Csókakő Vendégház Hosszúhetény

Csókakő Vendégház Hosszúhetény
Csókakő Vendégház HosszúhetényCsókakő Vendégház Hosszúhetény
Csókakő Vendégház HosszúhetényCsókakő Vendégház Hosszúhetény

Csókakő Vendégház Hosszúhetény bemutatkozása

Csókakő Vendégház, szállás Hosszúhetényben a Mecsek szívében, gyönyörű környezetben. 12 +5 férőhellyel rendelkezünk. Szobáinkhoz tartozik zuhanyzó, LCD tv, WiFi internet elérés. A szobák komfortjához hozzájárulnak még a prémium rugós ágyak, a frissen vasalt, illatos ágynemű és a kifogástalan tisztaság.

5Szolgáltatás
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Csókakő Vendégház Hosszúhetény vélemények

Kiváló 2018. október 8.barátokkal járt itt
Először jártunk a vendégházban a családdal és a barátokkal és maximálisan meg voltunk elégedve mindennel! A reggeli bőséges a vacsora nagyon finom és házias (különösen a töltött paprika! ) A házigazdák nagyon kedvesek és rugalmasak! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Tiszta, kényelmes, mindennel fel van szerelve és nagyon jó helyen van! ! !
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2017. április 23.a párjával járt itt
2016 májusában jártunk ott a párommal. Rendkívül szép környék. Egy nagyon szép és gondozott épületben volt a szobánk. Remek ellátást kaptunk. Kiadós reggeli és vacsora. Házias ízek. Remek kiszolgálás. Az egyik legjobb hely, ahol jártunk. Már néhány ismerősnek ajánlottam és Ők is el voltak ragadtatva. Jókat lehet kirándulni.
Csókakő Vendégház Hosszúhetény - Külső képCsókakő Vendégház Hosszúhetény - VendéglátásCsókakő Vendégház Hosszúhetény - Belső
Kiváló 2014. június 16.a párjával járt itt
Akinek gondtalan pihenésre van szüksége az ide menjen kikapcsolodni remek környezet tiszta szobák és kényelem mindenhol,a háziak rugalmasak,kitünő és bőséges étkezés,én csak ajánlani tudom mindenkinek,biztos én vissza megyek. Inen gyorsan elérhető Pécstől, Harkányig minden város és látnivaló.