Baross City Hotel Budapest

Baross City Hotel Budapest
Baross City Hotel BudapestBaross City Hotel Budapest
Baross City Hotel BudapestBaross City Hotel Budapest

Baross City Hotel Budapest bemutatkozása

A Hotel Baross, Budapest központi részén helyezkedik el, közvetlenül a Keleti Pályaudvar mellett; a szállodának egy szépen felújított régi épület ad otthont, amely tökéletes kiindulópont városnézésekhez vagy szórakozáshoz, mivel minden fontos turistalátványosság és üzlet, vendéglő, bár nagyon könnyen elérhető innen.

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2024.09.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Baross City Hotel Budapest vélemények

Gyenge 2016. december 16.a párjával járt itt
Az első szobában amit kaptunk, az ablakot nem lehetett becsukni, decemberben ez kellemetlen. A masik szoba inkább diákszállás jellegű volt. A tv távkapcsolóval nem működött, máshogy is csak alig. A fűtőberendezés folyamatosan hangosan zúgó hangjától pihenni, aludni nem lehet. A fürdő egyszerű, van kád és a víz jó meleg.
Kiváló 2016. november 11.gyerekekkel járt itt
Edesanyammal szalltunk meg a Baross City Hotelben, ahol összesen 3 ejszakat töltöttünk. Nagyon jol éreztük magunkat, segitőkész a személyzet és mindenki nagyon kedves. A hotel kb. 5 percre van a Keleti palyaudvartól a metro kb. 1 perc. Szép és tiszta a szálloda, izletes és gazdag valasztékú a reggeli.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. október 6.családjával járt itt
Sokszor szálltunk már meg itt kiváló elhelyezkedése miatt. Vonattal rendben is van, de autóval egy pillanatra sem lehet megállni, saját parkolója sincs. A kilátás a szemközti építkezésre, és a sittes udvarra nem túl felemelő. Fűtést többen kértünk ( okt. eleje) , nem adtak.
Átlagos 2013. október 5.egyedül járt itt
A Baross City Hotelt a Keleti pályaudvar közelsége miatt választottam. Praktikus szempontok vezéreltek. Másodszorra szálltam meg itt. Ugyanaz a mindent átható büdös szag fogadott, mint korábban. Háziasszonyként ezt leginkább a ritkán cserélt tisztítószerek szagát elnyomni hivatott "felmosóillatosítónak" vélem.
2013. április 22.egyedül járt itt
Többször is vendége voltam a Baross City Hotelnek,mindig csak egy éjszakára. Nekem azért tetszik mert közel a Keleti pu. és két hosszu utazás közben kipihenhetem magam ott. Kedves,segitökész a személyzet,szeretek ott megszállni. Ajánlani tudom mindenkinek,aki átutazóban van Budapesten,csendes,nyugodt környezetben pihenhet itt.