Kemencés Csárda Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Szilfákalja u. 40.

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló a térképen

Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 11.
Unokákkal nyaraltunk a városban és hát jött az ebédidő megéheztünk. Helyfoglalásunk után rögtön ott termett a pincér, felvette a rendelést, és pár percen belül megkaptuk a kért ételt, ami nagyon gusztusos friss és finom volt.
Megvoltam elégedve a kiszolgálással, az étel izével. Biztos máskor is ezt az éttermet választjuk ha a városban járunk.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Múltkor bejött a szoboszlói kirándulás,ezért ma ismét ide vezet útunk,ezuttal az ittjartam. hu olvasói által a helyi éllovasnak választott csárdában. Fél háromkor érkezünk,előzőleg telefonon foglaltunk asztalt. Bent ülünk le,a hatalmas terasz nem vonz,a belső rész annál inkább. Nagyon hangulatos a hely,az asztalok mellett a padok úgy vannak kialakitva,mintha a bakon ülnénk egy lovaskocsin.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sok jó ajánlás ellenére az étterem nem volt az a nagyon extra hely. A kora őszi nyárias időben a teraszon foglaltunk helyet, ahol élő zene is szólt. A zenének és az étterem kialakításának volt hangulata. A kiszolgálók kedvesek, udvariasak, előzékenyek voltak. Az ételek teljesen átlagosak és nem túl olcsók. Összességében jónak mondható az étterem.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Az étterem elhelyezkedése következtében, telt ház a teraszon és a belső helyiségekben is. Az utóbbiban foglaltunk helyet. Hőség mindenhol, de itt különösen. Enyhülés: bekapcsolták a légkondicionáló berendezést, végre! Az étlapon ugyanazon étel más-más összeggel volt feltüntetve. Észrevételünkre az volt a válasz, ma történt áremelés, nem volt idejük minden étlapon javítani.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
A csárda berendezése, dekorációja nagyon szép. Külső terasza is van, egy része befóliázva, másik része szabad. Az étlapon sokféle étel, pozitívum hogy kisadag ételeket is kínálnak. A pincérek kedvesek, udvariasak, a kiszolgálás gyors. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak. Teljesen meg voltunk elégedve.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Bér félpanziós ellátásban voltunk, mégis betértünk egy levesre. A Csárda kinézete miatt. A levesből komoly sültevés lett. Vidám hangulatú, igazi csárda. Gyors kiszolgálás, finom, hazai ízek. Kellemesen nagy adag ételek. Mintha szekereken ülnénk, olyan asztalok. A báránycsülök és a bőrős malacsült nagyon finom volt. Aki arra jár, térjen be.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
Retro hangulatú hely, mely hűen tükrözi a régmultat. Buboskemence, subák világában fogyasztottunk el, egy nagyszerűen elkészített ebédet. Izben gazdag leves, mely a nagymamám főztjét idézte fel!

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 9.
Egy ízig vérig magyaros étterembe lépünk be ahol népi hangszereken játszanak a zenészek. Kedvencünk a citerás csapat, olyan jó hangulatot tudnak teremteni, hogy kicsit feledtetik az ételek nem túl kimagasló minőségét. Rengeteg külföldi szokott itt vacsorázni, felkapott helyről beszélünk. Bár volt pár rossz tapasztalatom is, a petrezselymes krumit szárított petrezselyemből csinálták.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Ha házias ízekre vágysz, térj be a Kemencés Csárdába! Nem fogsz csalódni! A hosszú évek során sem változott a minőség, sőt! ! ! A kiszolgálás gyors, precíz! Az italok megfelelő hőmérsékletűek! Az árak megfizethetőek. Több alkalommal jártunk már itt, ezért úgy tudnám összefoglalni, hogy ha keresel egy hangulatos, csárda légkört nyújtó éttermet, keresd fel a hajdúszoboszlói Kemencés Csárdát!

Editmami TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Ünnep lévén megengedtük magunknak, hogy betérjünk ebbe az impozáns étterembe. Sajnos csak egy kis édességre futotta, de az udvarias személyzet azonnal ugrott és pillanatok alatt előttünk volt a finom
somlói. A karácsonyi diszítésük nagyon ötletes volt és a régiségektől szinte múzeumban éreztük magunkat. Azt hiszem ezt sem fogjuk kihagyni a nyáron.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Valentin Deluxe Apartman
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 12.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszó szobával, billiárd, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.29.
Mary Apartman
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.
Betty Apartman
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.05. - 2022.01.02.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 46.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2021.05.07. - 2022.01.02.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.12.22.
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
2020.09.01. - 2021.07.10.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2021.05.14. - 2021.12.23.
Silver Major
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázs kedvezménnyel, parkolással
2021.01.26. - 2021.12.31.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
4=5 akció - aludjon rá egyet

Kemencés Csárda HajdúszoboszlóX