Enikö

Enikö adatlapja

Regisztráció2013.04.22
Utoljára itt2013.04.23

Kiváló 2013. április 22.családjával járt itt
Néhány éve fedeztük fel ezt a panziót,azóta többször is vendégei voltunk fiammal. Mindig olyan kedvesen fogadtak,akárcsak "haza"érkeztünk volna. Kényelmes,jól berendezett szobák vártak nagyon baráti árakkal,a finom reggeli külön meglepetés volt! Ezt a családi panziót bátran merem ajánlani,itt nem csak pihenni de nagyon finomakat is lehet enni.
2013. április 22.egyedül járt itt
Többször is vendége voltam a Baross City Hotelnek,mindig csak egy éjszakára. Nekem azért tetszik mert közel a Keleti pu. és két hosszu utazás közben kipihenhetem magam ott. Kedves,segitökész a személyzet,szeretek ott megszállni. Ajánlani tudom mindenkinek,aki átutazóban van Budapesten,csendes,nyugodt környezetben pihenhet itt.
Átlagos 2013. április 22.egyedül járt itt
Néhány éve,többször is vendége voltam a City Hotel Star-nak,sajnos elég sokszor csalódtam. . . többet vártam. Nem egyszer fordult elö,hogy kora tavaszi vagy öszi ott tartozkodásom alatt hideg várt a szobában. Félre értés ne legyen,nem a klima miatt volt hideg,egyszerüen nem volt fütés,hiába állitottam be a kivánt fokot,a fütötestek hidegek maradtak.