City Hotel Star Budapest ★★★

a 435 budapesti szállás közül
Három csillagos szálloda
City Hotel Star Budapest

City Hotel Star Budapest bemutatkozása

A felújított Star City Hotel a város szívétől 10 percnyire található, Budapest nevezetességeinek és látványosságainak közvetlen közelében, a Keleti Pályaudvartól nem messze. A háromcsillagos szálloda a központi fekvés mellett kényelmes szobákat és apartmanokat, ingyenes WiFi Internet csatlakozást, valamint 50 fő részére alkalmas konferenciatermet kínál.

Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

City Hotel Star Budapest vélemények

Kiváló 2016. május 6.családjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a szállodával, pedig csak éppen, hogy beestünk ide olyan "egyéjszakás kaland" jelleggel. Esküvön voltunk a Városligetben és itt találtuk meg az ideális helyet, ahová éjjel akár gyalog is hazabotorkálhatunk. Éppen itt tartózkodott egy népes izraeli küldöttség is, kiket a recepciós a legmagabiztosabb módin csekkoltatott be.
City Hotel Star Budapest - Belső
Átlagos 2013. április 22.egyedül járt itt
Néhány éve,többször is vendége voltam a City Hotel Star-nak,sajnos elég sokszor csalódtam. . . többet vártam. Nem egyszer fordult elö,hogy kora tavaszi vagy öszi ott tartozkodásom alatt hideg várt a szobában. Félre értés ne legyen,nem a klima miatt volt hideg,egyszerüen nem volt fütés,hiába állitottam be a kivánt fokot,a fütötestek hidegek maradtak.