Kemencés Csárda Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Szilfákalja u. 40.

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló a térképen

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Debrecen

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Múltkor bejött a szoboszlói kirándulás,ezért ma ismét ide vezet útunk,ezuttal az ittjartam. hu olvasói által a helyi éllovasnak választott csárdában. Fél háromkor érkezünk,előzőleg telefonon foglaltunk asztalt. Bent ülünk le,a hatalmas terasz nem vonz,a belső rész annál inkább. Nagyon hangulatos a hely,az asztalok mellett a padok úgy vannak kialakitva,mintha a bakon ülnénk egy lovaskocsin.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sok jó ajánlás ellenére az étterem nem volt az a nagyon extra hely. A kora őszi nyárias időben a teraszon foglaltunk helyet, ahol élő zene is szólt. A zenének és az étterem kialakításának volt hangulata. A kiszolgálók kedvesek, udvariasak, előzékenyek voltak. Az ételek teljesen átlagosak és nem túl olcsók. Összességében jónak mondható az étterem.

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Az étterem elhelyezkedése következtében, telt ház a teraszon és a belső helyiségekben is. Az utóbbiban foglaltunk helyet. Hőség mindenhol, de itt különösen. Enyhülés: bekapcsolták a légkondicionáló berendezést, végre! Az étlapon ugyanazon étel más-más összeggel volt feltüntetve. Észrevételünkre az volt a válasz, ma történt áremelés, nem volt idejük minden étlapon javítani.

Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
A csárda berendezése, dekorációja nagyon szép. Külső terasza is van, egy része befóliázva, másik része szabad. Az étlapon sokféle étel, pozitívum hogy kisadag ételeket is kínálnak. A pincérek kedvesek, udvariasak, a kiszolgálás gyors. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak. Teljesen meg voltunk elégedve.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Bér félpanziós ellátásban voltunk, mégis betértünk egy levesre. A Csárda kinézete miatt. A levesből komoly sültevés lett. Vidám hangulatú, igazi csárda. Gyors kiszolgálás, finom, hazai ízek. Kellemesen nagy adag ételek. Mintha szekereken ülnénk, olyan asztalok. A báránycsülök és a bőrős malacsült nagyon finom volt. Aki arra jár, térjen be.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Retro hangulatú hely, mely hűen tükrözi a régmultat. Buboskemence, subák világában fogyasztottunk el, egy nagyszerűen elkészített ebédet. Izben gazdag leves, mely a nagymamám főztjét idézte fel!

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 9.
Egy ízig vérig magyaros étterembe lépünk be ahol népi hangszereken játszanak a zenészek. Kedvencünk a citerás csapat, olyan jó hangulatot tudnak teremteni, hogy kicsit feledtetik az ételek nem túl kimagasló minőségét. Rengeteg külföldi szokott itt vacsorázni, felkapott helyről beszélünk. Bár volt pár rossz tapasztalatom is, a petrezselymes krumit szárított petrezselyemből csinálták.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Ha házias ízekre vágysz, térj be a Kemencés Csárdába! Nem fogsz csalódni! A hosszú évek során sem változott a minőség, sőt! ! ! A kiszolgálás gyors, precíz! Az italok megfelelő hőmérsékletűek! Az árak megfizethetőek. Több alkalommal jártunk már itt, ezért úgy tudnám összefoglalni, hogy ha keresel egy hangulatos, csárda légkört nyújtó éttermet, keresd fel a hajdúszoboszlói Kemencés Csárdát!

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Ünnep lévén megengedtük magunknak, hogy betérjünk ebbe az impozáns étterembe. Sajnos csak egy kis édességre futotta, de az udvarias személyzet azonnal ugrott és pillanatok alatt előttünk volt a finom
somlói. A karácsonyi diszítésük nagyon ötletes volt és a régiségektől szinte múzeumban éreztük magunkat. Azt hiszem ezt sem fogjuk kihagyni a nyáron.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
2018 augusztusában jártunk itt a kedvesemmel ! Felejthetetlen élményt nyújtott a csárda légköre és a lenyűgöző szinte már múzeumi hangulata ! Az ételek finomak az italok hidegek voltak a pincérek kedvessége és tisztelete a vendéggel szemben lenyűgöző ! Az árak abszolut a földön járnak a betérő vendégek pedig a menyországban ! Szépkártyát elfogadnak !

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Margit Apartman
2020.02.18. - 2021.02.18.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
3 nap/2 éjszaka 9.600,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, fürdőbelépővel, Playstation használattal
2020.01.20. - 2020.05.28.
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.04.09.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2020.12.22.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 44.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.
Prima Villa 1
6 nap/5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2017.07.01. - 2020.12.18.
Betty Apartman
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.02.18. - 2021.02.18.
Relax Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.05. - 2020.05.31.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 69.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.
Attila Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, korai érkezéssel, ajándék bor bekészítéssel, korlátlan teafogyasztással, ingyenes tűzifa szabadtéri sütéshez
2020.01.16. - 2020.12.31.
Sárga Muskátli Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Kemencés Csárda HajdúszoboszlóX