Sziget Vendéglő Tarján

a 3 tarjáni étterem közül

Hotel Árpád Tatabánya - Napi árak reggelis ellátással
Hotel Árpád Tatabánya

Sziget Vendéglő Tarján vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 2.családjával járt itt
Mi ugyan a szomszéd faluban lakunk,mégsem esik gyakran útba ez a hely. Tegnap hazafelé tartottunk a wellnessből,és kifáradva,éhesen nem volt kedvünk főzőcskézni is,így megálltunk vacsorázni. A vendéglő nagyon hangulatos belül,korábban a teraszon étkeztünk,az is klassz nyáron. A kiszolgálás gyors, és nagyon kedves, az ételek nagyon finomak,az adagok hatalmasak.
Kiváló 2017. augusztus 29.családjával járt itt
A hétvégén jártunk az étteremben nagyon kedvesen fogadott a pincér helyet foglaltunk a kert helységben! Nagyon finom házi limonádét kaptunk ,és míg az ételekre vártunk kaptunk egy nagyon finom elő ételt ami annyira finom volt,hogy csomagoltattunk belőle ! Megérkezett a karfiol leves ami tovább fokozta az ízek világát !
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 26.a párjával járt itt
Nagyon finoman és jól főz a szakács. Nagyon kedvesek és körültekintőek a pincérek. Csak ajánlani tudom! És a titkos mártás a legfinomabb amit valaha ettem előételhez.
Gyenge 2016. április 4.barátokkal járt itt
Voltunk már máskor is igaz régebben. Egy képzetlen nem sok humorral megáldott fiatal felszolgáló nő fogadott minket. Sikerült mindjárt az elején olyan ételt választanunk, ami az étlapon szerepelt de a valóságban nem volt, jobb helyeken már előre felhívják az ember figyelmét ha ilyen van, itt nem tették.
Gyenge 2015. július 15.barátokkal járt itt
"Győztes csapaton ne változtass! " Tartja a mondás. . . aztán egy másik mondás szerint "egyszer minden véget ér. "
Tarján szívében, régóta üzemel ez a kis mediterrán sziget. Lassan 20 éve vagyok visszatérő vendége a helynek. Pontosabban voltam. Idáig. Nem egy csúcsgasztronómia, nem ezért szerettem.
Kiváló 2013. október 16.gyerekekkel járt itt
Tarjánban csak átutazóban voltunk, olyan délután négy körül. Gondoltuk mivel nem ebédeltünk bemegyünk. Belülről egy nagyon kis pofás és hangulatos étterembe találtuk magunkat. A nagyon kedves és figyelmes kiszolgálásnak köszönhetően gyorsan tudtunk rendelni. Az étlapon nagyon sok választék szerepelt, kezdve a falusi ízektől egészen a nemzetköziig.
Kiváló 2013. április 22.családjával járt itt
Néhány éve fedeztük fel ezt a panziót,azóta többször is vendégei voltunk fiammal.
Mindig olyan kedvesen fogadtak,akárcsak "haza"érkeztünk volna.
Kényelmes,jól berendezett szobák vártak nagyon baráti árakkal,a finom reggeli külön meglepetés volt! Ezt a családi panziót bátran merem ajánlani,itt nem csak pihenni de nagyon finomakat is lehet enni. Biztosan sokszor vissza térünk ide.