogyasztottunk el. Az asztalt előre foglaltuk.
2018. január 13., kollégákkal járt itt
Már többször voltunk itt de most írok először véleményt. Nagyon barátságos hangulatos kis hely ahol szuper jól főznek és nagy adagot adnak. A kiszolgálók kedvesek, udvariasak, barátságosak. A héten egy közös ebéd a kollégákkal ami nagyon jól sikerült. Csak ajánlani tudom másoknak is ezt a helyet akár családi, baráti munkahelyi összejövetelekre. Sőt rendelni is lehet melyet az alkalomra kiszállítanak. Szuper jó! ! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
Kiváló 2017. november 1.a párjával járt itt
Egy hétvégi túráról hazafele ültünk be ebbe az étterembe, amit már az odaúton kinéztünk. Valószínűleg szerencsénk volt, hogy hétköznap tértünk be, mert volt helyünk és a kiszolgálás is nagyon gyors volt. A hely hangulatos, teljesen magával ragadó, az étlap különleges, végre nem a megszokott kínálat, az árak pedig nagy adag ételt rejtenek.
Kiváló 2017. június 22.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos, szép és egyedi berendezésű.
Általában kisebb baráti csoporttal érkeztünk, mindig volt hely, de azért érdemes telefonon előre foglalni.
Az ételek nagyon finomak, az étterem igazi különlegessége a steakek. Mindig azt rendeltünk az adag nagy és finom.
A személyzet kedves, barátságos és gyors. Ha találkozol a tulajdonossal mindig megkérdezi, hogy minden rendben volt-e.
Kiváló 2017. május 17.családjával járt itt
Egy kicsi,de annál hangulatosabb hely ahol senki nem marad éhes. Talán pont a kis hely teszi ilyen minőségűvé.
Hatalmas adag steak mindenféle verzióban,mindenki szája íze szerint. Sosem csalódtunk még a minőségben.
A személyzet udvarias,gyors. A tulajdonos mindenkivel külön foglalkozik, érezhető hogy szívből csinálja.
Rendszeres vendégek vagyunk es leszünk is :)
Kiváló 2016. október 5. járt itt
Az étterem nagyon hangulatos, a berendezés egyedi. Minden alkalommal fedezek fel valami új, addig nem látott dolgot. A tulajdonos minden egyes alkalommal személyesen jött az asztalhoz érdeklődni, hogy mindennel elégedettek vagyunk-e. Az ételek különlegesek, isteni finomak, az adagok óriásiak.
Kiváló 2016. április 11.gyerekekkel járt itt
Tényleg szuper, minden kifogástalan! Stílusos étterem lent a délvidéken, amire nagyon büszkék lehetünk! Családias, kedves kiszolgálás, jobbnál jobb fogások (steakek isteniek)! A probléma ott van, hogy kis túlzással, de csak 20-an férnek be! Várnunk kellett volna, hogy vasárnap fél kettőkor helyhez jussunk!