eperke81

eperke81 adatlapja

Regisztráció2013.08.23
Utoljára itt2013.12.04

Kiváló 2013. augusztus 24.a párjával járt itt
Mivel én itt lakom, évente többször megfordulunk az étteremben a családdal, vagy barátokkal. Nagyon hangulatos, és bár mérete ellenére is családiasnak mondható hely. Az ételek finomak, kimondottan szeretem a szezonális ajánlatokat, ár-érték arányban is megfelelő. Nyáron hangulatos terasz.
Kiváló 2013. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
A férjemmel és a kislányommal kimondottan a mexikói ételek miatt ültünk be ide. Ami egy 3,5 éves gyerekkel a legfontosabb: ennyire gyerekbarát étteremmel én még nem találkoztam! A kislánynak hoztak mesekönyvet, amikor nekünk az étlapot. Mivel kislány, italába rózsaszín szívószálat kapott, és hercegnős evőeszközt, az ételt Hello Kitty-s tányéron, gyerekszalvétáról, gyerekmintás alátétről nem is beszélve!
Kiváló 2013. augusztus 23., kollégákkal járt itt
Céges ügyben jártam itt, így a rendezvénytermeken, az éttermen és a báron kívül sok mindenre sajnos nem volt lehetőségem. Viszont azért körbekukkantottam és csodaszép hely, nagyon kényelmes, és az all inclusive ellátás igen vonzó :)
Pont emiatt, és mert kimondottan család- és gyerekbarát helynek tűnik, szeretnék ide visszatérni családostul.