Enikő0724

Enikő0724 adatlapja

Regisztráció2018.04.29
Utoljára itt2019.11.08

Kiváló 2018. május 2.gyerekekkel járt itt
Először voltunk Hajdúszoboszlón,de csak átutazóban. Jó helyen van, az ételek finomak, a kiszolgálás figyelmes, udvarias. Az ételek nagyon finomak! Ár-érték arányban megfelelő, nagyon ízlésesen berendezett kis vendéglő! Nagyon gyorsan hozták az ételeket, amikor befejeztük a vacsorát, azonnal elvitték a koszos tányért, nem kellett ott ülni felette!
Szörnyű 2018. május 1.a párjával járt itt
Miután a gyümölcsleves nem ízlett, így nem ettem meg. A pincér hölgy kérdezte,hogy ízlett-e, én mondtam, hogy köszönöm, de nekem nem. Erre a szakács, közölte "basszam meg és fizessem ki". Meg sem fordult a fejemben, hogy nem fizetem ki! Miután panaszt tettem a tulajdonosnál, még neki állt feljebb!
Kiváló 2018. október 8.barátokkal járt itt
Először jártunk a vendégházban a családdal és a barátokkal és maximálisan meg voltunk elégedve mindennel! A reggeli bőséges a vacsora nagyon finom és házias (különösen a töltött paprika! ) A házigazdák nagyon kedvesek és rugalmasak! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Tiszta, kényelmes, mindennel fel van szerelve és nagyon jó helyen van!