élesszem

élesszem adatlapja

Regisztráció2015.08.24
Utoljára itt2016.05.23

Átlagos 2015. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Pazar kilátás, de nem könnyű elhelyezkedés a városlátogatást tekintve. A szálloda átlagos kinézetű és felszereltségű, a szobák tiszták, a recepción hozzáértő a személyzet. Ami az étkezést illeti: kritikán aluli, nem méltó egy négycsillagos szállodához. Választék alig, ha van is valami, gyakorlatilag mindig ugyanaz.
2014. október 27.egyedül járt itt
Kellemes, családias a hangulat és végre minden lehetőség, beleértve a fürdést is, egy helyen megtalálható. A konyha remek, a személyzet rugalmas. Másnak is tetszett a szálloda, ahogy a medencében hallottam. Talán az udvarrész rendezése is megtörténik lassan, de a fejlődés így is látható.
2015. január 26.egyedül járt itt
Visszatérő vendége vagyok a szállodának. Értékelem, hogy nem számítanak fel egyágyas felárat, amit másoknak is javasolnék. Ritka, de van igazi kávéscsésze a reggelinél. Rugalmas a személyzet, nincs bújtatott költség, pl méregdrága parkolási díj. A medence tiszta vizű, meleg, a tv-csatorna választék az átlagosnál bővebb.